Marihuana skradziona patrolowi drogowemu

Fayetteville, Północna Karolina. Władze doniosły, że ktoś zabrał 500 funtów marihuany z pokoju z materiałem dowodowym w biurze patrolu drogowego przy drodze U-S 301 w Fayetteville.

Anonim

Kategorie

Źródło

AP, wsoctv.com

Odsłony

3381
Dochodzeniowcy mówią, że ktoś rozbił okno w drzwiach na tyłach budynku i włamał się do pomieszczenia z materiałem dowodowym.

Rzecznik posterunku drogowego sierż. Everett Clendenin twierdzi, że sprawca zwietrzył szansę wtargnięcia wczoraj rano.

Zabrano tuziny kostek z marihuaną o ulicznej wartości ok. 500 000 dol.

Clendenin mówi, że narkotyki zostały skonfiskowane przez policjantów z oddziału motocyklowego podczas działań operacyjnych na międzystanowej drodze Interstate 95 w grudniu ubiegłego roku.

AP, wsoctv.com, 07.03.2003

tłum. luxx

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

AleX (niezweryfikowany)
pewnie przyszedl komendant - dajta no blanta, tyle tego ze nikt roznicy nie zauwazy, a tu po jakims czasie pusty magazyn ;]
Fazujoshi (niezweryfikowany)
a nie ze nowu zlikwidowano jakąś palntacje <br> <br> <br>tak czy inaczej wojna trwa dalej
Ugly Dog (niezweryfikowany)
Norma z kapami tak jest.Sami towar zużyjom a potem fikcyjne włamanie i to już nie ich wina. <br>Ale troche zrozumienia glina taż człowiek- zajarać lubi--a że pojebane prawo każe im zgarniać dilów i plantacje to juz inna sprawa. <br> <br>szczałka wszystkim <br>VIVA LA MOTA <br>
LaSziDo (niezweryfikowany)
Ciekawe kto to ukradl - pewne jacys milosnicy natury :)
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina

humor jak zwykle, poranne lenistwo i nudy; dom, przed kompem

Wstałem, wrześniowy dzień. Słonecznie i ciepło. Budzę się, choć pospał bym jeszcze parę ładnych godzin, wstaję jednak, włączam TV. Oglądam powtórkę Pogromców Mitów jednocześnie jedząc przygotowany przez mamę śniadaniowy twaróg. Najedzony udaje się pod poranny prysznic. Wycieram się, ubieram i zastanawiam się co ze sobą zrobić.

  • 25B-NBOMe
  • 25I-NBOMe
  • Pierwszy raz

Otoczenie : Wieczór, weekend, ciemny pokój rozjaśniony lekko filmem (Piraci z Karaibów : Skrzynia Umarlaka) by powstała niesamowita gra cieni w moim "sanktuarium". Okno zasłonięte. Umysł : Wielotygodniowe przygotowanie psychiczne pod pierwszy mój mocniejszy psychodelik. Chęć poznania własnego ja.

Waga : 83 kg , wzrost 182cm

 

~13:00

W marcu roku 2013 przyszedł do mnie wreszcie mój upragniony list z Ameryki zawierający niezwykłą przesyłkę, a konkretnie cztery kartoniki nasączone psychodelicznymi substancjami o których tak marzyłem ukryte w aluminiowej folii. Nie miałem wtedy jeszcze pojęcia co mnie czeka.

~19:45

  • Gałka muszkatołowa

Autor: Marmac_pl


Substancja: Gałka muszkatałowa


Poziom doświadczenia: doświadczony


Dawka: 30 g, doustnie


Hmm. Pierwszy raz pisze artykuł na neuro_groove. Nie miałem nigdy takich intencji, ale po spróbowaniu gałki nie moge sie powstrzymać od odradzenia jej przyszłym 'smakoszom':)
  • Inne
  • Uzależnienie

Zazwyczaj zażywany w domowym zaciszu, aczkolwiek chodzenie w tym stanie sprawiało nie lada przyjemność. Nastawienie praktycznie zawsze pozytywne.

Pouczenie serwisu NeuroGroove: naśladowanie autora poniższego raportu jest skrajnie niebezpieczne i już przy jednorazowym eksperymencie może spowodować toksyczne uszkodzenie wątroby (i śmierć w męczarniach). Dawka 20-25 gramów przyjmowana jest za śmiertelną.

randomness