Narkotyki sprzedają się lepiej niż auta

Włoscy gangsterzy zarobili więcej pieniędzy na przemycie narkotyków niż koncern Fiat na sprzedaży samochodów - poinformowała włoska prokuratura.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN24Bis/Reuters
msz/gry

Odsłony

280

Włoscy gangsterzy zarobili więcej pieniędzy na przemycie narkotyków niż koncern Fiat na sprzedaży samochodów - poinformowała włoska prokuratura. Mafiozi mieli jednak ułatwione zadanie, bo nie płacą podatków.

Włoska prokuratura powołując się na szacunki Biura Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości podała, że mafia kontrolująca we Włoszech zarabia na obrocie narkotykami ponad 32 mld euro rocznie. To więcej niż wynoszą obroty koncernu Fiat we Włoszech.

Większy zysk

"Marża handlarzy narkotyków jest co najmniej dziewięciokrotnie większa niż jakiegokolwiek producenta przemysłowego" - poinformowali urzędnicy Biura Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości.

Jak podaje Reuters kalabryjska mafia znana jako 'Ndrangheta jest obecnie głównym europejskim dostawcą kokainy z Ameryki Południowej.

Działania policji

Włoskie służby od lipca 2014 do czerwca 2015 przejęły prawie 4 tony kokainy. To o ponad 8 proc. mniej niż w poprzednim roku. W ostatnich trzech latach w porcie Gioia Tauro w Kalabrii policja zajęła łącznie 3 tony kokainy.

Oceń treść:

Average: 5.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Oto co mi sie przydazylo po grzybach [osobiscie chcialbym zeby ktos to

przeczytal i ocenil]
osoby : Ja, Gutek, Wisnia, Szegi, chwilowo moja siostra (nie je grzybow ;)

srodek: grzyby, male, suszone

ilosc: ok. 40-50 sztuk

czas: zima, wieczór
  • 4-ACO-DMT
  • 4-HO-MET
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Nastawienie bardzo pozytywne, ogólne podniecenie, od tripa wymagaliśmy mocnej psychodeli. Miejsce - najpierw dom, potem las(większość tripa) i ulice osiedla, następnie znowu dom.

  Zanim zacznę się rozpisywać muszę zaznaczyć, że przed wejściem AcO wychillowaliśmy się jeszcze bardziej popalając MJ, która towarzyszyła nam podczas całego tripa i jeszcze po nim.

 18:45 - Zarzucone około 25mg/os. wraz z R.

  • Marihuana
  • Uzależnienie

   Gdy wspomne w ilu miejscah z iloma jak roznymi ludźmi paliłam zazdroszcze sobie tych chwil. Tylko z niektorymi odbierałam te same przezycia, uczucia, emocje. Czasem mysle tzn. teraz juz po dlugimi czasie palenia po spaleniu wielkich ilosciach zaczelam ludzi kategoryzowac ktorzy sa moimi znajomymi tylko po tym jacy sa po spaleniu joint'a. Ci z ktorymi mialam podobny klimat i Ci ktorzy mowili z sensem bylo dla mnie i sa tymi madrzejszymi ktorzy widza w tym cos wiekszego cos mistycznego i wspanialego.

  • Dekstrometorfan

randomness