Kierował samochodem pod wpływem narkotyków, w samochodzie i w domu posiadał amfetaminę i trawkę

Policjanci z Posterunku Policji w Charsznicy zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków. W kontrolowanym pojeździe funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli także 29 gramów białego proszku – okazało się, że jest to amfetamina...

W czwartek, 6 września 2018 r., w Charsznicy, policjanci z Posterunku Policji w Charsznicy zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków. W kontrolowanym pojeździe funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli także 29 gramów białego proszku – okazało się, ze jest to amfetamina. Policjanci zabezpieczyli także narkotyki w domu zatrzymanego mężczyzny.

Kiedy policjanci patrolowali teren Charsznicy, kilkanaście minut po północy, na ul. Miechowskiej zatrzymali do kontroli Volkswagena Passata. Przeprowadzone badanie wykazało, że kierujący był trzeźwy, jednak jago zachowanie wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, dlatego też postanowili sprawdzić, czy nie znajduje się on pod wpływem innych środków. Przeprowadzony test wskazał, że mężczyzna jest pod wpływem narkotyków. Kiedy policjanci w kontrolowanym samochodzie odnaleźli i zabezpieczyli 29 gramów amfetaminy, mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W toku dalszych czynności policjanci w miejscu zamieszkania sprawcy także ujawnili narkotyki. Zabezpieczyli tam ponad pół kilograma amfetaminy, 182 gramy suszu marihuany, rosnący krzew konopi indyjskich o wysokości 2 metrów oraz wagę elektroniczną.

Sprawca, 29-letni mieszkaniec gminy Charsznica, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokuratura zastosowała wobec niego dozór Policji, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju.

Teraz policjanci będą ustalać, jak dużo narkotyku znajdowało się w organizmie kierującego volkswagenem – to od wyników analizy ilościowej zależy, czy usłyszy on jeszcze jeden zarzut. Za kierowanie pod wpływam środka odurzającego grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz zakaz prowadzenia pojazdów na okres nie krótszy niż 3 lata.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • MDMA
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Z chłopakiem i przyjaciółmi, sobota wieczór, jezioro Piaseczno, pole namiotowe na łonie natury, podekscytowanie i pozytywne nastawienie

Wszystko miało miejsce pewnej sobotniej nocy, na pięknym łonie natury i totalnym odosobnieniu. Moja przygoda z psychodelikami i empatogenami zaczęła się już jakiś czas temu, jednak nigdy nie dane mi było przeżyć tego w innym miejscu niż miasto. Dlatego wspólnie ze znajomymi zdecydowaliśmy się na weekendową wycieczkę daleko za miasto. Wybór padł na Pojezierze Brodnickie, a konkretnie jezioro Piaseczno, co zostało wybrane kompletnie przypadkowo.

  • Mefedron
  • Retrospekcja

Kilkumiesięczna "zabawa" z RC

Wyjaśnienie osób i zdarzeń w pierwszej części czyli tu -> https://neurogroove.info/trip/moda-na-mefedron-vol1

 

Dzień po powrocie z urlopu zostałam zwolniona z pracy.

  • Retrospekcja
  • Szałwia Wieszcza

Jak na szałwię przystało- sprzyjające pod każdym względem :)

Cześć wam. Chcę dołączyć do neuro grona pisarzy i pisarek, to podzielę się z wami swoją wspomnieniową zupą z przeszłości :) Raporty czytam od dłuższego czasu i tak na dobrą sprawę z założeniem konta i spisaniem własnego ociągałam się aż po dziś dzień. Mam nadzieję, że się spodoba :)

  • 2C-P
  • Pierwszy raz

U siebie w domku jednorodzinnym. Niesamowita ciekawość i podniecenie temu towarzyszące. Zaraz po koncercie w mej rodzinnej miejscowości.

Nie mam pojęcia jak to się stało. Odwiozłem pijaną gromadkę kumpli do domu, został jeden. To, że byłem trzeźwy dawało możliwości i to spore. A że nudziłoby mi się niesamowicie u siebie w domowym zaciszu, postanowiliśmy jeszcze sprawdzić co dzieje się w pubach.

randomness