Liroy zapewnia, że projekt o medycznej marihuanie trafi szybko pod obrady sejmu

Polityk zapewnia, że większość parlamentarna dla tego projektu jest budowana i kwestią tygodni jest wpłynięcie projektu ustawy do laski marszałkowskiej.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Parlamentarny.pl
GP
Komentarz [H]yperreala: 
Miejmy nadzieję, że w konkluzji nie okaże się, że mimo wszystko życie jest jak dziwka (na, na, na)...

Odsłony

344

Polityk formacji Kukiz'15 w porannej rozmowie na antenie RMF FM mówił o medycznej marihuanie. Polityk zapewnia, że większość parlamentarna dla tego projektu jest budowana i kwestią tygodni jest wpłynięcie projektu ustawy do laski marszałkowskiej.

- Tutaj parę osób się pewnie zdziwi - mówił o konstruowaniu koalicji dla medycznej marihuany Liroy - ale udało mi się przekonać już praktycznie wszystkie ugrupowania. Myślę, że do końca miesiąca będziemy słyszeli w mediach dokładnie o tym projekcie ustawy.

Polityk mówił też o stanowisku w tym temacie większości rządzącej Prawa i Sprawiedliwości. W ocenie Liroya problematyka zastosowania medycznej marihuany przestała być już kwestią światopoglądową, a stała się czysto medyczną.

- To priorytet w tej chwili dla naszych rodziców, dziadków, dla wszystkich dookoła, dla ludzi, którzy chorują - argumentował polityk formacji Kuki'15. - To już nie jest kwestia światopoglądu. W tej chwili każdy Polak zrozumiał, że medyczna marihuana jest priorytetem, jeżeli chcemy się leczyć.

Polityk zapowiada, że projekt ustawy lub nowelizacji ustawy o lekach zostanie przygotowany i poddany pod procedurę legislacyjną w najbliższych tygodniach

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
 • Grzyby halucynogenne
 • N2O (gaz rozweselający)
 • Pozytywne przeżycie

Set: podekscytowanie pierwszym tripem po blisko roku, poczucie bezpieczeństwa przez posiadanie tripsittera koło siebie, chciałem dużych wrażeń, szczególnie wyraźnych CEVów. Setting: pokój oświetlony na czerwono, później żółto, panorama miasta za oknem, obok mnie mój sitter (nazwijmy go K), przed nami telewizor.

T+0:00 - start

Zaczynamy zabawę. Ustawiam sobie w miarę czerwone-delikatnie pomarańczowe oświetlenie. Przez jakieś 20 min nie widzę żadnych wielkich efektów, tłumaczę K liczby zespolone. Przeradza się to w rysowanie funkcji logarytmicznych, zauważanie ciekawych zależności między życiem a liczbą e, ale to nadal bardziej takie świadome myślenie. Po 40 min czuję już delikatne zagubienie, zaczyna robić się nieciekawie.

T+1:00 - początki

 • 1P-LSD
 • Przeżycie mistyczne

Zaraz po pracy, na dworze chłodno aczkolwiek przejaśniło się. Słońce coraz niżej nad horyzontem. W domu spokój, nikogo nie ma, czysto i świeżo. Humor bardzo dobry, ponieważ wiem co mnie czeka

15:00 wyjście z pracy, szybko złapać tramwaj i kierować się prosto do domu. Plan oczywiścię się udało i już o godzinie 15:40 równo wziałem wszystkie blottery. Powrót do domu, włączam kompa, biore plecak lece do sklepu. 16:10 wychodzę ze sklepu i odczuwam pierwsze efekty - lekko skrzywiony humor, zmienia się postrzeganie przestrzeni, "spięcie" na karku oraz ogólna zmiana myślenia. Zaskoczyło mnie tak szybkie działanie, ale to zapewne przez dawkę, którą brałem. Blottery pogryzłem i zjadłem.

 • Katastrofa
 • Tramadol
 • tramadol

super

Przeżycie to było naprawdę niesamowite... Znalazłem na ulicy paczkę tramadolu 200 mg retard. Napaliłem się na "opioidowy trip życia" i całkowicie zapomniałem o "padaczkogennym" działaniu tramadolu.

Tabletki kruszyłem, aby wchłaniały się szybciej. Najpierw zjadłem 800 mg, ponieważ miałem tolerancję na opioidy (kodeina poniżej 480 mg mnie nie robi, pomimo przerw i abstynencji).

 • Marihuana
 • Marihuana
 • Pozytywne przeżycie

no w pyte, słuchajcie

Zbliżałem się do ślęży, siedząc w przepełnionym autobusie ludźmi, uzbrajam się w poważnie, wręcz samobójczo nabitą lufkę i wypalam całość na pierwszym lepszym znalezionym placu zabaw- po wyjściu z pojazdu, nie zostało mi nic więcej jak tylko doczłapać się na szczyt.