Najmocniejszy szczyt na świecie nazywa się Future #1 i ma ponad 37% THC!

Po serii szczytów testujących w okolicach 30% na czoło stawki wysunęła się odmiana Future #1 pochodząca z upraw 7 Points Oregon w Portland, której wysoki wynik wprawił w konsternację samych plantatorów.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Magivanga
Conradino Beb na podst. Portland Mercury
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy!!!

Odsłony

1125

Dla tych, którzy zastanawiają się, czy marihuana może być jeszcze mocniejsza, mamy odpowiedź twierdzącą. Po serii szczytów testujących w okolicach 30% na czoło stawki wysunęła się odmiana Future #1 pochodząca z upraw 7 Points Oregon w Portland, której wysoki wynik wprawił w konsternację samych plantatorów.

Future #1 jest krzyżówką Gorilla Glue #4 i Starfightera wyhodowaną przez Exotic Genetix. Nasiona zostały zakupione przez plantatorów z 7 Points Oregon, którzy w toku uprawy wyizolowali cztery rośliny o pożądanych cechach. Jedna z nich okazała się bardzo mocna, osiągając 32,5% THC i wygrywając nagrodę dla najmocniejszego kwiatostanu na Oregon Dope Cup w 2017.

Rok później plantatorzy mieli jednak znacznie lepsze pojęcie, jak zmaksymalizować potencjał swojego skarbu i ponownie oddali szczyty do analizy. Marihuana została przeanalizowana przez MRX Labs, którego pracownicy powtórzyli na wszelki wypadek chromatografię trzykrotnie, potwierdzając ostatecznie rekordowy wynik 37,28% THC!

Ale ogłoszenie tego faktu w mediach społecznościowych spotkało się z niespodziewaną falą krytyki i zawiści. Growerzy i palacze zwyczajnie nie wierzyli, iż taki wynik jest w ogóle możliwy i dali upust swoim emocjom.

Jak oznajmił przedstawiciel 7 Points Oregon:

Wiedzieliśmy, że będzie to sprawa kontrowersyjna. MRX to laboratorium certyfikowane przez ORELAP i nasze związki z nim zawsze cechowały się spójnością i profesjonalizmem.

Mieli powody do ostrożności, gdy zobaczyli wyniki. Kontrola jakości została przeprowadzona cztery razy wraz z kalibracją sprzętu przed oddaniem nam raportu. Wszystko zostało wykonane, jak należy.

Cokolwiek sądzimy na temat wyniku Future #1, z pewnością zmienił on nasze zdanie na temat “genetycznego sufitu” produkcji THC przez konopie, który do tej pory był szacowany na 35%, jak twierdzi Mowgli Holmes z Phylos Bioscience. Ale naukowiec sam przyznaje, że były to jedynie przypuszczenia, które powyższy wynik stanowczo obala.

Paradoksalnie, 7 Points Oregon to operacja prowadzona przez ludzi nieowładniętych obsesją THC, którzy wielce sobie cenią inne związki produkowane przez konopie takie jak terpeny, a także mniej znane kannabinoidy (CBG, CBC). Jednak growerzy sami przyznają, iż potencja jest niezwykle ważna dla amerykańskiego użytkownika rekreacyjnego, co sprawia, że rynek mocno za nią goni.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

TripSwitch
Czekam na zawody na najmocniejszy mak lekarski (papaver somniferum). Standardowo ma ok 10-18 % morfiny i nieco mniej tebainy papaweryny, i kilku innych alkaloidów (kodeiny, narkotyny itd). Już mi się widzi mutant zawierający 40% albo jeszcze lepiej - specjalne szczepy które od razu syntetyzujące heroinę lub oxy - gotowe do spożycia prosto z pola.
TripSwitch
Czekam na zawody na najmocniejszy mak lekarski (papaver somniferum). Standardowo ma ok 10-18 % morfiny i nieco mniej tebainy papaweryny, i kilku innych alkaloidów (kodeiny, narkotyny itd). Już mi się widzi mutant zawierający 40% albo jeszcze lepiej - specjalne szczepy które od razu syntetyzujące heroinę lub oxy - gotowe do spożycia prosto z pola.
Zajawki z NeuroGroove
 • 4-HO-MET
 • Mieszanki "ziołowe"
 • Moklobemid

Zażyta substancja: ~16mg 4-ho-met + 150mg moklobemidu (+ mieszanka ziołowa)

Experience: (20 lat) LSD-25; bromo-dragonfly; 2c-b; MDxx; DXM; Szałwia wieszcza; MJ; BZP; amfetamina

S&S: obozowisko w lasku nieopodal granic Torunia; Ja, Astaroth oraz Kogo.

17.20 - Intoksykacja: Ja z Astaroth zażywamy tryptamine oralnie, Kogo postanowił ją powąchać. 30 min wcześniej każdy z nas zażył po 150 moklobemidu. Smak tryptaminy trampkowo-gorzki. Ciężko to było w jamie ustnej przytrzymać ale chwilę się udało.

 • 2C-B
 • Marichuana
 • Pierwszy raz

duże oczekiwania

Podróż pierwsza

 • 1P-LSD
 • 4-HO-MIPT
 • Ketony
 • Miks

Dom. Lato. Cisza i spokój w sam raz na rozkminy i spróbowanie nowej substancji jaką jest dla mnie 4-CMC. Nastawiam się na to, że będę ją sprawdzał powoli i być może potem z czymś pomieszam, bo z ketonami nie mam najmniejszego doświadczenia.

[notatka na wstępie: w nawiasach kwadratowych komentarze do tekstu pisane całkiem już na trzeźwo z perspektywy czasu. Może się komuś przydadzą...]

ok. 17:00 wzięto 100mg 4-cmc (refresh) donosowo.

ok 18:00 tabletka 4-meo-mipt oralnie i dorzutka ok kolejne 100mg 4-cmc donosowo. Na symptomy odwodnienia pito duże ilości wody.

 • Marihuana

Nazwa substancji: marihuana

Poziom doświadczenia: lekko doświadczony

Dawka: 0,5grama na 3 osoby