Kongres USA prosi Bidena o ułaskawienie osób skazanych za przestępstwa związane z marihuaną

W liście do Joe Bidena, przedstawiciele Jamaal Bowman, Earl Blumenauer i Barbara Lee przypomnieli, że prezydent ma jednostronne prawo do ułaskawienia skazanych federalnych, niezależnie od tego, czy obecnie przebywają w więzieniu, czy nie. Na początku tego roku prawie 40 kongresmenów zwróciło się do prezydenta o masowe ułaskawienie osób skazanych za zarzuty związane z marihuaną bez użycia przemocy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

2fast4buds.com/pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

19

W liście do Joe Bidena, przedstawiciele Jamaal Bowman, Earl Blumenauer i Barbara Lee przypomnieli, że prezydent ma jednostronne prawo do ułaskawienia skazanych federalnych, niezależnie od tego, czy obecnie przebywają w więzieniu, czy nie. Na początku tego roku prawie 40 kongresmenów zwróciło się do prezydenta o masowe ułaskawienie osób skazanych za zarzuty związane z marihuaną bez użycia przemocy. Podobną prośbę złożyli również członkowie Senatu w zeszłym miesiącu.

Amerykańscy ustawodawcy zwracają uwagę na trwający postęp inicjatywy, która ma na celu legalizację marihuany na poziomie federalnym, a także ułaskawienie przestępców i usunięcie ich kartotek kryminalnych. Ustawodawcy proszą prezydenta, aby wkroczył i wykorzystał swoją władzę wykonawczą do uwolnienia przestępców, którzy nie użyli przemocy nie czekając na przyjęcie federalnej ustawy legalizacyjnej.

TYSIĄCE OSÓB UWIĘZIONYCH ZA MARIHUANĘ

Trudno odpowiedzieć na pytanie, ilu Amerykanów przebywa w więzieniach za przestępstwa związane z marihuaną. Jednym z powodów jest to, że istnieją oddzielne statystyki populacji więziennych na poziomie stanowym i federalnym. Kolejnym jest fakt, że wiele osób jest skazanych za kilka zarzutów, a niektóre z nich nie są związane z narkotykami.

Niemniej jednak, zwolennicy marihuany twierdzą, że aż 40,000 Amerykanów przebywających w więzieniach zostało skazanych wyłącznie za marihuanę. Jeszcze trudniej jest oszacować, ilu z nich zalicza się do kategorii przestępców bez użytku przemocy.

KOŁO UBÓSTWA

W 2020 r. za posiadanie marihuany aresztowano oszałamiającą liczbę 350 000 Amerykanów, a przytłaczająca większość tych przypadków dotyczyła zwykłego posiadania. Krytycy obecnego systemu sądownictwa twierdzą, że policja i sądy stworzyły błędne koło, w którym ludzie z zubożałych ubogich są jeszcze bardziej zrujnowani finansowo przez opłaty prawne i grzywny karne.

Autorzy listu podkreślili rasowe uprzedzenia w wojnie z narkotykami. W 2020 r. American Civil Liberties Union poinformowało, że czarnoskórzy Amerykanie byli 3,64 razy bardziej narażeni na aresztowanie za marihuanę niż biali, pomimo takiego samego rozpowszechnienia używania marihuany. Aby naprawić te krzywdy, ustawodawcy proponują, aby prezydent anulował wszystkie federalne grzywny i opłaty za przestępstwa związane z konopiami.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-ACO-DMT
  • AMT

Set % setting:

1. Pokój kolegi w akademiku

2. Warszawskie śródmieście

3. U drugiego kolegi w domu

Dawka:

1. Około 35mg (do 45mg max) AMT

2. Ciągle dorzucane, łącznie około 50mg (do 70mg max) 4-AcO-DMT

O mnie:

1. 21 lat

2. 85kg

Doświadczenie:

1. Dream root, Gałka, Alkohol, Mj, Benzydamina, DXM, "BXM", 2C-E, AMT, DPT, 4-AcO-DMT, 4-HO-MET (plus od chuja stymulantów ale to tutaj nie ważne).

  • Dekstrometorfan


1. Wtorek. Zazylam dekstrometorfan (tabletki Acodin)2. Doswiadczenie: MJ, Amfa (bardzo czesto), rozne pilsy, dekstrometorfan- 1 raz3. 15 tabletek Acodinu, doustnie:)


4. "set & setting": wraz z kolezanka mialysmy ochote na narkotyki, jednak chcialysmy sprobowac czegos nowego, wiec kupilysmy acodin :) zjadlysmy go u niej w domu.


  • Alprazolam
  • Dekstrometorfan
  • Dimenhydrynat
  • Gałka muszkatołowa
  • Pozytywne przeżycie
  • Tytoń

Pokój/sklep/dwór Nastawienie jak zawsze pozytywne Łącznie 2 muszkieterów

Zanim czas się zatrzymał
Budzimy się koło 11 i po kilku godzinach przygotowań, grania i ogarniania ruszamy z druidem do apteki gdzie czekają zamówione 2 opakowania tussidexu. Odebraliśmy co mieliśmy odebrać i kierujemy się do kolejnych aptek żeby się dozbroić.
Przygotowani wracamy do mieszkania potocznie zwanego ćpalnią i decydujemy się że mimo młodej godziny wrzucamy teraz.

  • Gałka muszkatołowa


1. Wstęp.
Związki chemiczne które można znaleźć w gałce muszkatołowej dzieli się zazwyczaj na trzy umowne grupy. Poniższy podział oparty jest również na tym schemacie, a wynika on z fizyko-chemicznej spójności tychże grup i pośrednio z ich różnego znaczenia technicznego.

2.Tłuszcze.

randomness