Kokaina o wartości 677 mln USD przechwycona u wybrzeży Ameryki Południowej

Wspólna operacja amerykańskich i australijskich organów ścigania doprowadziła do zatrzymania międzynarodowego siatki narkotykowej po przechwyceniu 2,4 tony kokainy na pokładzie statku u wybrzeży Ameryki Południowej.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.gospodarkamorska.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

24

Wspólna operacja amerykańskich i australijskich organów ścigania doprowadziła do zatrzymania międzynarodowego siatki narkotykowej po przechwyceniu 2,4 tony kokainy na pokładzie statku u wybrzeży Ameryki Południowej.

Kokaina o wartości 677 milionów dolarów została powiązana z meksykańskim kartelem. Narkotyki te odpowiadają połowie rocznej konsumpcji w Australii, co czyni konfiskatę jedną z największych, w jakich brała udział tamtejsza policja.

Stanowa policja Australii Zachodniej oznajmiła w sobotnim oświadczeniu, ujawniając po raz pierwszy szczegóły operacji, która rozpoczęła się w listopadzie ubiegłego roku, gdy amerykańska agencja U.S. Drug Enforcement Administration (DEA) przechwyciła statek, że dwunastu podejrzanych zostało aresztowanych i postawionych w stan oskarżenia.

28 grudnia zachodnioaustralijska policja zastąpiła ładunek identycznie zapakowaną imitacją kokainy i zrzuciła go około 40 mil morskich na zachód od stolicy stanu, Perth.

Trzech podejrzanych członków "australijskiego ramienia syndykatu narkotykowego" z 1,2 tonami fałszywej kokainy zostało aresztowanych 30 grudnia, po tym, jak rzekomo odbyli trzy wyprawy przez wzburzone morze, aby odzyskać paczki.

Do 13 stycznia dokonano kolejnych dziewięciu aresztowań, w tym zatrzymania na autostradzie Great Eastern Highway, około 600 kilometrów na wschód od Perth, gdzie funkcjonariusze znaleźli ponad 2 miliony dolarów w gotówce.

Wychwalając sukces „Operacji Beech”, australijski komisarz policji, Col Blanch, podkreślił w oświadczeniu: „Operacja wysyła wiadomość do międzynarodowych handlarzy narkotyków – wasze śmiercionośne narkotyki nie są tu mile widziane”.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Wiek - 17


Substancja – grzyby(30) + palenie(3 kule);


Poziom doświadczenia – grzyby po raz drugi, bakanie – dużo, feta – bardzo rzadko;


Ilość – wywar z 30


Set & Settings – miejsce i czas tego tripa to największy mój błąd chyba w życiu – działka na której byli moi starzy; pomyślicie że jestem pojebany – to prawda heh …Jest godzina 19:00 – właśnie piszę ten tekst  • LSD-25

Może to śmiesznie zabrzmi ale dla mnie to był prawdziwy dramat i koniec świata. Zakwasiłem z qmplem w wawie na starówce, usiedliśmy pod Zygim i odjeżdżamy.

  • Karbamazepina

Nazwa substancji: karbamazepin (tabletki Tegretol)
Poziom doświadczenia: od trawy, przez amfetaminę (dożylnie), kwasy, grzyby, po heroinę (dożylnie), kokainę, crack. Cała masa prochów (z okazji odwyków, detoksów, leczenia) m.in. ogromne ilości clonów, relanium, xanaxów, sulpirydu, imovanu, hydroksyzyny, thioridazinu, promazyny (dożylne "setki"), amizepinów, tramali i wiele innych których nie sposób spamiętać.
Dawka, metoda zażycia: dawki nie pamiętam, coś około 25-30 sztuk, doustnie :P

  • 3-MMC
  • 5-APB
  • 5-MeO-MiPT
  • Diklazepam
  • Marihuana
  • Miks

Pierwszy dzień po przyjeździe na woodstock, zakupy zrobione, człowiek chilluje po podróży, rozgwieżdżone niebo i mnóstwo pozytywnie nastawionych ludzi.

Słowem wstępu pragnę rzec, że ten trip miał być jedynym w swoim rodzaju, ostrym i bez trzymanki, zabezpieczeniem było to, że na Przystanku Woodstock jest zabezpieczenie medyczne, my sami posiadaliśmy swoje, no i mieliśmy benzo w postaci Diklazepamu w razie W.

Wiek dokładnie to 18, 20, 23, 18, 19 (Ja, P., S., J., M.).

No to jedziemy...

randomness