Kolejne bardzo silne tabletki MDMA trafiły na rynek

Niebezpieczne dla zdrowia pigułki MDMA w kształcie czaszki zostały znalezione na festiwalu Electric Picnic.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

muno.pl | Kamil Downarowicz
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

297

Niebezpieczne dla zdrowia pigułki MDMA w kształcie czaszki zostały znalezione na festiwalu Electric Picnic.
Ekstremalnie silne MDMA i 12 nowych narkotyków
Pilotażowy program testów na obecność narkotyków przeprowadzony przez Health Service Executive (HSE) podczas tegorocznego festiwalu Electric Picnic pozwolił na wykrycie niebezpiecznych tabletek MDMA w kształcie czaszki. Program polegał na anonimowym oddawaniu przez festiwalowiczów narkotyków do specjalnych pojemników. Łącznie złożono 46 próbek, które były analizowane „w czasie rzeczywistym” podczas imprezy. Testy wykazały obecność 12 nowych narkotyków, które nie były znane wcześniej w Irlandii, w tym potencjalnie niebezpiecznego 3-CMC. Ten był wcześniej sprzedawany w sieci jako tzw. „narkotyk designerski”, głównie w krajach europejskich, takich jak Szwecja, Włochy i Polska.
W badaniach stwierdzono również obecność narkotyku 5-MAPB, który podobny jest do amfetaminy i zawiera dodatkowo tryptaminę, która może powodować reakcje psychodeliczne.

<blockquote>Wraz z ewolucją rynku narkotykowego Irlandia musi przygotować się na możliwe zmiany i związane z nimi zagrożenia dla zdrowia, przy czym analiza substancji odgrywa w tym procesie główną rolę, pomagając nam zidentyfikować objawy i reagować w szybszym tempie, aby zmniejszyć szkody</blockquote>
– czytamy w oświadczeniu Health Service Executive.

Ostrzeżenia przed braniem nieznanych narkotyków
Komunikaty dotyczące ryzyka zażywania narkotyków, w tym groźnego MDMA, na Electric Picnic były udostępniane na dużych ekranach na terenie imprezy. Ostrzegały one festiwalowiczów przed podejrzanymi substancjami i ich bardzo negatywnym wpływem na zdrowie. Odpowiednie wiadomości były umieszczane również na kanałach społecznościowych festiwalu.
Electric Picnic to największy festiwal w Irlandii, na którym bawi się rokrocznie około 70 000 osób. Headlinerami imprezy w tym roku byli Tame Inmpala, Arctic Monkeys i Dermot Kenndy. Wśród innych artystów znaleźli się Megan Thee Stallion, Annie Mac, Jeff Mills i VTSS.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • AMT

od prawie 2 lat mam problemy ze znalezieniem lsd...dlatego okolo roku temu zaczalem szukac za alternatywami...tym sposobem czytajac erowid/tikhal/alt/drugs.psychedelics natknalem sie na alpha-methyltryptamine(AMT) rowniez znane jako it-290...ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze AMT jest legalne...nastepnym krokiem bylo znalezienie miejsca w ktorym moge to kupic...tutaj spory uklon w strone internetu...wpisuje "research chemicals" w google i moim oczom ukazuje sie sporo firm ktore sprzedaja amt...cena od 60 do 120 $ za grama...na mocny trip amt potrzeba 50 milgramow (prosty rachunek za okolo

  • Butylon
  • Metkatynon

Set&Setting: Akademik, wieczór, metkat: ~18:30 butylon: ~23.00. Jako cel postawiłem sobie zminimalizowanie zejścia metkatowego butylonem. Miałem lekkie obawy co do tego, czy aby dobrze robię dorzucając do tak silnego stymulanta jak metkatynon cokolwiek.

Dawkowanie: Metkatynon z paczki acataru, około 80-100mg butyl-one odmierzone na oko. Pewnie butylonu bym nie spróbował ale dostałem w gratisie od pewnego sklepu.

Wiek i doświadczenie: 21 lat, około 85kg. Ze stymulantów próbowałem: Metkatynon, Amfetamina i teraz Butylon.

  • Marihuana

/ nazwa substancji: marihuana / poziom doświadczenia: raz na jakiś czas;) ostatnio kilka razy na dzień przez 6 dób / dawka: pół gieta na 4 osoby / metoda: lufka / set&setting: plaża, noc, dopita reszta wódeczki, nuda, las nieopodal, czyt. nadzieja na fajne wkręty /
  • 2C-E
  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Nastawienie na mocne przeżycie, sam w domu.

 

Około 3 w nocy spożyłem 450mg DXM. Pół godziny wcześniej zjadłem także 3 ząbki czosnku i 7,2 gram lecytyny. Faza była lekka, brak OEV i lekkie CEVy. Prawdziwa faza zaczęła się dopiero później.

O 7 rano tego samego dnia wziąłem kolejne 300mg DXM, poprzedziłem to zjedzeniem 3 ząbków czosnku i 3,6 gram lecytyny. Odczekałem dwie godziny i spożyłem 40mg 2C-E. Była godzina 9 rano i to uznaje za początek tripa.

randomness