Kierowca pod wpływem narkotyków. Pasażerka podczas kontroli ukryła marihuanę w bieliźnie

Policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena, którego kierowca zachowywał się dość niespokojnie podczas jazdy. Ich podejrzenie wzbudziła także pasażerka, która na widok funkcjonariuszy szybko ukryła coś w bieliźnie.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.tuwroclaw.com
ks/mat. prasowe
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

73

Policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena, którego kierowca zachowywał się dość niespokojnie podczas jazdy. Ich podejrzenie wzbudziła także pasażerka, która na widok funkcjonariuszy szybko ukryła coś w bieliźnie.

Nieumundurowani policjanci, pełniący służbę na jednej z dróg powiatu wrocławskiego, około godziny pierwszej w nocy zauważyli podejrzanie poruszającego się osobowego volkswagena. Kiedy zatrzymali pojazd do kontroli, zauważyli, że pasażerka chowa coś pośpiesznie w bieliznę.

– Jak się chwilę później okazało, były to narkotyki – mówi asp. sztab. Łukasz Dutkowiak z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. – Po tym, jak wydała je dobrowolnie policjantom, test potwierdził, że jest to marihuana – dodaje.

29-letni kierowca volkswagena podczas interwencji wydawał się wyraźnie pobudzony. Funkcjonariusze przeprowadzili więc wstępny test, który potwierdził ich obecność środków odurzających w organizmie mężczyzny.

Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani przez policjantów, a następnie trafili do aresztu. W placówce medycznej pobrano od mężczyzny krew do dalszych badań. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.

Kierowcy za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających może grozić kara nawet 2 lat pozbawienia wolności, kobiecie natomiast – za posiadanie narkotyków – kara pozbawienia wolności od miesiąca do nawet 3 lat.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Niewielki psytrance'owy festiwal, w gronie znajomych. Tydzień wcześniej dieta oczyszczająca

To tylko pomylony sen obłąkańca.

3,2,1... kwas! Procedura błyskawiczna. Podzieliliśmy papierki w samochodzie, ja i Krzysiek. Specjalnie trzymaliśmy je na tę okazję, zakupione parę miesięcy wcześniej. Bez głębszego zastanowienia, ochoczo i z ufnością włożyłam do buzi wizerunek Doskonałego Jogina. Wszystko będzie dobrze.

  • Diazepam
  • Problemy zdrowotne
  • Tramadol

11.03.2008

Słowo wstępu:

Kursywą będą opisane fragmenty, których nie pamiętam, a znam z opowieści.

Opis tripa jest opisem fragmentu brutalnie przerwanego ciągu opoidowego, na który składał się kratom, kodeina i tramadol, którego zażyłem niecałe 5 gram w ciągu 2 dni, tego dnia pół grama w pracy i niecałe 2g jednorazowo po powrocie do domu (1,7g bodajże). Tak duże dawki nie wynikały (tylko) z mojej wrodzonej głupoty, ale z tego, że rzeczona substancja działa na mnie nad wyraz słabo.

  • MDMA (Ecstasy)
  • Powój hawajski
  • Pozytywne przeżycie

wieczór w polskim getcie

Była to moja pierwsza przygoda z powojem, nie pamiętam wszystkich szczegółów, ale postaram się opisać ją najdokładniej jak potrafię.