REKLAMA
Kilogram fentanylu w mrożonej rybie

Detektywi wydziału narkotykowego NYPD początkowo przypuszczali, że paczki zawierają kokainę, ale badania wykazały co innego...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express

Odsłony

415

Pomysłowość narkotykowych przestępców nie ma granic. Przekonali się o tym detektywi wydziału narkotykowego z NYPD na Queensie, którzy znaleźli 4 kg wyjątkowo groźnego fentanylu schowanego w mrożonej rybie.

Na ten sukces policjanci pracowali od kilku miesięcy, obserwując podejrzanych o handel narkotykami. W końcu z nakazem przeszukania zapukali na Bronksie do Johnny'ego De Los Santos-Martineza, który często woził autem podejrzane przenośne lodówki. I to był strzał w dziesiątkę - w minicoolerach policjanci znaleźli starannie zapakowaną mrożoną rybę przekładaną zafoliowanymi paczkami.

Początkowo przypuszczali, że zawierają kokainę, ale badania wykazały, że w paczkach był fentanyl. Opioid stosowany w medycynie, a tak naprawdę 50 razy silniejszy i bardziej zabójczy od heroiny. Jego czarnorynkowa wartość po podzieleniu na porcje to nawet 10 mln dol. Właściciel ładunku De Los Santos-Martinez został aresztowany za kaucją 250 tys. dol. Ma stanąć przed sądem 28 lutego.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Miks

Chłodny listopadowy dzień, ulice i środki komunikacji miejskiej Trójmiasta, zimny i niewygodny garaż na jakimś zadupiu, wspaniały humor w związku ze spotkaniem z moimi ulubionymi ćpunkami ;) Kompania w składzie: ja, Bill, Ironia, McOffsky, Jezus i koleżanka spoza forum - D.

   Trip report przeniesiony z forum hyperreal.info.

  • Dekstrometorfan

Autor: vadimus

Wiek: 17 lat.

Waga: 65 kg.

Środek: Acodin w tabletkach 3,5 opakowania + polopiryna 6 tabletek

Miejscówka: Krzaki na łące, 2 km od jakiejkolwiek cywilizacji, godzina 16.00

Staż: 1 raz 900 DXM, MJ, wszelaki Spice oraz inne słabsze wg. mnie rzeczy.

Chciałbym opisać mojego Drugiego w życiu tripa po DXM,

A było to tak...

  • Marihuana

czarodziej sztuk 1
wrzucilem do pyska okolo 20:20 i zaszedlem do kumpla, stare malzenstwo. wczesniej

wypilem dwa piwka.

do 24 kompletnie nic, wypilem zrezygnowany piwko i zabakalem z wodnej,

kwas ani drgnie, jednak w polaczeniu z ziolem zaczal powoli wchodzic

testy  • cevy - mizerne, porzucilem je od razu

  • 25I-NBOMe
  • 2C-D
  • Marihuana
  • Miks

Wieczór, mieszkanie.

Wraz z przyjaciółką (S), często rozmawialiśmy o fazach po różnych psychodelikach, aczkolwiek nigdy nie mogliśmy wzajemnie wszystkiego zrozumieć, gdyż ona miała doświadczenie tylko z Tryptaminami, a ja z Fenkami. Postanowiłem zrobić jej niespodziankę na piątkowy wieczór, w który mieliśmy się spotkać. Około godziny jedenastej otrzymałem 25l-nbome oraz 2c-d. Byłem bardzo ucieszony z faktu, że wszystko jest na dobrej drodze do częściowego, wzajemnego zrozumienia.

randomness