Marihuana za darmo z gazetą

Holenderskie pismo dołączyło po dwa nasiona marihuany w plastikowej torebce do swego najnowszego wydania - pisze agencja AP z Amsterdamu.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

6807

Redaktor naczelny Nieuwe Revu Mark Koster powiedział, że nasiona towarzyszą wydaniu z 26 stycznia, które oręduje za legalizacją marihuany i innych podobnych substancji. Dołączenie nasion konopi indyjskich do pisma to sposób na zwiększenie rozgłosu wokół tej sprawy.

Chociaż Holandia słynie z tolerowania sprzedaży niewielkich ilości marihuany i haszyszu w kafejkach, oba specyfiki są nielegalne i za posiadanie ilości większej niż kilka gramów grożą kary. Zdaniem Kostera trzeba skończyć wojnę z narkotykami, która kosztuje krocie i nie daje rezultatów.

Jak powiedział, prokuratorzy zazwyczaj przymykają oczy na sprzedaż nasion marihuany i nikt nie kontaktował się z jego pismem w sprawie nasion dołączonych do środowego wydania. Ale niektóre sieci większych supermarketów albo usunęły dołączone do pisma gratisy, albo nie wykładały egzemplarzy pisma na półki.

Koster zapewnił, że nasiona rozprowadzane z pismem są dobrej jakości i były testowane przez specjalistę.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

pejpa (niezweryfikowany)
ale wypasik... u nas tez tak powinni :P
moje imię (niezweryfikowany)
mój komentarz będzie tu jako pierwszy to miło a jak skomentować takie posunięcie? niezła akcja ,czy dożyjemy czasów kiedy dziennik polski będzie dodawał ziarno konopii do każdego egzemplarza?
wyrwichwast (niezweryfikowany)
"prokuratorzy zazwyczaj przymykają oczy na sprzedaż nasion marihuany " - co??? jaka bzdura! przecierz nasiona nawet u nas sa legalne to co dopiero tam? nie czaje kompletnie tego zdania, chyba ktos sie pomylił.
moje imię (niezweryfikowany)
hehe ktoś mnie uprzedził
U nas co prawda może nie z gazetą ale można dostać za darmo dobre <a href="http://openseed2009.pl/">nasiona konopi</a> na out na sezon 2009. Polecam też <a href="http://openseed2009.pl/passion.html">nasiona Passion</a>, te są do kupienia.
w oczach czerwien (niezweryfikowany)
Tak, tylko chyba nie sadzicie ze z takiego ziarenka cos dobrego wyrosnie? heh
polak (niezweryfikowany)
ale jajcarze, ten naród ma klasę. <br> <br>my też tacy będziemy za 1000 lat!
Fazik (niezweryfikowany)
niestety żyjemy w katolandzie,gdie do gazet dodaje się odę święconą,a w tv publicznej puszczają mszę św. i anioł pański. <br>
ACerAcRis (niezweryfikowany)
HWDP-ecja:) ma pracę dzieki temu <br> &quot;Zdaniem Kostera trzeba skończyć wojnę z narkotykami, która kosztuje krocie i nie daje rezultatów. &quot; A prawo zmienić sie nie może, tylu porządnych ludzi straciło by pracę. Trzeba budować nowe więzienie przeciez to nowe miejsca pracy!!!! czy to do nikogo nie dociera??? Restrykcyjne prawo to szansa dla nas Nierozumiecie? Znajdziemy pracę w nowopobudowanych pięknych więzieniach... <br>Zaraz odwioza mnie do tworek .... :))
czesik (niezweryfikowany)
Po co mi jakas glupia plyta dvd albo próbka kremu opd oczy!! u nas tez powinni dawac takie rzeczy :))
.chudy. (niezweryfikowany)
promocja goni pormocje. a tu taki gratis : )
Janusz (niezweryfikowany)
chyba chodzi o cannabisculture tak by mi na to wychodziło :]
QrA (niezweryfikowany)
&quot;prokuratorzy zazwyczaj przymykają oczy na sprzedaż nasion marihuany &quot; - co??? jaka bzdura! przecierz nasiona nawet u nas sa legalne to co dopiero tam? nie czaje kompletnie tego zdania, chyba ktos sie pomylił.
rom (niezweryfikowany)
&quot;prokuratorzy zazwyczaj przymykają oczy na sprzedaż nasion marihuany &quot; - co??? jaka bzdura! przecierz nasiona nawet u nas sa legalne to co dopiero tam? nie czaje kompletnie tego zdania, chyba ktos sie pomylił.
keczup (niezweryfikowany)
zioło zioło i jeszcze raz zioło
ADIK (niezweryfikowany)
niektrzy robia z mc cponow ze ktos lubi palic trawke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonim (niezweryfikowany)
<p style="text-align: center;"><strong>Sadzić, palić, ZALEGALIZOWAĆ!</strong></p>
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Dom, cisza i spokój

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

 Minął prawie rok i od paru tygodni w mojej głowie narastała fantazja spróbowania z dxm jeszcze raz.

Była sobota po południu,po 15 wyszłam z domu do apteki, w międzyczasie pisząc do przyjaciółki (P) czy spędzimy razem popołudnie. Udałam się do apteki po paczkę acodinu i do żabki po energetyka (mój ulubiony lvl up mango).

Usiadłam na ławce w centrum miasta z P wśród pięknej scenerii drzew i wiszących na nich świątecznych lampek. Zarzuciłam 8tabletek popijając energetykiem, natychmiast przyszło mi na myśl że wezmę jednak 10 i tak zrobiłam.

  • 4-HO-MET
  • AM-2233
  • Pierwszy raz

Set: Dobrze wyspany, podekscytowany na myśl o pierwszym tego typu tripie. W dobrym humorze. Setting: Na początku pobliski las, łąki i polany z trójką znajomych. Później mój pokój i 5tka znajomych.

14:00 Jemy. Niezdarnie wsypuje zawartość narkotorby - połowa pod język, druga na wargę. Koniec końców udało się nic nie zmarnować. X zrobiła to dużo sprawniej.

14:05 Docieramy na naszą docelową łąkę. Siedzimy na słońcu i palimy szlugi.

  • Kodeina
  • Marihuana

S&S: Perspektywa wyjścia z kumplem i wspólnego podziwiania mocy substancji psychoaktywnych.

Doświadczenie: alkohol, marihuana, kodeina, dxm, lsa(hbwr), metkatynon, mefedron, (pseudo)efedryna, kanna, salvia divinorum, damiana, jwh-018.

Wiek: wtedy jeszcze 17 lat.

randomness