REKLAMA
Narkotyki w kleju i w mazakach szkolnych w więzieniach

Narkotyki w kleju oraz w mazakach szkolnych. W taki sposób przemycane są środki odurzające do więzień.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Rzeczpospolita
Marek Kozubal

Odsłony

288

Narkotyki w kleju oraz w mazakach szkolnych. W taki sposób przemycane są środki odurzające do więzień.

Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Sztumie podczas kontroli listu znaleźli ukryte w kleju szkolnym dwa zawiniątka z białym proszkiem o wadze 5,04 g. Badania narkotestem wykazało ketaminy i barbiturany, środki odurzające ostatnio popularne wśród uczniów. Następnie poddano kontroli pisaki szkolne. Więziennicy wydłubali z nich marihuanę, w sumie o wadze 8,29 g. O sprawie tej powiadomili komendę policji w Sztumie.

Jak informują funkcjonariusze Służby Więziennej próby przemytu substancji odurzających do zakładów karnych i aresztów śledczych przybierają różne formy. Najczęściej są ona ukryte w środkach higieny osobistej dostarczanych w paczkach dla osadzonych np. kremach, pastach do zębów, dezodorantach, żelach pod prysznic.

- Funkcjonariusze Służby Więziennej dzięki nowoczesnemu sprzętowi, doświadczeniu i odpowiedniemu użyciu psów specjalnych skutecznie zapobiegają dostawaniu się na teren jednostek penitencjarnych narkotyków i substancji odurzających – zapewnia ppor. Aleksander Czyżowicz, z zespołu prasowego Centralnego Zarządu Służby Więziennej.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Katastrofa
  • LSD-25
  • Metamfetamina

Chyba nikt nigdy czegoś takiego nie przeżył.

 

Godzina 16:00

Pojechaliśmy na jakiś stary opuszczony budynek. Każdy wali po szczurze około 100 MXE. Pizda niesamowita czułem się jak ćpuny w filmie. Na początku chciałem się przytulić do każdego kto był.

Godzina 17:00

  • Marihuana

nazwa substancji : bromowodorek dekstrometorfanu

poziom doświadczenia użytkownika : ganja haszysz amfetamina benzydamina efedryna dxm

dawka : 675 mg (45 tabletek) doustnie

DXM brałem już wiele razy ale dopiero teraz zmobilizowałem się żeby opisać trip

  • 25C-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Impreza Psycho Infinity, nastawienie bardzo pozytywne.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Środek wakacji, bezchmurne niebo, plaża

Tym razem raport zwięzły i krótki, ponieważ pik, który swoją intensywnością zdominował początek tripu, zaburzył pamięć dwóch pierwszych godzin, a kiedy już minął i pozwolił nam pozbierać się do kupy, byliśmy tak zmęczeni, że siedzieliśmy robiąc dosłownie nic. No dobrze, nie do końca nic – trochę tam myśli się w głowie kłębiło.

randomness