REKLAMA
Kielce: proces dealerów marihuany

Przed Sądem Rejonowym w Kielcach rozpoczął się największy w historii kieleckiego sądownictwa proces przeciwko plantatorom konopi indyjskich i dealerom marihuany.

Anonim

Kategorie

Odsłony

2132
wp.pl/IAR 2001-12-19

Kielce: proces dealerów marihuany

Przed Sądem Rejonowym w Kielcach rozpoczął się w środę największy w historii kieleckiego sądownictwa proces przeciwko plantatorom konopi indyjskich i dealerom marihuany.
Na ławie oskarżonych zasiadło 14 osób, w tym trzy kobiety. Jeden z oskarżonych jest obywatelem Rosji.
W lutym anonimowy rozmówca poinformował telefonicznie kielecką policję o kilku miejscach, gdzie znajdują się uprawy konopi. Dzięki tej informacji policja zatrzymała kilkanaście osób.
Grupa działała od 1997 roku w województwach świętokrzyskim, mazowieckim i śląskim. Szacuje się, że na sprzedaży narkotyków przestępcy zarobili około 2 mln dolarów. Grozi im do 8 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Karbamazepina

Nazwa substancji: karbamazepin (tabletki Tegretol)
Poziom doświadczenia: od trawy, przez amfetaminę (dożylnie), kwasy, grzyby, po heroinę (dożylnie), kokainę, crack. Cała masa prochów (z okazji odwyków, detoksów, leczenia) m.in. ogromne ilości clonów, relanium, xanaxów, sulpirydu, imovanu, hydroksyzyny, thioridazinu, promazyny (dożylne "setki"), amizepinów, tramali i wiele innych których nie sposób spamiętać.
Dawka, metoda zażycia: dawki nie pamiętam, coś około 25-30 sztuk, doustnie :P

  • Benzydamina

[tekst ten jest publikowany w takiej formie, jakiej go otrzymaliśmy, żadne błędy nie zostały poprawione. Chcemy pokazać jak ten środek wpływa na zdolności manualne - red. neurogroove]

  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Ekscytacja możliwością odbycia swojego drugiego tripa, tym razem na zewnątrz, w pełnej krasie uroków wiosny. Nadzieja na kolejne mistyczne doświadczenia i to, że psychodelik coś mi pokaże. Pragnienie przesłuchania niektórych albumów psytransowych w czwartym wymiarze. Akurat wtedy miałam kilka dni wolnych z powodu matur. Trip planowałam już jakiś czas wstecz. Nastrój podwyższony. Byłam sama, dopiero pod koniec poszłam do koleżanki. Miejsca, w których przebywałam, wymieniłam w samym raporcie, aczkolwiek nadmienię, że przez większość czasu przebywałam blisko natury, w miejscach takich jak las, pola, pobliże strumienia.

 

Tego raporta miałam wrzucac zaraz po odbyciu poniższego tripa, lecz nie wiem dlaczego sprawa przeciągnęła się aż 2 lata. Także nadrabiam zaległości i udostępniam teraz.

23.04.2013