REKLAMA
Masowe przedawkowania K2 w Connecticut

Jeśli chodzi o warsztat dziennikarski - perełka, polecamy ;)

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express

Odsłony

355

Super Express w brawurowym stylu relacjonuje niefrotunne zdarzenie w Connecticut:

Syntetyczne narkotyki zbierają swoje żniwo. W New Haven w stanie Connecticut doszło do masowego zatrucia dopalaczem K2, syntetyczną marihuaną pełną niebezpiecznych substancji. Jak podaje lokalna policja, w ostatnich dniach pomocy medycznej trzeba było udzielić aż 76 osobom z objawami przedawkowania.

Większość osób została znaleziona w popularnym, historycznym parku New Haven Green, znajdującym się w centrum miasta, niedaleko prestiżowego Yale University. Inne w pobliżu parku. – Mamy do czynienia ze straszną plagą. Dilerów niestety nie brakuje, a chętnych jest jeszcze więcej. Ale uczulam wszystkich, nie przychodźcie do parku po K2! Nie używajcie tego. To może się skończyć śmiercią – powiedział szef policji Anthony Campbell. Dodał, że zatrute osoby zostały znalezione albo nieprzytomne lub bardzo wymiotowały.

– Ratownicy dosłownie biegali po parku od ofiary do ofiary. Niektórym udzielono pomocy na miejscu, część osób wymagała hospitalizacji – dodał szef policji. Poinformował również, że stróże prawa zatrzymali podejrzaną osobę, ale nie podał personaliów, wyjaśniając, że chce skonfrontować jego tożsamość z zatrutymi osobami, a to zajmie trochę czasu.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Drywiłło (niezweryfikowany)
Nie wiem gdzie ta perełka, słabe.
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Kodeina

własny pokój, godzina 23, dobre grzanie

Witam, ja jestem dekoderemakodyny, a to jest mój trip raport. Bez przydługiego wstępu opiszę coś, co do tej pory wydawało mi się raczej niemożliwe. Równanie na wiek autora to mniej więcej cztery do drugiej,hehe.

  • Marihuana

Wiek:18

Doświadczanie: Marihuana-raz w tygodniu od roku(wcześniej paliłem rzadko jakieś 3 lata; grzyby-raz w życiu(puki co)

Chciałbym napisać wam o czymś niesamowitym co niedawno mnie spotkało. nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem.Ten stan był przerażający a za razem bardzo fascynujacy.

  • DMT
  • Pierwszy raz

Wcześniej medytacja około 15 minut, dobry humor Miejsce: Spokojny pokój, bez żadnych odgłosów z otoczenia, brak muzyki

Jako, że wcześniej nigdy nie zdarzyło mi się palić changi, a z wielu relacji słyszałem o szybko wzrastającej tolerancji, zdecydowałem się właśnie na wiadro. Były święta bożego narodzenia, więc chwilę zajęło mi znalezienie otwartego sklepu, w którym kupiłem wszystkie potrzebne akcesoria, ale w końcu się udało. Przygotowałem się krótką medytacją, oraz oczyściłem pokój i wystko było już gotowe.

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Ekscytacja przed nowym doświadczeniem. Dobry nastrój. Trip w domu kolegi.

Całe zajście miało miejsce ponad dwa lata temu. Opisuję je teraz bo tak miło powspominać :D

randomness