REKLAMA
Kierowała po speedzie, przy sobie miała 100g, w domu jeszcze kilogram...

Wywiadowcy z oddziału prewencji interweniowali na katowickim osiedlu w związku z wtargnięciem do jednego z mieszkań. Kiedy policjanci dotarli pod wskazany adres, sprawczyni zdążyła się już oddalić...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Śląska

Odsłony

661

Wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji zatrzymali kobietę, która odpowie za posiadanie narkotyków. W jej samochodzie stróże prawa znaleźli ponad 100 gramów amfetaminy i pistolet gazowy. Po przeszukaniu mieszkania 30-latki okazało się, że narkotyków jest znacznie więcej...

Wywiadowcy z oddziału prewencji interweniowali na katowickim osiedlu w związku z wtargnięciem do jednego z mieszkań. Kiedy policjanci dotarli pod wskazany adres, sprawczyni zdążyła się już oddalić. Stróże prawa zaczęli szukać kobiety. Nieopodal miejsca interwencji zauważyli samochód, którym według świadka miała się poruszać. Za jego kierownicą siedziała 30-latka. Kobieta była zdenerwowana i nie potrafiła logicznie odpowiadać na pytania mundurowych.

Po dokonaniu kontroli pojazdu, policjanci znaleźli 116 gramów amfetaminy oraz pistolet gazowy. Narkotyki były również w mieszkaniu 30-latki. Wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji przechwycili łącznie 1,3 kg amfetaminy.

Po sprawdzeniu w bazach danych okazało się, że kobietę poszukuje wymiar sprawiedliwości. Zatrzymana odpowie nie tylko za posiadanie znacznej ilości narkotyków, ale i za kierowanie samochodem pod ich wpływem. Grozi jej nawet 10 lat więzienia.

Oceń treść:

Brak głosów