REKLAMA
Kokaina w Parlamencie Środkowoamerykańskim

Członek obsługi biura Parlamentu Środkowoamerykańskiego został aresztowany pod zarzutem sprzedaży kokainy w urzędowych lokalach

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

1866
Członek obsługi znajdującego się w stolicy Hondurasu Tegucigalpie biura Parlamentu Środkowoamerykańskiego został aresztowany pod zarzutem sprzedaży kokainy w urzędowych lokalach.

"Aresztowaliśmy Jorge Alberto Caceresa w biurach parlamentarnych, gdzie zajmował się on dostarczaniem i sprzedażą kokainy" - powiedziała prokurator Doris Aguilar.

Parlament Środkowoamerykański jest organem promującym integrację Ameryki Środkowej. Jego centrala znajduje się w Gwatemali, a biura w Hondurasie, Nikaragui i Salwadorze.

W sierpniu aresztowano hoduraskiego posła do tego parlamentu, który próbował przemycić do Nikaragui siedem kilogramów heroiny.
(ck)

Podesłał: luxx

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

Jako ze opisywane wydarzenia działy sie ponad rok temu a moja pamięć nie należy do doskonałych to chronologia może nie być idealna, jednak postaram się oddać wrażenia jak najbardziej subiektywnie i autentycznie.

 

  • 4-HO-MIPT
  • Tripraport

Słoneczko, świetna pogoda, lasy, łąki, rowerek. Godzina wpadająca w wieczór. Chęć pooglądania widoczków ładnych.

Witam serdecznie.
Pragnę jedynie zaznaczyć z początku(gdyż jest to ważne dla S&S uważam),że  nie jest to moja pierwsza przygoda z tą substancją. Wcześniej zajadałem 12 mg po przeczytaniu jednego raportu z tejże witryny.  Również był rowerek, było cudownie i widoczki były piękne; ciepłe kolorki, pół fazy spędziłem na oglądaniu pól jęczmiennych bodajże. Tym razem spodziewałem się podobnego, no jednak nie.

  • Narkoza

Hej!

Przeczytałem właśnie trip-report pt. Szpitalna anestezja. Ja też kilka razy byłem usypiany i faktycznie miałem niezłe banie.... tylko nigdy nie myślałem o tym jako o przeżyciach

dragowych... może dlatego, że było to narzucone z góry a nie zaplanowane przeze mnie... nie pamiętam jakie środki dostawałem, nie zwracałem na to uwagi, ale to mógł być fentanyl.

  • MDMA (Ecstasy)

randomness