Mężczyzna podejrzany o przemyt narkotyków aresztowany

Policjanci z CBŚ zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przemyt do Polski 60 gramów haszyszu.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl Wrocław

Odsłony

2401
Wrocławscy policjanci z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przemyt do Polski 60 gramów (600 porcji) haszyszu. W piątek został aresztowany

Młody mężczyzna mieszka w wiosce na terenie byłego województwa legnickiego. O przemycie wrocławskich policjantów poinformowali koledzy z Francji. Według naszych informacji już po jego wyjeździe do Polski francuska policja zorientowała się, że w paczce, którą mężczyzna wysłał do kraju, są narkotyki. W czwartek zatrzymali go policjanci z wrocławskiego wydziału CBŚ. Śledztwo w tej sprawie prowadzi wrocławska Prokuratura Okręgowa.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

blantanamera (niezweryfikowany)
Od kiedy 60 gramow haszyszu to jest 600 porcji? Jakies starsznie wypasione te gramy byly:))))
Phunk-E (niezweryfikowany)
Od kiedy 60 gramow haszyszu to jest 600 porcji? Jakies starsznie wypasione te gramy byly:))))
Gram (niezweryfikowany)
Killer 2 i 1/2 - Basia Piwnik i Lesio Miller mają sukcesy!!
yyyuuuyy (niezweryfikowany)
troszke male pity mosial ktos pogonic <br>
Zajawki z NeuroGroove
  • Damiana
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne
  • Tytoń

Dzionek był przepiękny, humor też. Jedynie zmęczenie to minus.

Do czytania poniższego tekstu najlepiej puścić sobie tę składankę https://www.youtube.com/watch?v=eu_MZy84dUc - w dziwny sposób nadaje płynności i pozwala mi się utożsamiać z sobą z tamtej chwili, kiedy to piszę. Może i wam nada rotacji.

>>>Jak doszedłem do tego stanu<<<<

[Przejdź od razu do nagłówka "Uderza!", jeśli się śpieszysz ;)]

  • DMT
  • Pozytywne przeżycie

Set - pozytywne nastawienie poprzedzone oczyszczaniem organizmu i tworzeniem odpowiedniego stanu umysłu, ciała, ducha Setting - dom, zwierzęta, kadzidła, kominek; 3 ziomków, relaksacyjna muzyka

Własnoręcznie wykonałem kilka rodzajów changi, postanowiłem jednak sprawdzić na sobie najbardziej "klasyczną" z mieszanek. Do tego typu spraw staram się podchodzić terapeutycznie, dobrze się przygotowując, by zmaksymalizować potencjał magiczny substancji. Przez tydzień więc oczyszczałem organizm i dbałem o zdrowy balans między ciałem, duchem i umysłem. Moja intencją było, aby przeżyć coś, co pogłębi mój duchowy rozwój, pomoże mi lepiej zrozumieć siebie i otaczający mnie świat, oraz utoruje nową drogę do pracy nad sobą.

  • 4-HO-MET
  • Tripraport

Opisany dokładnie w raporcie.

Nastawienie psychiczne: Pamiętam jak bardzo byłem napalony na spróbowanie 4-ho-met. Setki pozytywnych opinii o tej substancji, opisy mistycznych stanów, pięknych wizualizacji i przyjemnej euforii - to wszystko sprawiało, że chciałem jej spróbować. Dzień testów odkładał się przez kilka tygodni. Ten fakt złościł jakoś część mnie, która miała ogromną ochotę na przygodę z tym psychodelikiem. W końcu jednak doczekałem się. Mój wewnętrzny potwór żywiący się mocą psychodelików ożywił się, podpowiadał mi cichym głosem, że będzie to przewspaniałe przeżycie.