Młody diler zakopał trawkę w ogrodzie. Nie przewidział, że przyjdą z psem

Współpraca Wydziału Kryminalnego Policji w Będzinie i Straży Granicznej po raz kolejny zakończyła się sukcesem. Wyspecjalizowany w wykrywaniu zapachu narkotyków pies bezbłędnie wskazał miejsce ich ukrycia.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

kryminalki.pl

Odsłony

448

Współpraca Wydziału Kryminalnego Policji w Będzinie i Straży Granicznej po raz kolejny zakończyła się sukcesem. Wyspecjalizowany w wykrywaniu zapachu narkotyków pies bezbłędnie wskazał miejsce ich ukrycia. W ogródku mężczyzny typowanego na dilera narkotykowego wykrył puszki z marihuaną.

W ręce będzińskich stróżów prawa zajmujących się przestępczością narkotykową wpadł 19-letni mieszkaniec Psar. Policjanci współpracujący ze Strażą Graniczną, z oddziału z lotniska w Pyrzowicach, postanowili wspólnie „odwiedzić” mężczyznę w miejscu jego zamieszkania. Ustalenia śledczych wskazywały, że może on handlować narkotykami. Praca policjantów z wydziału kryminalnego okazała się być efektywna.

Przeszukując mieszkanie i budynki gospodarcze, czworonożny specjalista do tropienia narkotyków wykopał na podwórku dwie puszki po odżywkach z zawartością marihuany. 19–latkowi za posiadanie narkotyków w ilości ponad 100 działek dilerskich grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego mężczyzny Sąd Rejonowy w Będzinie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

Postanowilem podzielic sie z wami swoimi wrazeniami i opisze co stalo sie 3 tygodnie temu. Let's Begin :)

nazwa substancji: amfetamina, extazy


poziom uzytkownika: raczej doswiadczony: wiele wiele razy amfetamina, duzo grassu, kilka razy extazy.


metoda uzycia: amfetamina standardowo do noska :) pigsy do brzushka :)


czy dane doświadczenie zmieniło Cię w jakiś sposob: raczej nie.

  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)

W swoim pokoju, matka śpi obok w pokoju, brata akurat nie ma w domu. Postanowiłem spróbować czegoś nowego. Byłem w bardzo dobrym humorze (chlapnąłem 4 browarki :D). Pozytywne nastawienie.

23.01.2008

Godzina 22:00

Matka już leży w łóżku, więc udałem się do kuchni, aby dokładnie oddzielić 150mg DXM. To był mój pierwszy raz z DXM, więc zaczełem od małej dawki, aby zobaczyć, czy nie jestem zbyt wrażliwy na tę substancję.

Godzina 23:30

Pojawiają się pierwsze efekty. Wszystko jest bardzo ciekawe. Rozglądam się po swoim pokoju, jakbym był w nim pierwszy raz. Ruchy rękoma pozostawiają lekkie smugi. Moje ręce wyginaja się w każdą stronę i ciągną przez cały pokój, ale jak dla mnie to za słabe efekty. Dorzucam 150mg DXM.

Godzina 1:00

  • Dekstrometorfan

S&S: Jeden z leniwych grudniowych dni spędzonych w moim pokoju.Nastawienie jak najbardziej pozytywne.

Dawkowanie: 900mg przyjęte w dość szybkim czasie.

Wiek i doświadczenie: lat 20.Mj,hash,benzydamina,kodeina,amfetamina,dxm,kot itp

  • Bromo-DragonFLY

wiek: 23 lata

waga: 89 kg

S&S: pusta chata, jakieś resztki jedzenia w lodówce, zapas wody, generalnie wszystko co potrzebne do przeżycia.