Kup marihuanę przez sieć bloków

Kanadyjska DMG Blockchain Solutions Inc. (DMG) ogłosiła, że opracowuje globalną platformę zarządzania łańcuchem dostaw dla… rynku marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Cyfrowa Ekonomia
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

162

Kanadyjska DMG Blockchain Solutions Inc. (DMG) ogłosiła, że opracowuje globalną platformę zarządzania łańcuchem dostaw dla… rynku marihuany. Marihuana od zeszłego tygodnia jest bowiem w pełni legalna w Kanadzie. Nie mowa tylko o porcjach leczniczych, ale też „rekreacyjnych”. Może to doprowadzić na wzrostu popytu na konopie indyjskie. Przy obecnym systemie dostaw może to jednak skutkować problemami z dostarczeniem na rynek wystarczającej liczby tego typu towaru. Zdaniem zarządu DMG blockchain może pomóc rozwiązać ten problem. Dyrektor generalny firmy, Dan Reitzik, twierdzi że “wschodzący przemysł marihuany wymaga rozwiązań do zarządzania produktami, a łańcuch bloków jest najbardziej logicznym wyborem”.

Według danych DMG, rynek marihuany jest warty 23 miliardów dolarów w samej Kanadzie. 13 milionów konsumentów “rekreacyjnych” generuje zaś 6 miliardów dolarów przychodu.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Tramadol

Wolny słoneczny dzień. Chęć ponownego eksperymentu. Licha ciekawość zrodzona z wszechobecnej nudy, beznadziei i małostkowości otaczającego życia wysoce nieproporcjonalnej co do mocy obliczeniowej postrzegającego ją rozumu.

13;00

Działy się jakieś codzienne i najpospolitsze rzeczy jakie robi się z rana. Myślałem o powtórzeniu fazy ze wczoraj za pomocą tej samej dawki, z tą różnicą żeby wziąć wcześniej i będąc bardziej wypoczętym (chociaż to słowo odzwierciedla tylko mój stan fizyczny i tak jest mocno naciągane).

 

15;00

  • Ketony
  • Pozytywne przeżycie

Zażywane na spokojnie oraz w miare normalne samopoczucie.

Warto znaznaczyc na wstępie, iż wiele na temat tego związku słyszałem. Osobiście nie spodziewałem się, że zaskoczy mnie on tak pozytywnie po nieprzyjemnych wspomnieniach z ketonami.

Klasycznie T - 0  ( około godziny 20, mieszkanie kumpla).

  • Benzydamina

Set & Setting: kwiecień roku 2010, dość pochmurny dzień. Pozytywne nastawienie, wręcz entuzjastyczne, ogromna ciekawość przed nieznanym dotąd trip’em. Miejsce zażycia: dom, godzina 12.20. Osobą towarzyszącą i również zażywającą – dobry kumpel. Stawiane cele: doświadczyć halucynacji, spędzić ciekawie dzień.

Dawkowanie: po nieco stratnej ekstrakcji ~900mg wymieszane z deserem waniliowo-czekoladowym, to samo dla kumpla.

Wiek i doświadczenie: 17 lat, alkohol etylowy, acodin, thc.

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

30 grudnia, 21:20