REKLAMA
Jakość posiadanych narkotyków sprawdzisz na policji

Greps trochę już ograny, ale cóż.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

suwalki.info

Odsłony

434

Jak informuje podlaska policja, pojawiły się nowe narkotyki i dopalacze, które mogą być zanieczyszczone cukrem pudrem, przez co ich działanie jest osłabione. Aby sprawdzić, czy substancje są najwyższej czystości, wystarczy bezpłatnie je przebadać w najbliższej jednostce policji.

W ostatnich dniach na terenie Polski odnotowano kilkanaście przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażywanie tzw. dopalaczy. Nielegalna sprzedaż najczęściej dokonywana jest przez sieć internetową. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych rozpoczęło kampanię „Dopalacze kradną życie”, która ma pomagać w uświadamianiu młodzieży o zagrożeniach wynikających z zażywania tego typu substancji. Podlaska policja postanowiła zastosować bardziej niekonwencjonalne metody.

Na oficjalnym profilu facebookowym pojawił się wpis o narkotykach i dopalaczach zanieczyszczonych cukrem pudrem. Podlaska policja informuje, że efektem takiej mieszkanki jest osłabione działanie substancji psychoaktywnych. Dlatego też mundurowi zachęcają, aby swoje narkotyki i dopalacze przynieść do najbliższej jednostki policji i wykonać bezpłatne badania, które sprawdzą ich poziom czystości.

Prezentujemy cały wpis podlaskiej policji:

Uwaga!!!

W sprzedaży pojawiły się nowe dopalacze i narkotyki, które są zanieczyszczone cukrem pudrem, przez co ich działanie jest osłabione. Jeżeli chcesz sprawdzić czy narkotyk lub dopalacz, który posiadasz jest najwyższej czystości, przyjdź z nim do najbliższej jednostki Policji. Badania wykonujemy bezpłatnie.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
randomness