REKLAMA
Marihuana skradziona patrolowi drogowemu

Fayetteville, Północna Karolina. Władze doniosły, że ktoś zabrał 500 funtów marihuany z pokoju z materiałem dowodowym w biurze patrolu drogowego przy drodze U-S 301 w Fayetteville.

Anonim

Kategorie

Źródło

AP, wsoctv.com

Odsłony

3380
Dochodzeniowcy mówią, że ktoś rozbił okno w drzwiach na tyłach budynku i włamał się do pomieszczenia z materiałem dowodowym.

Rzecznik posterunku drogowego sierż. Everett Clendenin twierdzi, że sprawca zwietrzył szansę wtargnięcia wczoraj rano.

Zabrano tuziny kostek z marihuaną o ulicznej wartości ok. 500 000 dol.

Clendenin mówi, że narkotyki zostały skonfiskowane przez policjantów z oddziału motocyklowego podczas działań operacyjnych na międzystanowej drodze Interstate 95 w grudniu ubiegłego roku.

AP, wsoctv.com, 07.03.2003

tłum. luxx

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

AleX (niezweryfikowany)
pewnie przyszedl komendant - dajta no blanta, tyle tego ze nikt roznicy nie zauwazy, a tu po jakims czasie pusty magazyn ;]
Fazujoshi (niezweryfikowany)
a nie ze nowu zlikwidowano jakąś palntacje <br> <br> <br>tak czy inaczej wojna trwa dalej
Ugly Dog (niezweryfikowany)
Norma z kapami tak jest.Sami towar zużyjom a potem fikcyjne włamanie i to już nie ich wina. <br>Ale troche zrozumienia glina taż człowiek- zajarać lubi--a że pojebane prawo każe im zgarniać dilów i plantacje to juz inna sprawa. <br> <br>szczałka wszystkim <br>VIVA LA MOTA <br>
LaSziDo (niezweryfikowany)
Ciekawe kto to ukradl - pewne jacys milosnicy natury :)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

EXP 21 lat; MJ, hasz, alkohol, łysiczki, amfetamina, extasy

S&S: las jesienną porą, część przygody na osiedlu. 2 osoby [ja z kumplem], pierwszy raz w życiu- po 75 sztuk świeżych łysiczek. Ostro. Opisuje tylko to co ja czułem i widziałem.

  • Marihuana


To był koniec czerwca słodki czas po maturze, i okres kiedy ma się przed sobą najdłuższe wakacje w życiu :D. Tak wiec trzeba czegoś więcej spróbować niż tylko alkohol. Oczywiście ziółko było już wcześniej konsumowane, ale zawsze pod tak dużym wpływem etanolu, że uniemożliwiał on wychwycenie skutków thc. Materiał załatwiła pewna osóbka :D, po dość kłopotliwej dla mnie wymianie w centrum miasta :D.

  • Amfetamina
  • Lorazepam
  • Marihuana

dobry nastrój spowodowany zimowym wyjazdem na działkę ze znajomymi.

Amfetamina po 5 latach...

Dzień przed sobotą 23.03.2013 kręcąc pakiecik ziółka, dowiedziałem się że dawny znajomy wrócił do interesu i ma to coś czego jak ognia przez ostatnie kilka lat nie dotykałem. Zainteresowałem się i nabyłem 2 torebki do 3 gietów zielonego.

 

Sobota:

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne
  • Tytoń

Luzik

Witaj,

Po bardzo długim odstawieniu THC i łykaniu DXM w moje ręce wpadły 3 gramy. Przez przypadek w sumie. Nie planowałem sesji z THC więc musisz mi uwierzyć, że to naprawdę był przypadek.

Właśnie rozminiłem złotą myśl... Marihuana jest jak kobieta - im więcej masz pozytywnych uczuć tym więcej ona ci ich da. Tak napisałem dla potomności na fazie :)

randomness