REKLAMA
Litewska policja walczy z handlem narkotykami w Facebooku

Litewska policja zatrzymała 31 osób zamieszanych w handel narkotykami w Facebooku. Połowa zatrzymanych faktycznie handlowała substancjami narkotycznymi, pozostali oszukiwali klientów wyłudzając pieniądze.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

zw.lt
Komentarz [H]yperreala: 
Sugerujemy wzięcie poprawki na fakt, że portal jest litewski - wtedy "narkotyki pochodzenia konopiowatego" nie powinny razić ;)

Odsłony

131

Policja zatrzymała 31 osób zamieszanych w handel narkotykami w Facebooku. Połowa zatrzymanych faktycznie handlowali substancjami narkotycznymi, pozostali oszukiwali klientów wyłudzając pieniądze.

W ciągu minionego półrocza w Wilnie, Kownie, Kłajpedzie i Szawlach wszczęto 11 postępowań. Najczęściej handlarze narkotyków to są osoby w wieku od 17 do 25 lat. Największa popularnością cieszą narkotyki syntetyczne. Część handlarzy ferowało narkotyki kupione w Holandii, gdzie są legalne.

„Przez dłuższy okres policjanci obserwowali zamknięte grupy w Facebooku, gdzie były rozpowszechniane narkotyki syntetyczne oraz pochodzenia konopiowatego” – poinformował we wtorek zastępca komisarza generalnego Edvardas Šileris.

Šileris poinformował, że policja sporo powiadomień o handlu narkotyków przestrzenie internetowej otrzymała od mieszkańców. Policjant dodał, że osoby posiadające informację mogą ją przekazać droga telefoniczną – numer 112.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Pozytywne przeżycie

Ostatnie tygodnie obfitują we wrażenia. Osoby, miejsca, substancje. Oby się nie zatracić. Albo może lepiej było by się zatracić? Kto wie.

Bycie samej w domu, przywołało we mnie dziką potrzebę zmiany swojej świadomości. Skoro i tak opuściłam już drugi dzień pracy, mogłam pozwolić sobie na spędzenie piątku w towarzystwie moich ulubionych psylocybinowych smakołyków.

Jesień jest tak piękna, wszystkie te kolorowe liście na drzewach, powiew chłodniejszego wiatru i przyjemne słoneczko przebijające się przez chmury. Sama w swoim nowym mieszkaniu. Miejsca trzeba oswoić.

  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

Chęć przetestowania nowej substancji, ale bez przesadnej ekscytacji. Dzień jak co dzień - całkowita norma.

Na wstępie zaznaczę że lubię się rozpisywać. Baaaardzo rozpisywać, co widać po wielkości tekstu :) Czytasz na własną odpowiedzialność!

Przeglądając Hyperreal'a oraz Neurogroove natchnąłem się na substancje zwaną pseudo-efedryna. Nie znalazłem o niej zbyt dużo informacji, a gdy jakieś już znajdywałem były bardzo mieszane - od kompletnie żadnych efektów działa po naprawdę zachwalające działanie "pseudo-efki". Stwierdziłem - "trzeba spróbować tego shit'u". No i spróbowałem :)

  • AmfetaminaWitam


Pora na moj opis wrazen po amfetaminie/metaamfetaminie.
Biorac ja mialem konkretny cel, wcale nie zwiazany z doladowaniem siebie lub

sam nie wiem do czego ona moglaby jeszcze sluzyc. A mianowicie chdzilo mi o

schudniecie.


Tak sie zlozylo, ze udalo mi sie bez wiekszych komplikacji zucic

papierosy na 3 miesiace (to bylo w zeszlym roku pazdziernik - grudzien). Jak

to fajnie jest pozbyc sie tego syfnego nalogu, tylko jakos waga, nie po

randomness