Medyczna marihuana szerzej dostępna? Zapomnijmy, projekt odrzucony w całości

Publiczna dyskusja na temat legalności marihuany zatacza coraz szersze kręgi, ale jest również duszona przez partię rządzącą. 13 stycznia Sejm odrzucił projekt ustawy mającej na celu poszerzenie dostępu do medycznej marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

depesza.fm
Jakub Łaszkiewicz
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

64

Publiczna dyskusja na temat legalności marihuany zatacza coraz szersze kręgi, ale jest również duszona przez partię rządzącą. 13 stycznia Sejm odrzucił projekt ustawy mającej na celu poszerzenie dostępu do medycznej marihuany.

Medyczna marihuana

Posłanka Lewicy, Paulina Matysiak, przedstawiła projekt ustawy, wedle której dostęp do medycznej marihuany byłby znacznie łatwiejszy niż teraz. Polityczka poruszyła kwestie takie jak konieczność refundacji marihuany oraz ustalenie dopuszczalnego poziomu THC w organizmach kierowców.

Projekt odrzucony

Ustawa została odrzucona w pierwszym czytaniu za pośrednictwem głosów posłów PiS-u, Ruchu Narodowego oraz Kukiz'15. Żaden z elementów nie został poddany dalszym rozważaniom - projekt odrzucono w całości. Paulina Matysiak nie kryje swojej frustracji w mediach społecznościowych.

Czego boi się PiS?

W pełnym goryczy wpisie Matysiak możemy zapoznać się z kilkoma refleksjami posłanki:

Pewnie zastanawiacie się czego bał się PiS, skoro taki wniosek złożył i przegłosował. Bał się tego, że więcej potrzebujących osób skorzysta z terapii medyczną marihuaną. 🌿 Bał się chyba tego, że państwo pomoże tym, których na leczenie nie stać. 🌿 Bał się, że polscy rolnicy będą mogli zarabiać na eksporcie. A może bał się, że lekarze i farmaceuci otrzymają odpowiednią wiedzę na studiach. Kto to wie?

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Set: urodziny syna / poranna wycieczka do odrealnionego miejsca Setting: Taras / wanna / łóżko

Set: dzień siódmych urodzin naszego syna, kwas wkręca się podczas gry w makao…

  • 2C-P
  • Etanol (alkohol)
  • Metoksetamina
  • Tripraport

Późny wieczór, znajomi wbijają do domu, rozkładamy się po pokoju i oddajemy się światu nowych substancji

To przeżycie mogę zaliczyć do udanych, z jednym małym wyjątkiem - jednego z nas wyniosło nieco za daleko i przez to zahaczyliśmy o granicę ostrego przypału.

Dodam jeszcze, że Wiek: 18, 18, 18, 20, 21.

Ale do rzeczy...

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Codzienna depresja

Po ostatnim dekszeniu i raportach o kosmitach, delirium, piekle (https://neurogroove.info/trip/delirium-piek-o-kosmici-i-naprawianie-lini...) i pożegnaniu się z DXM (https://neurogroove.info/trip/nihil-novi-czyli-kiedy-prze-y-e-ju-wszystk...) nadal nie deksiłem, choć pokusa jest. Przeglądając [h], natrafiłem na rozmowy o odpowiedniku K-Hole osiąganym za pomocą DXM/DXO.

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Set - Podekscytowanie, lekki strach i niepewność przed zażyciem LSD. Paląc marihuanę nadzieja na przedłużenie "tripa". Setting - 4 osoby biorące oraz 1 tripsitter (którego serdecznie pozdrawiam <3), muzyka (link poniżej).

A więc tak, chciałbym zacząć od tego że jest to mój pierwszy post, ja i pierwszy napisany raport na tym forum. Z góry przepraszam za jakieś niedociągnięcia, ale przed tripem postanowiłem że zacznę aktywnie uczestniczyć w funkcjonowaniu forum.

Może się przedstawię

Jestem (M). Od dawien dawna marzyłem o zażyciu mocnej substancji psychodelicznej lecz albo brakowało mi czasu, albo pieniędzy. Poniżej przedstawiam mój dzień w którym zacząłem przygodę z psychodelikami.

Karton o którym mowa kupiłem 2 tygodnie przed zażyciem od zaprzyjaźnionego kumpla.

randomness