REKLAMA
Narkotyki za prawie 1,5 mld dol. poszły z dymem

Narkotyki o wartości ponad 1,4 miliarda dolarów spalono w środę na oczach grupy dyplomatów w północnowschodniej Birmie (Myanmarze).

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

973

Narkotyki o wartości ponad 1,4 miliarda dolarów spalono w środę na oczach grupy dyplomatów w północnowschodniej Birmie (Myanmarze).

Uroczystość miała pokazać, że władze kraju podejmują konkretne działania, mające prowadzić do ograniczenia produkcji i przemytu narkotyków. Spalone różne rodzaje narkotyków zostały zarekwirowane przez birmańskie służby w ciągu ostatnich czterech miesięcy.

Na wielkim stosie, rozpalonym w Keng Tun, około 60 kilometrów od granicy Tajlandii, znalazło się m.in. 55 kg heroiny, tysiąc kilogramów opium, setki tysięcy tabletek środków odurzających czy tysiące pojemników z środkami chemicznymi wykorzystywanymi przy obróbce narkotyków.

Po Afganistanie Birma jest drugim największym światowym producentem opium i heroiny. Władze w Rangunie deklarują, że doprowadzą do tego, że kraj stanie cię całkowicie wolny od opium w 2014 roku.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

Czwartkowy wieczór , apartament matki rodzicielki zlokalizowany na piętrze 17. Zabezpieczone wyjście na balkon, ze względu na umiejscowienie na nadmiernie niebezpiecznej wysokości, decyzja podwarunkowana ogromną ilością aplikowanego medykamentu. Nastawienie jak najbardziej pozytywne, z lekką nutką niepewności, gdyż nie wiedziałem co może się wydarzyć, a dawka jest najwyższą obecnie na forum.

13.05.2008

  • DMT
  • Przeżycie mistyczne

DOBRE + ZŁE paradoksalnie

Każdy kto jest wtajemniczony wie, że to co opisywał Mckenny było METAFORAMI, jako, że wszystkie języki świata są zbyt "płaskie" aby opisać doświadczenie po DMT. Trip na DMT odczuwa się na poziomie duchowy, molekularnym, uczuciowym, astralnym, nie wizualnym tak jak to niektórzy opisują. Każdy to przeżywa/odczuwa inaczej, trip jest indywidualny. To co pisał MCkenny nie jest dosłownie opisem tego co widział, a tego co odczuwał. Wiesz co to metafora ? Sam MCkenny pisał, że tego nie da się opisać, ale spróbuje... Pisał, że opisy są jedynie Metaforami, czyli poniekąd kłamstwem.

  • 2C-T-2


doswiadczenie: spore; dxm kilka razy, amfa (niewiem ile ale napewno kilkadziesiat:), mj od 6 lat prawie codzen, xtc kilkanascie razy, salvia 2x, benzydamina, tramal, kodeina, i inne leki:) oraz 2ct2, 5meodmtset & setting: zblizal sie wieczor, pozytywne nastawienie chec dobrej zabawy, a zalatwilem pixy mialem sprobowac nowych ( 5-4-2) niepolecam lipne...w 2 osoby, wkoncu zrobilo sie kilka osob.
  • Dimenhydrynat

Witam


Chcialem sie podzielic moim przezyciem wywolanym aviomarinem.


nazwa substancji: aviomarin


poziom doswiadczenia uzytkownika: pierwszy raz w takiej ilosci (wczesniej tylko przed podroza)
randomness