REKLAMA
Największy przemyt kokainy w historii

Dwóch mężczyzn zostało uznanych winnymi największego w historii Wielkiej Brytanii przemytu narkotyków klasy A. Pod pokładem łodzi, którą się przemieszczali, znaleziono kokainę o wartości £512 000 000.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Anglia Today

Odsłony

761

Dwóch mężczyzn zostało uznanych winnymi największego w historii Wielkiej Brytanii przemytu narkotyków klasy A. Pod pokładem łodzi, którą się przemieszczali, znaleziono kokainę o wartości £512 000 000.

Kapitan i pierwszy oficer tanzańskiego okrętu zostali oskarżeni o przemyt ponad 3000 kilogramów wysokiej jakości kokainy. Złapano ich w kwietniu ubiegłego roku, na wodach oddalonych o 100 mil od Aberdeen. Funkcjonariusze National Crime Agency (NCA) weszli na pokład i odeskortowali łódź do portu, gdzie została przeszukana i zabezpieczona.

Wewnątrz pokładu znaleziono 128 paczek po 25 kg, których zawartość została sprawdzona - potwierdzono, że była to kokaina o czystości sięgającej 80 proc. Można było z niej wytworzyć produkt do sprzedaży o wadze ponad 10 ton. Zatrzymano 9 członków załogi, którzy byli przesłuchiwani, jednak nie zostali oskarżeni.

Po 12 tygodniach procesu, kapitan Mumin Sahin i pierwszy oficer Emin Ozmen zostali uznani winnymi przemytu narkotyków. Wysokość wyroku poznamy 12 sierpnia.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Pierwszy raz

Duża ilość alkoholu, domek na wsi w ciepły czerwcowy wieczór.

Czerwiec 2016 rok:
Impreza planowana od tygodnia doszła do skutku. Było na niej łącznie 5 osób. Ja ze swoimi trzema dobrymi ziomkami których będę oznaczał C, K i M a do tego dziewczyna kumpla (E) która nie była zbyt mile widziana.

  • DOC
  • Pozytywne przeżycie

12.30 – parny, letni dzień, ogród botaniczny, w tym oranżeria z roślinami tropikalnymi i figurami bóstw hinduskich; 15.00-16.00 – obiad, kuchnia fusion; 16.30-18.00 – Muzeum Narodowe, wystawa Zofii Stryjeńskiej. Czas działania: 38 godzin (sic!)

Wstęp

  • Benzydamina
  • Katastrofa

Chęć doznania prawdziwych halucynacji, pozytywne nastawienie. Rodzice i siostra w domu

Doświadczenie: Marihuana

Ilość wziętej benzydaminy: 4 saszetki

Wiek: 18 lat

Wzrost i waga: 172cm, 56kg

randomness