Konopny biznes Liroya to żyła złota. Raper chwali się 50 mln zysku

Firma kieleckiego rapera LiRoyal zajmująca się sprzedażą produktów konopnych m.in. olejków CBD, odzieży oraz suszu zamknie rok z 50 milionami zysku.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

glamrap.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

116

Firma kieleckiego rapera LiRoyal zajmująca się sprzedażą produktów konopnych m.in. olejków CBD, odzieży oraz suszu zamknie rok z 50 milionami zysku.

Liroy od wielu lat walczy o legalizację marihuany. Będąc jeszcze w Sejmie udało mu się doprowadzić do wprowadzenia na polski rynek medycznej marihuany. Raper konpnym biznesem zajmuje się od dawna i idzie mu to bardzo dobrze.

– W tym roku zamkniemy rok z 50 milionami złotych zysku. Zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie, ale jesteśmy w paru nowych państwach. Rusza kilka naszych nowych produktów. Jako jedyni w Europie mamy tak dużą kolekcję odzieży konopnej. Wchodzimy w każdy aspekt życia obywatela. Spokojnie zamkniemy ten rok z dobrym wynikiem – ujawnił autor „Alboomu” w rozmowie z Pudelkiem.

Liroy wciąż stara się przekonać ludzi do produktów konopnych twierdząc m.in., że w naszym codziennym życiu są obecne dużo groźniejsze narkotyki. – Cukier żremy w wielkich ilościach, a to jeden z największych narkotyków – ocenił.

Firma rapera LiRoyal zajmuje się sprzedażą m.in. bluz, czapek i koszul, które powstają w 100% z konopi. Cena konopnych ciuchów nie jest jednak najmniejsza. Za koszulę trzeba zapłacić ok. 330 zł, a za bluzę 380 zł. Ponadto raper sprzedaje susze, oleje konopne tłoczone na zimno oraz olejki CBD.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-DET
  • Pozytywne przeżycie

Miałem dłuższą przerwę od psychodelików. Mój stosunek do nich przez ten czas mocno się zmienił, tak jak sporo zmieniło się w moim życiu. Jakaś część mnie wypatrywała tego dnia z nutką nostalgii. Od razu po powrocie z pracy skierowałem się ku szafce gdzie miałem schowanego 4-ho-det'a. Koleżanka mówiła, że 25 mg.
Zważyć? - zapytał się zdrowy rozsądek.
Nie no ona jest odpowiedzialna, zresztą tego proszku jest tak malutko, że wydaje się być raczej mniej niż 25 mg, szkoda czasu. - odpowiedziałem sobie w myślach niczym rasowy wygłodzony narkus.

  • 2C-P
  • Pierwszy raz

Mój pokój, noc. Nie dostateczne przygotowanie psychiczne do tego co się wydarzyło.

(Całość tekstu piszę teraz pod niewielką [5mg] dawką 2C-P, nie które "rzeczy" były zbyt niemożliwe i na trzeźwo bym ich nie zrozumiał)

Wiek : 18 lat

Doświadczenie : Zioło, benzydamina,dziesiątki razy DXM, różne NBOMy, różne tryptaminy (5-meo-mipt,grzyby,lsd)

26 Sierpnia 2013 roku , tego dnia uświadomiłem sobie jak bardzo głupi byłem myśląc , że przeżyłem szczyty psychodeliki biorąc duże dawki tryptamin. Myślałem , że coś takiego jak 2C-P nawet mnie nie ruszy... Tak bardzo się myliłem...

Wiek i waga: 18 lat :) 60 kg

Doświadczenie: Alkohol, Nikotyna, MJ, teina, DXM, tatarak.

Substancja: 375mg DXM ,czyli 25 tabletek Acodinu

Set&Setting: Nastrój średni, lekki ból głowy, lekkie podekscytowanie zwiększoną dawką DXM, pełny żołądek. Chęć na coś ciekawego. Zima,południe.

  • Chlorprothiksen

Substancja: CHLORPROTHIXEN SPOFA


Doswiadczenie: alkochol, ganja, kwasy, feta, efedryna, dxm, tabaka + wiele wynalazkow z apteki


Dawka: 4 x 50mg

randomness