Milioner uprawiał "magiczne grzybki" w swoim zamku. Przyznał się do winy

44-letni milioner z Anglii uprawiał "grzybki-halucynki" w swoim zamku w Kent. Przyznał się do winy przed sądem w Maidstone. W tym samym zamku niegdyś sam Henryk VIII Tudor, król Anglii, urządzał zabawy, podczas których polowano i urządzano pojedynki.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

businessinsider.com.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

55

44-letni milioner z Anglii uprawiał "grzybki-halucynki" w swoim zamku w Kent. Przyznał się do winy przed sądem w Maidstone. W tym samym zamku niegdyś sam Henryk VIII Tudor, król Anglii, urządzał zabawy, podczas których polowano i urządzano pojedynki.

Na terenie zamku skrzydła zamku Lullingstone miała odbywać się produkcja grzybków halucynogennych w okresie od 1 września 2020 r. do 6 maja 2021 r., podaje "Daily Mail".

Warte 1,3 mln funtów skrzydło należy do milionera Simona Gilesa (sam zamek Lullingstone w większości należy do rodziny Hart-Dyke, która opiekuje się nim od XV w.).

Policja odnalazła substancje organiczne w zamku przypadkiem. Funkcjonariusze przeszukiwali miejsce z powodu innej, zupełnie niezwiązanej z narkotykami sprawy. W zamku znajdowało się także m.in. pomieszczenie, gdzie uprawia się tego typu grzyby, a także nawóz czy woreczki strunowe. W późniejszym czasie milioner korespondencyjnie został oskarżony o produkcję "brązowego materiału grzybowego".

Potrzebna ekspertyza. Sprawa została odroczona

44-latek stanął przed sądem. Sędzia zwrócił uwagę na bardzo niewielką ilość znalezionych narkotyków w zamku Kent. Możliwe, że oskarżony zostanie uniewinniony, bo istnieje szansa, że ich ilość jest zbyt mała, aby mówić o czymś więcej niż "użytek osobisty", podaje "Daily Mail". Potrzebne jest przeprowadzenie analizy eksperckiej znalezionego materiału, stwierdziła prokuratura.

– Ekspertyza oceni siłę działania substancji psychoaktywnej w materiale organicznym – miał powiedzieć cytowany przez "Daily Mail" sędzia Edmund Burge QC na rozprawie.

Kolejna rozprawa w sprawie "magicznych grzybków" 44-letniego milionera została wyznaczona na 26 lipca br. Simon Giles został zwolniony za kaucją.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Uzależnienie

Zazwyczaj zażywany w domowym zaciszu, aczkolwiek chodzenie w tym stanie sprawiało nie lada przyjemność. Nastawienie praktycznie zawsze pozytywne.

Pouczenie serwisu NeuroGroove: naśladowanie autora poniższego raportu jest skrajnie niebezpieczne i już przy jednorazowym eksperymencie może spowodować toksyczne uszkodzenie wątroby (i śmierć w męczarniach). Dawka 20-25 gramów przyjmowana jest za śmiertelną.

  • 4-ACO-DMT

Set n' settings: ok. 21 w nocy, dość spora altanka do której wbiliśmy się bez wiedzy właściciela. Jedyny 'budynek' w obszarze ok. kilometra. Drewniana podłoga oraz ściany, obwieszone wszelakiego rodzaju akcesoriami rolniczymi. Jedyne źródła światła to kilka malutkich dziureczek w ścianie oraz okno, przez które wbiliśmy się do środka.

  • 4-HO-MET

Autor: Newbe

Set & Settings: W pokoju, cisza, spokój, muzyka (shpongle) i brat śpiący w tym samym pokoju.

Doświadczenie: DPT, LSD, łysiczki, ruta stepowa, bromo-dragonfly, salvia divinorum, haszysz, marihuana, yopo, ecstasy, BZP, DXM, benzydamina, amfetamina, poppers, efedryna, kofeina, nikotyna, alko.

  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz
  • Tramadol

wielki luz, wieczór w pokoju przed komputerem

To był poniedziałek, wieczór w swoim pokoju przed lapkiem gadając z kolegami przez Skype i grając w gry.

godz: 22:00 - łyknąlem 4 tabletki Poltram Retard 100, które znalazłem w domowej apteczce. Siedziałem przed kompem, gadałem z kolegami ale nie mówiłem im że jestem po tramadolu i czekałem na wejście.

randomness