Konopie od "Nikosia"

Dwóch 40-letnich mężczyzn sprzedawało przez dziewięć miesięcy narkotyki dzieciom. Dilerzy dokonali ponad 100 takich transakcji. Nieletni klienci płacili za środki odurzające kradzionymi papierosami, wódką lub gumami do żucia.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Poznańska

Odsłony

2542

Wczoraj akt oskarżenia w tej sprawie wpłynął do Sądu Okręgowego w Poznaniu. - Stefanowi R. oraz Stanisławowi N. (pseudonim ,,Nikoś") przedstawiliśmy zarzuty rozprowadzania narkotyków wśród nieletnich oraz zarzuty paserstwa. Stanisław N. odpowie też za niepłacenie alimentów - mówi Mirosław Adamski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Dilerzy działali na terenie gnieźnieńskiego Parku Miejskiego. Tam umawiali się ze swoimi klientami. Sprzedawali ziele konopi indyjskiej oraz amfetaminę. Namawiali dzieci do okradania sklepów. Za przynoszone łupy nieletni dostawali narkotyki.

- Podejrzani wpadli w ręce policji pod koniec września ubiegłego roku. Obaj, decyzją sądu, trafili tymczasowo do aresztu - dodaje Mirosław Adamski. ROG

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

rhx (niezweryfikowany)
heheheh nie no nie moge :D:D:D:D:D ROTFL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAH
LaSzido (niezweryfikowany)
ten komantarz
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Miks

chłodny listopadowy dzień, ulice i środki komunikacji miejskiej Trójmiasta, zimny i niewygodny garaż na jakimś zadupiu, wspaniały humor w związku ze spotkaniem z moimi ulubionymi ćpunkami ;)

To spotkanie planowaliśmy już od dłuższego czasu, w planach przybierało różne formy (mieliśmy różne pomysły na to co ćpać), jednak ostatecznie z braku środków i możliwości stanęło na tym że znowu będziemy truć się dxm. Przed wejściem do pociągu zaopatrzyłem się w przydworcowej aptece w dwie paczki Acodinu, mając też w kieszeni troszkę mj zakupionej dnia poprzedniego.

  • Inne
  • Tripraport

Działka nad zbiornikiem wodnym, względna pogoda i niezły humor. 8 osób. Wśród tych 8 osób roboczo wyróżniłem grupę gamma (D.,I.,K.,W.,), grupę alfa (sinus i M.) a także siebie i Cosinusa. Grupy oznaczone greckimi literami alfabetu nie znały się ze sobą, a ja i Cosinus znaliśmy wszystkich. Powodowało to u mnie pewnie wątpliwości co do wrzucania sajo w takiej liczebności

 

Wstęp

Jak w każde kanikuły miał odbyć się „jakiś tam sajko trip”. Jak rok temu padło na działkę w okolicy idealnie się do tego nadającej. Różnicą była liczba osób – nie wrzucałem wcześniej niczego psychodelicznego w takiej grupie. Zebraliśmy się na miejscu o godzinie 21. Kilkanaście minut zeszło nam na ustaleniu tego gdzie właściwie idziemy (w sumie to jak zwykle chuja co ustaliliśmy) i zebranie niezbędnych do przetrwania w głuszy itemów.

Faza

  • Alprazolam


Jakiś czas temu (rok...?) dobrałem się do leku o nazwie Afobam. Jego substancją czynną jest pochodna benzodiazepin, Alprazolam. Daruję sobie wnikanie w chemię tej substancji, a lepiej przejdę do bardziej istotnych spraw.

Afobam jest dostępny w postaci małych, białych, niepowlekanych pigułek zawierających 0,25 lub 0,5mg Alprazolamu w opakowaniach po 30 sztuk. Rozgryzanie tych pigułek to naprawdę tragiczny pomysł i nikomu nie radzę tego próbować! Nie pomoże potem nawet pół litra soku, taka gorycz!


  • Bromo-DragonFLY
  • Etanol (alkohol)

Wiek: 22 lata