Myszków: 15-latki ukrywały marihuanę w stanikach

Taki tam smaczek na dzień dobry :)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Dziennik Zachodni
Komentarz [H]yperreala: 
Załączone foto pochodzi z jakiejś akcji profilaktycznej i wedle naszej wiedzy nie przedstawia bohaterek dramatu ;)

Odsłony

2060

Policjanci z Myszkowa zajmujący się przestępczością wśród nieletnich zatrzymali dwie 15-latki, przy których znaleźli narkotyki. Obie dziewczyny ukrywały niedozwoloną substancję w stanikach. Za jej posiadanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

W niedzielę w południe na ulicy Plac Dworcowy policjanci z zespołu do spraw nieletnich, wylegitymowali trzy młode dziewczyny.

Podczas tych czynności dwie z nich zachowywały się nerwowo, a to wzbudziło podejrzenia stróżów prawa. Okazało się bowiem, że dziewczyny miał powody do strachu. Otóż w stanikach obie nieletnie ukrywały... marihuanę.

Dziewczyny dobrowolnie wydały niedozwoloną substancję policjantom. Zostały zatrzymane, a później przekazane opiekunom. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

Oceń treść:

Average: 6.3 (3 votes)

Komentarze

Niech żyje Pols... (niezweryfikowany)
Artykuł powinien brzmieć ! Kolejna farsa w myszkowie ! 2 milicjantów kolejny raz chce zrujnować zycie nastolatkom ! Wielkie rzeczy psy złapały 15 łatkę i ja nastraszyły o zgrozoooooo ! Duma narodu ! Pies z palą na nastolatkę ! Brawo bezmózgie robocopy!
Lukus Bukus (niezweryfikowany)
Jaki kraj, taka policja. W Myszkowie mamy pospolitych matołków, i tchurzy. Jak się stanie coś poważnego, to wszystkie patrole zajęte, i znikąd pomocy. Okradną Cie? Pobiją? Banda dresów drze japę pijąc w parku po 23:00? Nie ma szans na pomoc. Za to niech tylko 2 nastolatki staną gdzieś zapalić jointa, i już znikąd pojawia się bohaterski patrol, ratujący świat przed złą marihuanen. A no tak, kulki czy wpierdolu nie ryzykują, nie trzeba się szarpać, można przykozaczyć. Statystyka jest, wykrywalność 100%, tylko czekać awansu czy emeryturki. Szacun kurwa.
Zajawki z NeuroGroove
 • Etanol (alkohol)
 • Kodeina
 • Pierwszy raz
 • Tytoń

Wolny wieczór, chęć przeżycia czegoś nowego, nastawienie nadzwyczaj pozytywne, niecierpliwe czekanie na obiecane efekty

To mój pierwszy raport, także przepraszam za wszelkie błędy, no ale jak to ktoś kiedyś powiedział 'człowiek uczy się na błędach', więc cóż... próbuję!

 • N2O (gaz rozweselający)
autorzy: machabeus & yojoe

I. PodstawyTylko informujemy!

Nie popieramy używania N2O.

Podtlenek azotu, poza euforią i zakręconą jazdą, może wywoływać dezorientację lub przyprawić o mdłości. W najgorszym wypadku (przedawkowanie) może spowodować głupotę, a nawet może cię zabić.

 • MXiPr
 • MXiPr
 • Przeżycie mistyczne

Są to fragmenty z podróży mesjasza, niektóre bardziej lub i mniej spójne. Pozwól im płynąć, unosić się na obrzeżach jaźni niczym jedwabnym zasłonom otaczającym to, co podobno stałe i niezmienne.

 

***

 

Wynurzam się pośród pustki, nie wiedząc kim, czym i czy ogóle jestem. Wątła mgiełka świadomości nabiera masy, cząsteczki poszukują się niczym neurony próbujące stworzyć nowe połączenia, a wraz z narastającym tętnem procesu pojawia się coraz więcej informacji.

 

 • Grzyby halucynogenne
 • Grzyby Psylocybinowe
 • Pozytywne przeżycie
 • Psylocybina

Ekscytacja, ale depresja, ale perfekcyjne nastawienie, bo od lat marzyłam o grzybkach!!!

To było 19 czerwca 2021 roku. Popołudnie. Z zamiarem pójścia w tripa, uprzednio zamierzywszy kupić jeszcze w sklepie sok porzeczkowy dla podkręcenia rezultatów, ziemniaki i coś tam jeszcze, zjadłam garść świeżo ususzonych łysiczek kubańskich szczepu "Ecuador". Całą obfitą garść. Nie wiem, ile tam było – nie ważyłam. Nadmieniam, że to był mój dopiero drugi trip, znakiem czego nie znałam jeszcze niebotycznie kolosalnie olbrzymiej mocy psylocybiny. Zadebiutowałam bowiem z jednym grzybkiem, trzy dni wstecz. Tak więc, nie umiejąc pływać, rzuciłam się na głęboką wodę.