Młody diler zakopał trawkę w ogrodzie. Nie przewidział, że przyjdą z psem

Współpraca Wydziału Kryminalnego Policji w Będzinie i Straży Granicznej po raz kolejny zakończyła się sukcesem. Wyspecjalizowany w wykrywaniu zapachu narkotyków pies bezbłędnie wskazał miejsce ich ukrycia.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

kryminalki.pl

Odsłony

438

Współpraca Wydziału Kryminalnego Policji w Będzinie i Straży Granicznej po raz kolejny zakończyła się sukcesem. Wyspecjalizowany w wykrywaniu zapachu narkotyków pies bezbłędnie wskazał miejsce ich ukrycia. W ogródku mężczyzny typowanego na dilera narkotykowego wykrył puszki z marihuaną.

W ręce będzińskich stróżów prawa zajmujących się przestępczością narkotykową wpadł 19-letni mieszkaniec Psar. Policjanci współpracujący ze Strażą Graniczną, z oddziału z lotniska w Pyrzowicach, postanowili wspólnie „odwiedzić” mężczyznę w miejscu jego zamieszkania. Ustalenia śledczych wskazywały, że może on handlować narkotykami. Praca policjantów z wydziału kryminalnego okazała się być efektywna.

Przeszukując mieszkanie i budynki gospodarcze, czworonożny specjalista do tropienia narkotyków wykopał na podwórku dwie puszki po odżywkach z zawartością marihuany. 19–latkowi za posiadanie narkotyków w ilości ponad 100 działek dilerskich grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego mężczyzny Sąd Rejonowy w Będzinie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa


Nazwa substancji: Gałka muszkatołowa


Poziom doswiadczenia: sporo THC, pare razy amfa i 2 razy gałka muszkatołowa


Dawka, metoda zażycia: 3 paczki gałki mielonej (Kamis) & 3 całe "orzechy" gałkowe, także Kamis. Do tego troche ziółka i piwka. (dawka skonsumowana została przez 2 osoby)


Nastawienie do gałki: Nieprzekonywujące


Czas: jakoś Kwiecień 2005r


  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Urlop we własnym domu, partnerka w pracy. Znudzony, pełen chęci spróbowania czegoś nowego.

Był piękny pierwszosierpniowy dzień...

Piękne plany na urlop pokrzyżowane nową pracą partnerki. Brak urlopu - brak wyjazdu. Rano odwoziłem ją na dworzec autobusowy, wracałem do pustego domu i zastanawiałem się jak wypełnić czas do wieczora. Przez pierwszy tydzień popijałem browary i popalałem MJ, ale i ta kombinacja, skąninąd moja ulubiona może się w końcu znudzić.

  • Szałwia Wieszcza

Zadaniem `enteogenow` jest umozliwienie podroznikom kontaktu z ich wewnetrzna, boska sila. Hmm.. po wypaleniu jednej fajki wodnej 10-krotnego ektraktu Sally D. jestem przekonany, ze owszem - istnieja rosliny, ktore pokaza ci twoje wewnetrzne swiatlo, lecz sa tez i takie, ktore zapelnia twa swiadomosc ciemnoscia...


  • 4-ACO-DMT
  • 4-HO-MET
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Dobry, ale byłem sam

 

randomness