Kanadyjska policja traci cierpliwość. Dostaje tysiące donosów o marihuanie

Policja z Toronto ma już dość obywateli, którzy blokują numery alarmowe z powodu "podejrzanie wyglądających roślin doniczkowych sąsiadów". Wydała w tej sprawie oficjalny komunikat.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.pl
Dagmara Smykla
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

644

Policja z Toronto ma już dość obywateli, którzy blokują numery alarmowe z powodu "podejrzanie wyglądających roślin doniczkowych sąsiadów". Wydała w tej sprawie oficjalny komunikat.

Numery alarmowe są blokowane przez oburzonych obywateli. Legalizacja marihuany w Kanadzie jest na ustach całego świata, co nie znaczy, że wszyscy Kanadyjczycy o niej wiedzą. Wielu nieświadomych obywateli jest przerażonych nagłym wyjściem użytkowników narkotyku z ukrycia i zamęcza funkcjonariuszy policji swoim zaniepokojeniem - informuje "Independent".

Już tracą cierpliwość. Komenda policji w Toronto edukuje obywateli przez Twittera: serią zabawnych postów na temat sytuacji, o których nie należy informować policji.

"To, że od paru minut nie możesz dodzwonić się do znajomego, nie jest powodem by wzywać policję. Specyficzne rośliny doniczkowe Twojego sąsiada - też nie. Hodowanie konopi nie jest już nielegalne" - przypominają funkcjonariusze.

Nie zachęcają do używania. Policja przypomina, że rekreacyjne palenie marihuany przez osoby dorosłe, a nawet hodowanie jej w domu jest od środy legalne. Jednak ostrzega, że używka "może wpływać na zdolność do podejmowania właściwych decyzji, koncentrację i pamięć nawet kilka tygodni po użyciu'.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Spokojnie i cicho- noc, pierwszy śnieg za oknem, w pokoju ciepłe łóżko czeka na mnie.

OPIS ZMIANY I TEGO, CO MI DAŁA

(Pomiń jeśli interesuje Cię tylko część "właściwa" opisu i leć do nagłówka "zaczynajmy ;)"

 

Przeżywszy ostatnią banię na cannabis, począłem zastanawiać się, jak można odmienić los moich faz. Zaniepokoiło mnie lekko, że niegdyś każda, dosłownie każda przbierała zupełnie inny obrót, a im więcej palę, tym więcej następne tripy mają elementów wspólnych. Tak samo z deksem.

  • MDMA (Ecstasy)
  • Tripraport

Wszystko co istotne jest w raporcie.

Wróciwszy do domu z woreczkiem piguł miałem przeczucie, że ta noc nie skończy się tak jak większośc znich. Moja bezsenność i naprechowanie nie chciały na to pozwolić. Pomimo tego poszedłem spać a myśli o tripie odłożyłem na weekend.

23;20

  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie psychicznie: spontaniczna decyzja Mega pozytywne gdyż pod wpływem alkoholu 😀

Leżąc w wannie dowiedziałam się że idę z moim chłopakiem na imprezę. W drodze w aucie pomyślałam: "co ja kurwa robię" Zamiast lezec w łóżku z mj oglądając jakieś bzdury 😂 

Doszedł do nas znajomy który miał pomoc coś ogarnąć. Zazwyczaj jest na szybko ale ze nie było wzięli piguły... słyszałam że myślą o kupnie 10 lub 15 sztuk

Ogólnie myślałam że żartują 😂 

Wjechalismy na naszą ulicę (gdyż tam gdzie mieszkamy była impreza) a tam około 30 osób, niczym na evencie 😂 Humor mi się bardzo poprawił ,byłam już po jednym piwku...

 

  • Marihuana


Poniedziałek ( 7.06.99 ) był pierwszym z serii pięciu dni,które spędziłem razem z moją klasą w Zakopanem.