Milioner uprawiał "magiczne grzybki" w swoim zamku. Przyznał się do winy

44-letni milioner z Anglii uprawiał "grzybki-halucynki" w swoim zamku w Kent. Przyznał się do winy przed sądem w Maidstone. W tym samym zamku niegdyś sam Henryk VIII Tudor, król Anglii, urządzał zabawy, podczas których polowano i urządzano pojedynki.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

businessinsider.com.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

64

44-letni milioner z Anglii uprawiał "grzybki-halucynki" w swoim zamku w Kent. Przyznał się do winy przed sądem w Maidstone. W tym samym zamku niegdyś sam Henryk VIII Tudor, król Anglii, urządzał zabawy, podczas których polowano i urządzano pojedynki.

Na terenie zamku skrzydła zamku Lullingstone miała odbywać się produkcja grzybków halucynogennych w okresie od 1 września 2020 r. do 6 maja 2021 r., podaje "Daily Mail".

Warte 1,3 mln funtów skrzydło należy do milionera Simona Gilesa (sam zamek Lullingstone w większości należy do rodziny Hart-Dyke, która opiekuje się nim od XV w.).

Policja odnalazła substancje organiczne w zamku przypadkiem. Funkcjonariusze przeszukiwali miejsce z powodu innej, zupełnie niezwiązanej z narkotykami sprawy. W zamku znajdowało się także m.in. pomieszczenie, gdzie uprawia się tego typu grzyby, a także nawóz czy woreczki strunowe. W późniejszym czasie milioner korespondencyjnie został oskarżony o produkcję "brązowego materiału grzybowego".

Potrzebna ekspertyza. Sprawa została odroczona

44-latek stanął przed sądem. Sędzia zwrócił uwagę na bardzo niewielką ilość znalezionych narkotyków w zamku Kent. Możliwe, że oskarżony zostanie uniewinniony, bo istnieje szansa, że ich ilość jest zbyt mała, aby mówić o czymś więcej niż "użytek osobisty", podaje "Daily Mail". Potrzebne jest przeprowadzenie analizy eksperckiej znalezionego materiału, stwierdziła prokuratura.

– Ekspertyza oceni siłę działania substancji psychoaktywnej w materiale organicznym – miał powiedzieć cytowany przez "Daily Mail" sędzia Edmund Burge QC na rozprawie.

Kolejna rozprawa w sprawie "magicznych grzybków" 44-letniego milionera została wyznaczona na 26 lipca br. Simon Giles został zwolniony za kaucją.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Katastrofa
  • Mieszanki "ziołowe"

Tak naprawdę to była moja pierwsza substancja psychoaktywna jaką w życiu zażyłem..Szczerze to nastawienie miałem na śmiechawę itp, a nie wiedziałem nawet ile ta substancja trzyma, jaki ma skład i co powoduje..

Bardzo długo się namyślałem czy opisać ten trip, a wydarzył się on bardzo bardzo dawno, widać po doświadczeniu... Dodam że mało z tego pamiętam, ale i tak zostanie to ze mną do końca życia.

Południe: Ja, kumpel B, kumpel M. Załatwiłem 13zł i chciałem skonsumować pierwszego dopalacza i mieć pierwszą porządną fazę... Kumpel M mówił, że poskładam się tym w uj bo przedtem paliłem tylko siejkę i w ogóle nie mam expa. Nie słuchałem go, ale on miał 18 lat, więc kupił nam owy dopalacz ,,konkret'' i dał radę, żebyśmy nie palili tego od razu na dwóch, bo źle może się stać..

  • Marihuana

S&S - mieszkanie przyjaciela, klimatycznie ciemno z powodu załoniętych roletami okien.

Wiek: 20

Doświadczenie: thc, amfetamina, dxm, bromo-dragonfly, lsd, benzydamina, MDXX, tramadol, niezidentyfikowane piksy, mieszanki ziołowe

Od dwóch dni nie wychodziłam z Jego mieszkania. Dziś rano, idąc do pracy wręcz zamknął mnie w nim od zewnątrz.

Cały dzień przeleżany w łóżku.

Wrócił, pojechaliśmy po temat.

Kiedy tylko Mary Jane wsiadła do auta, momentalnie poczuliśmy jej piękne perfumy. Przywitaliśmy się, no to wracamy.

  • DiPT

Substancja i dawka: 60-70 mg DiPT (diizopropylotryptamina)

Pewnego słonecznego dnia w wakacje 2004 roku zażyłem z rana mniej więcej 60 - 70 mg DiPT\'a. Miałem to od znajomego, który zamówił tą dziwną substancję z research chemicals. Nie chciałem z początku pisać tego TR, bo DiPT wydał mi się na początku mało ciekawą substancją. Z perspektywy czasu jednak wspominam to jako zabawne, nietypowe doświadczenie.


  • 2C-E
  • 4-ACO-DMT
  • 4-HO-MET
  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

DXM - pomieszczenie, 2C-E - Otwarta przestrzeń, 4-ACO-DMT - mój pokój, 4-ho-met - las.

 

Synestezja - stan lub zdolność, w której doświadczenia jednego zmysłu wywołują również doświadczenia, charakterystyczne dla innych zmysłów. Zjawisko synestezji dobrze oddaje powiedzenie: "słyszeć kolory i widzieć dźwięki". Przykładowo odbieranie niskich dźwięków wywołuje wrażenie miękkości, barwa niebieska odczuwana jest jako chłodna, obraz litery lub cyfry budzi skojarzenia kolorystyczne itp.

randomness