Kokaina za 25,2 mln EURO w ładunku złomu z Panamy.

deadmau5

Kategorie

Źródło

https://www.tvp.info/74204956/narkopandemia-w-europie-ponad-pol-tony-kokainy-przechwycono-w-hiszpanii
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

48

Ponad pół tony kokainy o wartości 25,2 mln euro przechwycili hiszpańscy policjanci i celnicy w magazynie strefy przemysłowej Almassora (Castellón). Narkotyki ukryte były w sześciu dużych metalowych cylindrach, wśród kilku ton złomu, który przypłynął z Panamy. Podczas akcji aresztowano cztery osoby, które sprowadziły ładunek i szykowały się do wydobycia kontrabandy.

Przemyt namierzyli funkcjonariusze Policji Krajowej (Policia Nacional), którzy odkryli, że do portu w Walencji dotarły na statku z Panamy cztery kontenery złomu. Ładunek miał trafić do magazynu firmy zajmującej się złomowaniem w strefie przemysłowej Almassora (Castellón).

Funkcjonariusze dyskretnie zajrzeli do kontenerów. Okazało się, że pośród zwykłego złomu wyróżniało się sześć metalowych cylindrów. Każdy ważący po kilkaset kilogramów. Śledczy podejrzewali, że to w nich znajduje się kontrabanda. Niestety, służbom nie udało się dobrać do cylindrów, tak aby nie zwracać uwagi przemytników. Zapadła więc decyzja o objęciu kontenerów nadzorem, tak aby udało się dotrzeć do organizatorów przemytu.

Na gorącym uczynku

Po opuszczeniu portu w Walencji kontenery zostały przewiezione do magazynu, należącego do firmy złomowej. Na miejscu funkcjonariusze zaobserwowali osobę, która w towarzystwie dwóch innych nadzorowała rozładunek złomu. Wtedy zapadła decyzja o zatrzymaniu podejrzanych.

Funkcjonariusze wkroczyli na teren firmy i aresztowali cztery osoby. Dobrali się także do cylindrów wydobywając z nich 561 kilogramowych paczek kokainy. Miały one różne logo, co oznacza, że mogły być przeznaczone dla kilku odbiorców.

Zabezpieczono liczne narzędzia mające ułatwić ekstrakcję narkotyków, furgonetkę, ciężarówkę oraz kilkanaście tysięcy euro w gotówce. Podczas przeszukań w domach dwóch aresztowanych – w Madrycie i Walencji – funkcjonariusze znaleźli więcej gotówki i dokumentację dotyczącą ładunku złomu z Panamy.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Szałwia Wieszcza

Autor: Mr.Blond

Miejsce i czas: mój własny prywatny bezpieczny pokój, wieczór (lekko zmęczony po spędzonych 9h w pracy)

Dawkowanie: 19:30 10 tabletek acodinu rozpuszczonych w niewielkiej ilości wody popijając pobudzającą herbatką (Yerba Mate), 19:45 dorzucenie 10tabl (tym razem 'na sucho' bo z wodą smakowało okropnie), 22:30 0.4g suszu Salvii

Sprzęt: bongo wodno-lodowe, zapalniczka żarowa

  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

przyjemny wieczór w domku letniskowym pośrodku niczego, w pełni kobiece towarzystwo, trochę niezręczna atmosfera

Chcąc wykorzystać ostatnie ciepłe dni mijającego lata razem ze znajomymi wynajęliśmy domek letniskowy. Dwa piętra, duże patio, dookoła tylko las i jakieś zapomniane jeziorko - idealnie. Przyjechałam na miejsce w sumie nieprzygotowana na żadne ekscesy, zabrałam tylko jakieś mięso na grilla i sałatkę. Porzuciłam nawet chęć wzięcia wina, bo byłam w trakcie odstawiania wszystkich używek (robię sobie taki detox raz na jakiś czas). Na miejscu zebrało się łącznie pięć dziewczyn, kilka z nich miało się pojawić z chłopakami, ale finalnie nie przyjechali (i dobrze).

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Na mieszkaniu, lato ( końcówka wakacji ) WIEK- 14 lat

Zacznijmy więc od tego że było to 3 lata temu więc pamiętam to jak przez mgłe, ale pamiętam.
Około 15 Sierpnia, ustaliliśmy z kolegą X i Z że spróbujemy tej całej hehehuany.
Załatwiłem gram z niedokońca sprawdzonego źródła, udaliśmy sie do lidla po jakąś pepsi i czipsy żeby nie było tak sucho.
( Niepamiętam dokładnie godzin więc będe pisał tak jak to pamiętam )

randomness