REKLAMA
Narkotyki w zamian za volkswagena golfa. Taki interes ubiło dwóch mieszkańców powiatu brzeskiego

Do zatrzymania dwóch mieszkańców powiatu brzeskiego doszło w poniedziałek. Z informacji jakie posiadali śledczy wynikało, że tego dnia w jednej z miejscowości pod Brzegiem ma dojść do transakcji narkotykowej

Do zatrzymania dwóch mieszkańców powiatu brzeskiego doszło w poniedziałek. Z informacji jakie posiadali śledczy wynikało, że tego dnia w jednej z miejscowości pod Brzegiem ma dojść do transakcji narkotykowej.

- Kiedy na posesji jednego z podejrzewanych zauważyli siedzących w oplu mężczyzn, postanowili sprawdzić swoje przypuszczenia - mówi - sierż. szt. Patrycja Kaszuba z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu. - Na ich widok siedzący za kierownicą mężczyzna włożył do schowka foliowy pakunek.

Późniejsze badanie pokazało, że było tam blisko 20 gramów marihuany. Pasażer natomiast, w saszetce schował ponad 5 gramów amfetaminy, a w kieszeni miał kilka porcji marihuany.

Mężczyźni tłumaczyli, że narkotykowa transakcja jest dopełnieniem innego zakupu. 38-letni pasażer miał się w ten sposób rozliczyć za zakup volkswagena golfa II. 35-letni kierowca opla usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Natomiast 38-letni pasażer, oprócz posiadania, odpowie też za udzielanie narkotyków w celu przyjęcia korzyści majątkowej. Młodszy z zatrzymanych musi się liczyć z karą do 3 lat pozbawienia wolności, starszemu zaś grozi do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
randomness