Narkotyki nie trafią do szkół

Dzięki pracy słupskich policjantów ponad 200 działek amfetaminy nie trafi do szkół i do odbiorców na ulicach.

Alicja

Kategorie

Źródło

interia.pl

Odsłony

983
Dzięki pracy słupskich policjantów ponad 200 działek amfetaminy nie trafi do szkół i do odbiorców na ulicach. Policjanci z II Komisariatu Policji w Słupsku w trakcie wykonywania czynności służbowych przeszukali jeden z garaży przy ul. Poniatowskiego w Słupsku. W wywietrzniku znaleźli narkotyki. - W folię aluminiową zawinięty był biały proszek- mówi kom. Jacek Bujarski, rzecznik prasowy Słupskiej policji. - Jak się okazało była to amfetamina – ponad 20 gram. W sprawie zatrzymano 34-letniego Piotr S. mieszkańca Słupska. Został umieszczony w Policyjnej Izbie Zatrzymań. Policjantom przyznał się do handlu narkotykami. Został przesłuchany i przedstawiono mu zarzuty posiadania oraz handlu narkotykami. Wczoraj mężczyzna został aresztowany. - Mężczyzna był już notowany przez policję. Z to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności - dodaje Bujarski. Policjanci zatrzymali dodatkowo dwóch słupszczan, którzy kupowali narkotyki od Piotr S. Okazali się nimi 25-letni Dariusz I. i Michał F. Przyznali się do zarzucanych im czynów i dobrowolnie poddali się karze. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Ufff, już mi lepiej, świat odetchnął z ulgą. Te 20 gietów mogło zniszczyć życie milionom ludzi (jeśli liczyć tak jak robi to PAP).
Zajawki z NeuroGroove
  • DPT

Przytulny, pełen magii pokój współtowarzysza podróży, przygaszone światło, cisza, spokój a w tle leci album shpongle.

25.10.2007

Cały dzień chodziłem troszkę zdenerwowany, obawiałem się tego, że coś może pójść nie tak, nigdy nie podawałem żadnych substancji, a tym bardziej narkotyków metodą domięśniową, jednak wszystko udało się z nawiązką. Wraz z forumowym kolegą leśnikiem ok. godziny 23, przystąpiliśmy do przygotowań. Sporządzono mieszaninę, 4ml wody do iniekcji z 100mg DPT Hcl, używając grzejnika, żeby troszkę podgrzać wodę, wszystko się ładnie rozpuściło i zostało przefiltrowane przed nabraniem roztworu do strzykawek.

  • LSD-25
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Cały dzień w pozytywnym nastroju, przed zażyciem swoisty ''lęk przed nieznanym'', dreszczyk emocji. Generalnie nie oczekiwałem zbyt wiele, ale ostatecznie bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Towarzystwo w trakcie tripu, to dwóch dobrych znajomych zażywających razem ze mną, oraz jeden zaufany kolega ''z zewnątrz'' który był w 100% trzeźwy. Miejsca w których przebywałem były mi od wielu lat znane, to rodzinne miasto w którym dorastałem i tereny które znam jak własną kieszeń.

Słowem wstępu zaznaczę, iż raport ten został przekopiowany z mojego posta na hyperealu, na życzenie użytkownika ''Trydzyk''(Pozdrawiam, dzięki za docenienie) Wstawiam go tutaj, ja jestem jego osobistym autorem...Więc nie ma mowy o plagiacie :D 

  • Bad trip
  • GBL (gamma-Butyrolakton)
  • Metoksetamina

Własny pokój, pozytywne nastawienie, chęć doświadczenia czegoś b. mocnego i głębokiego, następnego dnia pierwsza od dłuższego czasu możliwość nicnierobienia. Łóżko, na głowie słuchawki, playlista z dobrą muzyką (Shpongle, ambient, muza do medytacji)

Metoksetamina to pierwszy specyfik jakiego w życiu spróbowałem poza kilkoma pojedynczymi episodami z dropsami ,paleniem "smartshopowym" i "właściwym". Pierwsza aplikacja nastąpiła mniej więcej rok temu.
Po MXE zacząłem eksperymentować z innymi substancjami (4-HO-MET, 4-ACO-DMT, 2DPMP, DXM, GBL, JWH-201) i o dziwo po każdej próbie wracałem do MXE jako czegoś znacznie głębszego i mocniejszego.

  • Marihuana

Postanowilsmy,ze pojedziemy na sylwka do Zakopca-wszystko udalo sie przygotowac i w koncu pojechalismy. Oczywiscie, kolezanka zalatwila trawe-jak mowila "delikatna" (jak sie pozniej okazalo, byl to straszliwy skun-ale o tym pozniej). Po sylwestrowej zabawie, ktora skonczyla sie dla nas pare minut po 12, poszlismy do pokoi-razem bylo nas 5 osob, ktore postanowily sie najarac(reszta jeszcze balowala). Moj koles z widoczna wprawa nabil lufe i puscil dookola raz i jeszcze raz... W czasie samego jarania wyglaszlismy tezy o wyzszosci srodkow halucynogennych roznej masci nad alkoholem.