Kolejni złapani w woj. pomorskim

Z kroniki policyjnej trójmiejskiego dodatku do Gazety Wyborczej.

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

1626

Ćpali w lokalu. W jednym z sopockich pubów przy ul. Bohaterów Monte Cassino policjanci zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 18 do 25 lat. Według pracowników tego lokalu zażywali oni narkotyki w toalecie. Funkcjonariusze znaleźli przy nich nieznaczne ilości haszyszu i amfetaminy.

Nie handlował benzyną. Na stacji benzynowej w powiecie wejherowskim wpadł 23-letni mężczyzna, podejrzewany o handel narkotykami. Podczas zatrzymania przez policję miał przy sobie jedenaście woreczków amfetaminy i dziesięć woreczków marihuany.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

noi (niezweryfikowany)
noi????????/
scream (niezweryfikowany)
Gazeta Wybiórcza ot co!
Prorok (niezweryfikowany)
Gazeta Wybiórcza ot co!
scream (niezweryfikowany)
Gazeta Wybiórcza ot co!
break słów (niezweryfikowany)
no i... to bardzo sensacyjna wiadomość>........
Majkel (niezweryfikowany)
Gazeta Wybiórcza ot co!
Liv Kristine (niezweryfikowany)
Proponuję skorzystać po prostu z dostępnych funkcji i nadać nieistotnemu newsowi priorytet 2 lub 1. A teraz możecie mnie dotknąć.
Majka Jeżowska (niezweryfikowany)
Proponuję skorzystać po prostu z dostępnych funkcji i nadać nieistotnemu newsowi priorytet 2 lub 1. A teraz możecie mnie dotknąć.
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Nie mogę się doczekać, było już parę prób palenia (dopiero po pewnym czasie nauczyłem się jak się zaciągać), nastawienia pozytywne, chętnie zdobycia nowego doświadczenia. Palenie na łonie natury, zimny marzec, ja oraz grupa 3 kolegów mających już doświadczenie w jaraniu

Od kiedy kolega wspomniał że posiada dojście do MJ to nie wahałem się i chciałem spróbować. Aura czegoś zabronionego i trudno dostępnego dodatkowo mnie przyciągała. Pierwsza próba była wraz z nim niestety nieudana miał tylko jedną lufkę zioła i postanowił zrobić wodospad, on jako pierwszy wciągał i niefortunnie prawie wszystko wciągnął (niewiele dla mnie zostało), nie umiałem też wtedy się zaciągać wiec efekty były bardzo słabe na pograniczu placebo.  

  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Ciepły, sierpniowy dzień; wnętrze mieszkania w bloku, park, blokowisko. Mentalnie trochę ekscytacja, a trochę niepokój, jednak bez większego stresu.

Od kilku dni byłem niespokojny. Planowaliśmy to z F. od dłuższego czasu. Nie miałem sprecyzowanych oczekiwań, ale czułem, że następne kilka godzin zapamiętam na długo. Co się może najdziwniejszego zdarzyć? Te słynne przeżycia mistyczne? Co do tego byłem sceptyczny, bo postrzegam siebie raczej jako scjentystę ufającego tylko pomiarom i wierzącego w materię. Ale może efektem będzie po prostu zmiana. Coś w tych synapsach może się przestawi – na korzyść, bądź na szkodę. Jaki będzie kierunek tej zmiany, o tym dopiero miałem się przekonać.

  • Szałwia Wieszczawiek:
26doświadczenia:
MJ od 7-8 lat(pewnie juz z tona uzbierała by się w róznych formach - budynie,nalewki,ciasta itp)XTC duuuzo,SPD kiedyś dużo teraz wogóle,LSD ok 20-30razy(papiery i kryształy),grzyby-łysiczki,kołpaczki,mexicana ze smartshopów w NL,muchomory,bieluń(1 jedyny raz),pokrzyk,cała fura leków-od tramalu po haloperidol,syntetyczna meskalina,kava-kava,eter,kokaina,crack, opium własnej produkcji i jeszcze różne inne experymenty....: )  • 4-ACO-DMT
  • Bad trip

Wieczór. Gwieździste niebo. Pokoj. Dobre samopoczucie

Około godziny 23:00 decyduję się na wrzucenie 50mg 4-Aco-DMT. Miało być mniej, 30mg, nie tripowałem od jakiegoś roku, ale w końcu postawiłem na 50mg. Zawartość samarki wylądowała w ustach rażąc swą gorzkością. Potrzymałem to trochę w buzi i połknąłem.