Młody diler zakopał trawkę w ogrodzie. Nie przewidział, że przyjdą z psem

Współpraca Wydziału Kryminalnego Policji w Będzinie i Straży Granicznej po raz kolejny zakończyła się sukcesem. Wyspecjalizowany w wykrywaniu zapachu narkotyków pies bezbłędnie wskazał miejsce ich ukrycia.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

kryminalki.pl

Odsłony

443

Współpraca Wydziału Kryminalnego Policji w Będzinie i Straży Granicznej po raz kolejny zakończyła się sukcesem. Wyspecjalizowany w wykrywaniu zapachu narkotyków pies bezbłędnie wskazał miejsce ich ukrycia. W ogródku mężczyzny typowanego na dilera narkotykowego wykrył puszki z marihuaną.

W ręce będzińskich stróżów prawa zajmujących się przestępczością narkotykową wpadł 19-letni mieszkaniec Psar. Policjanci współpracujący ze Strażą Graniczną, z oddziału z lotniska w Pyrzowicach, postanowili wspólnie „odwiedzić” mężczyznę w miejscu jego zamieszkania. Ustalenia śledczych wskazywały, że może on handlować narkotykami. Praca policjantów z wydziału kryminalnego okazała się być efektywna.

Przeszukując mieszkanie i budynki gospodarcze, czworonożny specjalista do tropienia narkotyków wykopał na podwórku dwie puszki po odżywkach z zawartością marihuany. 19–latkowi za posiadanie narkotyków w ilości ponad 100 działek dilerskich grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego mężczyzny Sąd Rejonowy w Będzinie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Chęć doświadczenia Cienia dostrzeżonego podczas poprzedniej podróży. Nie pierwszy raz taka dawka. Środek lasu, dom.

Jest 03.03.2019, 17:56. 

Powykręcanymi z bólu palcami, stawiając czerwone stemple o metalicznym zapachu zaczynam pisać sprawozdanie z podróży. Każde uderzenie w klawiaturę wysyła przez ciało falę ognia i lodu. Smak palonego mięsa i łez, ból w kościach, ogień w płucach.

Zacznę od tego czym kończę podróże, od dialogu z samym sobą.

- Jak myślisz czym to jest?

- Ciężko powiedzieć. Autonomicznym bytem, częścią jakiegoś większego, może całkowicie nieświadomym tworem.

- Wydaje mi się raczej, że to druga strona medalu, yin, brakujące ogniwo...

  • Metoksetamina
  • Przeżycie mistyczne

Wielki mętlik i wszechogarniający smutek w głowie po dość traumatycznych przeżyciach, które miały miejsce parę dni wcześniej. Żal i niemożliwość wybaczenia bliskim osobom pewnych czynów. Totalne załamanie, zagubienie i brak chęci do życia. Noc, łóżko we własnym pokoju. Ok. 2 tygodnie temu odstawiłem antydepresanty.

Ramy czasowe podane przeze mnie są umowne, ale zbytnio nie odbiegają od rzeczywistości.

  • Efedryna

Nie będę bawić się tutaj w szczegóły dotyczące pochodzenia, czy występowania,

gdyż "tussipect-owców" (nie wiem czy to właściwe sformułowanie) interesuje

działanie, efekty i skutki uboczne.


A więc:

  • Adrenalina

...

...

randomness