Lublin: Przechwycona dostawa marihuany

Kryminalni z KWP w Lublinie zgarnęli 5 kilogramów marihuany. Towar przewożony był pociągiem do Lublina przez 31-latka.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Lubelska
AF

Grafika

Odsłony

350

Kryminalni z KWP w Lublinie zabezpieczyli 5 kilogramów marihuany. Narkotyki przewożone były pociągiem do Lublina przez 31-latka. Zatrzymany mężczyzna dziś zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Lublin- Południe. Za posiadanie takiej ilości środków odurzających grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

To już kolejna realizacja policjantów Wydziału Kryminalnego z komendy wojewódzkiej. Tym razem udaremnili dostawę 5 kilogramów marihuany. Nielegalny towar przewożony był pociągiem do Lublina. Marihuana ukryta była w bagażu. Na gorącym uczynku przewożenia środków odurzających wpadł 31-letni mieszkaniec Lublina. Został zatrzymany na dworcu PKP w Lublinie. Dziś zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Lublin - Południe. Czarnorynkowa wartość przewożonej marihuany to 150 tysięcy złotych. 31-latek odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Zaledwie trzy tygodnie temu kryminalni z KWP w Lublinie zlikwidowali plantację konopi indyjskich na terenie gminy Jastków. Uprawa wyposażona w lampy i wentylatory liczyła ponad 2 tysiące krzaków konopi indyjskich. Na miejscu zatrzymani zostali dwaj ob. Wietnamu. Z takiej ilości konopi sprawcy mogli uzyskać prawie 45 kilogramów marihuany o czarnorynkowej wartości 1 335 840 złotych.

Oceń treść:

Average: 1 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Przeżycie mistyczne

Podróż do lasu i spowrotem, a następnie łóżko. Pozytywne nastawienie, czekałem na to długo. Niestety pogoda niezbyt ładna, pochmurno i chłodno.

 

Słowem wstępu:

  • Amfetamina

To już mój kolejny raport w ostatnim czasie, ale tak się jakoś złożyło :-)
Zatem jedziem!

  • Szałwia Wieszcza

Spożywane substancje- Salvia Divinorum oraz Ipomea Violacea(LSA)
Doświadczenie- Duże (głównie natura)Kilka dni temu po raz kolejny spróbowałem Ipomei, której nasiona jak wiadomo zawierają LSA.


Tym razem mój wybór padł na nasiona firmy Plantanina(lub jakoś tak)

Nasiona spożylem ok. godz 17 w ilości 160 (cztery opakowania).

  • Areca catechu (palma arekowa, betel)

Palmy - PalmaePalma arekowa, palma pinang -- Areca catechu L.(ang. areca palm, betel-nut; franc.: arequier; niem.: Betelnusspalme)

randomness