REKLAMA
Marihuana za darmo z gazetą

Holenderskie pismo dołączyło po dwa nasiona marihuany w plastikowej torebce do swego najnowszego wydania - pisze agencja AP z Amsterdamu.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

6801

Redaktor naczelny Nieuwe Revu Mark Koster powiedział, że nasiona towarzyszą wydaniu z 26 stycznia, które oręduje za legalizacją marihuany i innych podobnych substancji. Dołączenie nasion konopi indyjskich do pisma to sposób na zwiększenie rozgłosu wokół tej sprawy.

Chociaż Holandia słynie z tolerowania sprzedaży niewielkich ilości marihuany i haszyszu w kafejkach, oba specyfiki są nielegalne i za posiadanie ilości większej niż kilka gramów grożą kary. Zdaniem Kostera trzeba skończyć wojnę z narkotykami, która kosztuje krocie i nie daje rezultatów.

Jak powiedział, prokuratorzy zazwyczaj przymykają oczy na sprzedaż nasion marihuany i nikt nie kontaktował się z jego pismem w sprawie nasion dołączonych do środowego wydania. Ale niektóre sieci większych supermarketów albo usunęły dołączone do pisma gratisy, albo nie wykładały egzemplarzy pisma na półki.

Koster zapewnił, że nasiona rozprowadzane z pismem są dobrej jakości i były testowane przez specjalistę.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

pejpa (niezweryfikowany)
ale wypasik... u nas tez tak powinni :P
moje imię (niezweryfikowany)
mój komentarz będzie tu jako pierwszy to miło a jak skomentować takie posunięcie? niezła akcja ,czy dożyjemy czasów kiedy dziennik polski będzie dodawał ziarno konopii do każdego egzemplarza?
wyrwichwast (niezweryfikowany)
"prokuratorzy zazwyczaj przymykają oczy na sprzedaż nasion marihuany " - co??? jaka bzdura! przecierz nasiona nawet u nas sa legalne to co dopiero tam? nie czaje kompletnie tego zdania, chyba ktos sie pomylił.
moje imię (niezweryfikowany)
hehe ktoś mnie uprzedził
U nas co prawda może nie z gazetą ale można dostać za darmo dobre <a href="http://openseed2009.pl/">nasiona konopi</a> na out na sezon 2009. Polecam też <a href="http://openseed2009.pl/passion.html">nasiona Passion</a>, te są do kupienia.
w oczach czerwien (niezweryfikowany)
Tak, tylko chyba nie sadzicie ze z takiego ziarenka cos dobrego wyrosnie? heh
polak (niezweryfikowany)
ale jajcarze, ten naród ma klasę. <br> <br>my też tacy będziemy za 1000 lat!
Fazik (niezweryfikowany)
niestety żyjemy w katolandzie,gdie do gazet dodaje się odę święconą,a w tv publicznej puszczają mszę św. i anioł pański. <br>
ACerAcRis (niezweryfikowany)
HWDP-ecja:) ma pracę dzieki temu <br> &quot;Zdaniem Kostera trzeba skończyć wojnę z narkotykami, która kosztuje krocie i nie daje rezultatów. &quot; A prawo zmienić sie nie może, tylu porządnych ludzi straciło by pracę. Trzeba budować nowe więzienie przeciez to nowe miejsca pracy!!!! czy to do nikogo nie dociera??? Restrykcyjne prawo to szansa dla nas Nierozumiecie? Znajdziemy pracę w nowopobudowanych pięknych więzieniach... <br>Zaraz odwioza mnie do tworek .... :))
czesik (niezweryfikowany)
Po co mi jakas glupia plyta dvd albo próbka kremu opd oczy!! u nas tez powinni dawac takie rzeczy :))
.chudy. (niezweryfikowany)
promocja goni pormocje. a tu taki gratis : )
Janusz (niezweryfikowany)
chyba chodzi o cannabisculture tak by mi na to wychodziło :]
QrA (niezweryfikowany)
&quot;prokuratorzy zazwyczaj przymykają oczy na sprzedaż nasion marihuany &quot; - co??? jaka bzdura! przecierz nasiona nawet u nas sa legalne to co dopiero tam? nie czaje kompletnie tego zdania, chyba ktos sie pomylił.
rom (niezweryfikowany)
&quot;prokuratorzy zazwyczaj przymykają oczy na sprzedaż nasion marihuany &quot; - co??? jaka bzdura! przecierz nasiona nawet u nas sa legalne to co dopiero tam? nie czaje kompletnie tego zdania, chyba ktos sie pomylił.
keczup (niezweryfikowany)
zioło zioło i jeszcze raz zioło
ADIK (niezweryfikowany)
niektrzy robia z mc cponow ze ktos lubi palic trawke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonim (niezweryfikowany)
<p style="text-align: center;"><strong>Sadzić, palić, ZALEGALIZOWAĆ!</strong></p>
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

Set: Z grupką bliskich znajomych pojechaliśmy do innego miasta na zaproszenie naszego kolegi - wiadomo było tyle że impreza będzie gruba więc poziom ekscytacji też był gruby, nastawieni byliśmy na klasyczną imprezę z wódką i tańczeniem (chociaż w głębi ducha coś przeczuwałem). Setting : późny sierpień, bardzo ciepło, prywatna impreza w lesie na totalnym odludziu. Kulturka i ludzie mimo że w większości mi nieznani to "sami swoi".

 

Koło godziny 21 zajechaliśmy na miejsce imprezy. Powitał nas niesamowity widok – noc, lampki choinkowe lekko rozświetlają densflor, leżaczki, stanowisko dj z poważnymi kolumnami i bardzo dużo osób (może z 70)

 

Zaczęło się dość drętwo, mam fobie społeczne i boję się grup nieznajomych mi ludzi zatem nie od razu się dobrze bawiłem – po trzech piwkach jednak się atmosfera wyluzowała, tak samo jak wyluzowały się języki, była muzyczka, było milutko.

Tu wspomnę że muzyka gra ogromną rolę w moim życiu i jestem na nią bardzo wrażliwy.

 

 

 

  • LSD-25
  • Tripraport

Wyprawa kwasowa z bratem. Czyli pełen pozytyw.

Witam. Zaznaczam, jak zwykle, że poniższy tekst nie ma pokrycia w rzeczywistości... tej rzeczywistości;-)

  • Inne
  • Uzależnienie

Zazwyczaj zażywany w domowym zaciszu, aczkolwiek chodzenie w tym stanie sprawiało nie lada przyjemność. Nastawienie praktycznie zawsze pozytywne.

Pouczenie serwisu NeuroGroove: naśladowanie autora poniższego raportu jest skrajnie niebezpieczne i już przy jednorazowym eksperymencie może spowodować toksyczne uszkodzenie wątroby (i śmierć w męczarniach). Dawka 20-25 gramów przyjmowana jest za śmiertelną.

  • Melatonina
  • Pozytywne przeżycie

Przespałem pół dnia, więc nie mogąc usnąć siedziałem przed kompem w nocy i słuchałem muzy

Tej nocy trzeci raz z rzędu miałem się przygotowywać do OOBE. Trochę mnie jednak zmęczyło spanie 4h, rozbudzanie przez godzinę, strojenie się do OOBE i znowu zasypianie, do tego było już późno (3 nad ranem?) i cały dzień pobolewała mnie głowa.

Decyduję się na odpoczynek z melatoniną (1,25mg) + walerianą (50mg) (ta mieszanka ułatwia zapamiętywanie snów i pozwala mi normalnie zasypiać).