REKLAMA
Kilogram fentanylu w mrożonej rybie

Detektywi wydziału narkotykowego NYPD początkowo przypuszczali, że paczki zawierają kokainę, ale badania wykazały co innego...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express

Odsłony

437

Pomysłowość narkotykowych przestępców nie ma granic. Przekonali się o tym detektywi wydziału narkotykowego z NYPD na Queensie, którzy znaleźli 4 kg wyjątkowo groźnego fentanylu schowanego w mrożonej rybie.

Na ten sukces policjanci pracowali od kilku miesięcy, obserwując podejrzanych o handel narkotykami. W końcu z nakazem przeszukania zapukali na Bronksie do Johnny'ego De Los Santos-Martineza, który często woził autem podejrzane przenośne lodówki. I to był strzał w dziesiątkę - w minicoolerach policjanci znaleźli starannie zapakowaną mrożoną rybę przekładaną zafoliowanymi paczkami.

Początkowo przypuszczali, że zawierają kokainę, ale badania wykazały, że w paczkach był fentanyl. Opioid stosowany w medycynie, a tak naprawdę 50 razy silniejszy i bardziej zabójczy od heroiny. Jego czarnorynkowa wartość po podzieleniu na porcje to nawet 10 mln dol. Właściciel ładunku De Los Santos-Martinez został aresztowany za kaucją 250 tys. dol. Ma stanąć przed sądem 28 lutego.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Adrenalina
  • Alprazolam
  • Benzydamina
  • Etanol (alkohol)
  • GBL (gamma-Butyrolakton)
  • Katastrofa
  • N2O (gaz rozweselający)

W nawale stresu jaki od dłuzszego czasu zalewał moją głowe zaczełem szukać pomocy w benzodiazepinach.Xanax znalazłem w domu były 3 pudełka ale nikt tego nie brał następnie reszte alpragen dokupiłem z internetu .Nie wiedzialem na początku jak bardzo szkodliwe i niebezpieczne są te substnacje.Lecz w tym raporcie opisze nie sam efekt zażycia xanaxu bo to nie jest nic specjalnego pewnie większość z was brało lub mniej więcej sie orientuje jak działa na człowieka alprazolam i inne benzo.Kiedy zaczełem przygode z xanaxem moje doświadczenie w braniu substancji psychoaktywnych było nikłe.Nie orient

  • Tramadol

Wolny słoneczny dzień. Chęć ponownego eksperymentu. Licha ciekawość zrodzona z wszechobecnej nudy, beznadziei i małostkowości otaczającego życia wysoce nieproporcjonalnej co do mocy obliczeniowej postrzegającego ją rozumu.

13;00

Działy się jakieś codzienne i najpospolitsze rzeczy jakie robi się z rana. Myślałem o powtórzeniu fazy ze wczoraj za pomocą tej samej dawki, z tą różnicą żeby wziąć wcześniej i będąc bardziej wypoczętym (chociaż to słowo odzwierciedla tylko mój stan fizyczny i tak jest mocno naciągane).

 

15;00

  • Marihuana


To był koniec czerwca słodki czas po maturze, i okres kiedy ma się przed sobą najdłuższe wakacje w życiu :D. Tak wiec trzeba czegoś więcej spróbować niż tylko alkohol. Oczywiście ziółko było już wcześniej konsumowane, ale zawsze pod tak dużym wpływem etanolu, że uniemożliwiał on wychwycenie skutków thc. Materiał załatwiła pewna osóbka :D, po dość kłopotliwej dla mnie wymianie w centrum miasta :D.

randomness