REKLAMA
Mefedron o wartości 40 000 złotych w "Milionerach"

"Ten środek wczoraj zawodowo truł mszyce, dziś jako dopalacz daje tanie złudzenie szczęścia i truje ludzi”.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

WP Teleshow
Karol Skomorowski
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła ze zmienionym tytułem.

Odsłony

1708

W teleturnieju "Milionerzy" padło pytanie: "Ten środek wczoraj zawodowo truł mszyce, dziś jako dopalacz daje tanie złudzenie szczęścia i truje ludzi ". Zobacz, czy uczestnikowi udało się poprawnie odpowiedzieć.

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "Ten środek wczoraj zawodowo truł mszyce, dziś jako dopalacz daje tanie złudzenie szczęścia i truje ludzi"

A amfetamina
B mefedron
C marihuana
D heroina

Pytanie było warte 40 000 złotych.

Uczestniczka skorzystała z koła ratunkowego "pytanie do publiczności", gdzie 68% wybrało odpowiedź B. Postanowiła posłuchać ich sugestii.

Prawidłową odpowiedzią było B.

Mefedron, znany też pod nazwą 4MMC, został zsyntetyzowany już w 1929 r. Naukowcy chcieli go wykorzystać jako środek owadobójczy. Miał zaburzyć funkcjonowanie układu nerwowego mszyc, tak by stały się łatwym łupem dla drapieżnych owadów.

Oceń treść:

Average: 10 (2 votes)

Komentarze

technoviking
Czaicie udawac przed rodzina ze sie nie zna odpowiedzi? XD
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Retrospekcja

Wieczór. Wracam ze znajomymi z piwka. Przyjemna atmosfera.

Wracając ostatnio z kolegami z miasta przypadkiem spotkaliśmy znajomych. Dawno się nie widzieliśmy to pogadaliśmy i okazało się, że jeden z nich ma zioło. Kolega już dawno miał ochotę zapalić, więc zaczęli nabijać. Ja jakoś nie byłem chętny, no ale wstyd odmówić, wziąłem jednego bucha, potem jeszcze złapałem małego, ale to już sam popiół był. Posiedzieliśmy trochę, pogadaliśmy.

  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

Chęć przetestowania nowej substancji, ale bez przesadnej ekscytacji. Dzień jak co dzień - całkowita norma.

Na wstępie zaznaczę że lubię się rozpisywać. Baaaardzo rozpisywać, co widać po wielkości tekstu :) Czytasz na własną odpowiedzialność!

Przeglądając Hyperreal'a oraz Neurogroove natchnąłem się na substancje zwaną pseudo-efedryna. Nie znalazłem o niej zbyt dużo informacji, a gdy jakieś już znajdywałem były bardzo mieszane - od kompletnie żadnych efektów działa po naprawdę zachwalające działanie "pseudo-efki". Stwierdziłem - "trzeba spróbować tego shit'u". No i spróbowałem :)

  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Dobry humor, lekka obawa przed nową substancją.

Trip na którejś z tryptamin planowałem od dłuższego czasu, ale przedłużająca się sesja egzaminacyjna spowodowała odkładanie go w czasie. Już zdążyłem porzucić ten pomysł, ale mimo to zakupiłem kapsułkę 10mg z "prorokiem". Ku mojemu zaskoczeniu i zadowoleniu, w otrzymanej przesyłce były dwie :)

Otwierało to zupełnie nowe możliwości, ale dalej nie byłem pewien, kiedy je spożyć, myślałem nad którymś z kolei weekendem.

  • MDMA (Ecstasy)


"Nie pozna ten, kto nie spróbował"We wrześniu 2003 roku rozmawiałem ze swoją dziewczyną o spróbowaniu tabletki XTC. Chcielismy wziąć je na nadchodzącej imprezie technicznej dosyć dużego formatu. Ostatecznie jednak nie wzięliśmy gdyż moja dziewczyna nie chciała (mieliśmy układ-albo jemy razem albo wogóle).Życie szło dalej. Z dziewczyną sie rozstałem.


randomness