Międzynarodowa siatka przemytników narkotyków - rozbita

Australijska policja zatrzymała Izraelczyka, policja niemiecka we współpracy z holenderskimi służbami, przechwyciła przemyt 1,6 mln tabletek ecstasy.

Anonim

Kategorie

Odsłony

1624
wp.pl/PAP 2001-11-22

Międzynarodowa siatka przemytników narkotyków - rozbita

Australijska policja zatrzymała Izraelczyka, podejrzanego o kierowanie grupą przemycającą narkotyki.
Operacyjne działania australijskiej policji zaowocowały również aresztowaniem kilku innych przywódców siatki - na terenie Niemiec, Holandii i Izraela.
Zatrzymany w Australii Izraelczyk ma być deportowany do kraju pochodzenia. Decyzję w tej sprawie podejmie w czwartek sąd w Sydney.
Aresztowany jest także poszukiwany w Holandii, gdzie miał organizować sieć dystrybucji ecstasy.
We wtorek policja niemiecka we współpracy z holenderskimi służbami, przechwyciła przemyt 1,6 mln tabletek o wartości rynkowej 41 mln dol. Ukryte były one w transporcie suchych kwiatów z Holandii. Zdaniem miejscowych służb, ładunek przeznaczony był na rynek australijski.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

poison (niezweryfikowany)
Bądź co bądź... Będziemy walczyć. Mało tego! Dopniemy swego Drodzy rodacy!
leon (niezweryfikowany)
Moim zdaniem ta stronka jest wypas ,ale jak dla mnie powinno na niej znajdowac sie wiecej rysunków i fotek mari.itp.
rumian (niezweryfikowany)
zpyt pozytywan dlatego zakazana,buch po ciężkim dniu odpręrzenie,buch w dobrym towarzystwie upalenie, <br>ZRUBMY JAKOMŚ MANIFESTACIE W POLSCE <br>.MORZE JEST JUŻJAKAŚ ZAPLANOWANA O KTUREJ NIE WIEM????????????????? <br>
Pablo (niezweryfikowany)
zpyt pozytywan dlatego zakazana,buch po ciężkim dniu odpręrzenie,buch w dobrym towarzystwie upalenie, <br>ZRUBMY JAKOMŚ MANIFESTACIE W POLSCE <br>.MORZE JEST JUŻJAKAŚ ZAPLANOWANA O KTUREJ NIE WIEM????????????????? <br>
Maciej (niezweryfikowany)
ZRÓBMY cos z legalizacja polonczmy sily w jednosc i na parlamet na polityków wygramy bo jest nas wiecej <br>
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Lekka adrenalinka, nastawienie pozytywne. Niezaznajomienie się z substancją wiodącą. Wolna chata, luźny weekend z dwoma kumplami.

Całe zajście miało miejsce w wakacje. Niedziela godzina 17:00 spotkałem się z kolegami na mieście gdzie czekaliśmy na potwierdzenie odbioru. Po godzinie albo i więcej czekania dostaliśmy sygnał i od razu ruszyliśmy. Po dotarciu do domu gdzie czekał już na nas kartonik, rozsiedliśmy się i odpaliliśmy nutę.

  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Marihuana

Domowe zacisze, czwartkowy wieczór ok. 22. Nastawienie bardziej niż pozytywne, w tle muzyka z playlisty stworzonej na podobne okoliczności, na stole piwko a w lodówce przygotowane na gastro spaghetti. Jak się wydawało, przy takim zestawie można liczyć na miły wieczór :)

Dzień przed opisywanym poniżej tripem, zakupiliśmy sztukę u znajomego. Z powodu braku wolnego czasu, pomyślałam że palenie najlepiej odłożyć na luźny, spokojny wieczór, więc sztuka powędrowała do szuflady. Następnego dnia mieliśmy wolny wieczór,  zaproponowałam, żeby przyjarać po chamsku z wiadra;) Mój facet nie lubi palić w ten sposób, ale w końcu go namówiłam i poszłam do kuchni przygotować co trzeba.

W między czasie upichciłam szybko spaghetti (ostatnimi czasy często miałam potworne gastro po paleniu) i włożyłam piwka do lodówki.

  • Adrenalina

...

...

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Podjarany, niecierpliwy, gotowy na wszystko, chęć ostrego bad tripa, chęć wyzwania, pozytywne myślenie. Wolna chata, 3 ziomków i trupy po mieście i wsi

Wybaczcie za błędy ale pęknięty ekran i wariująca atoutokorekta. Dzisiaj opowiem wam jak wpadłem na zajebisty pomysł by zażyć Benzydaminę "cipkacz" od małego chciałem mieć haluny, ale nie pozytywne a negatywne, bo ciekawiej, lubię strach, niepokój , lęk i wyzwanie. Ludzie na forach brali po 3/4 saszetki  niektórzy 5 a znalazł się wariat co zjadł 6...... Pomyślałem że nie mogę być gorszy i też 6 walne. Lubię się rzucan na głęboką wodę. O 16:59 wszystko wypiłem. Smak o japierdole. Słone gówno, gorszej rzeczy w ustach nie miałem popiłem litrem wody ale mało dawało.

randomness