Narkotyki za prawie 1,5 mld dol. poszły z dymem

Narkotyki o wartości ponad 1,4 miliarda dolarów spalono w środę na oczach grupy dyplomatów w północnowschodniej Birmie (Myanmarze).

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

973

Narkotyki o wartości ponad 1,4 miliarda dolarów spalono w środę na oczach grupy dyplomatów w północnowschodniej Birmie (Myanmarze).

Uroczystość miała pokazać, że władze kraju podejmują konkretne działania, mające prowadzić do ograniczenia produkcji i przemytu narkotyków. Spalone różne rodzaje narkotyków zostały zarekwirowane przez birmańskie służby w ciągu ostatnich czterech miesięcy.

Na wielkim stosie, rozpalonym w Keng Tun, około 60 kilometrów od granicy Tajlandii, znalazło się m.in. 55 kg heroiny, tysiąc kilogramów opium, setki tysięcy tabletek środków odurzających czy tysiące pojemników z środkami chemicznymi wykorzystywanymi przy obróbce narkotyków.

Po Afganistanie Birma jest drugim największym światowym producentem opium i heroiny. Władze w Rangunie deklarują, że doprowadzą do tego, że kraj stanie cię całkowicie wolny od opium w 2014 roku.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Odrzucone TR
  • Pozytywne przeżycie

---

Witam wszystkich :) Zauważyłem ostatnio, że niektóre trip raporty nie mają formy typowego TR, a bardziej poradników lub opisów wielu doświadczeń z morałem na końcu.

Pokusiłem się więc, aby napisać ten króciutki (jak na mnie) „poradnik” z bardzo ważnym przesłaniem dla wszystkich palących zioło i nie tylko: Jedzcie imbir :D

  • LSD-25


ojeeej..


ale bylo...przejebane ;]


poza tym bylem wtedy mlody i glupi (a teraz jestem starszy i glupi)


No wiec....


Bylo to na sylwestra 98-99. Rodzice wyjechali.


Dwa zakupione wczesniej hoffmany czekaly na swoj czas.


Ona byla rok starsza, ja bylem wtedy w drugiej? trzeciej klasie

liceum...


nie..zaraz, musze policzyc...tak. dobrze. W drugiej.  • Marihuana

subst. - gandzia


miejsce. - woodstock


czas. - 1.8.2003, wieczór


ilość. - g/3osoby


kto? - ja i kumpel, kumpela i kumpel który dołączył później - różny

poziom 'wtajemniczenia'

  • Benzydamina
  • Pozytywne przeżycie

Piękna pogoda, jeszcze piękniejsze miejsce i niesamowicie pozytywny humor.

Ostatnio z kuzynem zaopatrzyliśmy się w 7 saszetek leku na przeczyszczenie pochwy. Pojechaliśmy wraz z dziadkami do naszej ukochanej wioski, w której przewijało się dużo środków psychoaktywnych. To było pierwsze spotkanie z benzydaminą od 8 miesięcy, kuzyn jeszcze tego nie próbował. Po spokojnym dniu wieczorem przeszliśmy do ekstrakcji, kiedy wysuszyliśmy benze zapakowaliśmy ją do gumowych kapsułek gdyż nie lubimy połykać bombek. Wyszliśmy do kumpli pracujących nad jeziorem, wypiliśmy u nich po 2 piwa i zapaliliśmy parę fajek.