Jakość posiadanych narkotyków sprawdzisz na policji

Greps trochę już ograny, ale cóż.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

suwalki.info

Odsłony

542

Jak informuje podlaska policja, pojawiły się nowe narkotyki i dopalacze, które mogą być zanieczyszczone cukrem pudrem, przez co ich działanie jest osłabione. Aby sprawdzić, czy substancje są najwyższej czystości, wystarczy bezpłatnie je przebadać w najbliższej jednostce policji.

W ostatnich dniach na terenie Polski odnotowano kilkanaście przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażywanie tzw. dopalaczy. Nielegalna sprzedaż najczęściej dokonywana jest przez sieć internetową. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych rozpoczęło kampanię „Dopalacze kradną życie”, która ma pomagać w uświadamianiu młodzieży o zagrożeniach wynikających z zażywania tego typu substancji. Podlaska policja postanowiła zastosować bardziej niekonwencjonalne metody.

Na oficjalnym profilu facebookowym pojawił się wpis o narkotykach i dopalaczach zanieczyszczonych cukrem pudrem. Podlaska policja informuje, że efektem takiej mieszkanki jest osłabione działanie substancji psychoaktywnych. Dlatego też mundurowi zachęcają, aby swoje narkotyki i dopalacze przynieść do najbliższej jednostki policji i wykonać bezpłatne badania, które sprawdzą ich poziom czystości.

Prezentujemy cały wpis podlaskiej policji:

Uwaga!!!

W sprzedaży pojawiły się nowe dopalacze i narkotyki, które są zanieczyszczone cukrem pudrem, przez co ich działanie jest osłabione. Jeżeli chcesz sprawdzić czy narkotyk lub dopalacz, który posiadasz jest najwyższej czystości, przyjdź z nim do najbliższej jednostki Policji. Badania wykonujemy bezpłatnie.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)

Komentarze

Metro (niezweryfikowany)
Głupie chuje zgrywają amerykańskich policjantów, a słoma z buciorów zomolskich wychodzi.
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

nazwa substancji: GRZYBKI (PSYLOCYBINA)


poziom doświadczenia użytkownika: DRUGI RAZ


dawka, metoda zażycia: NIECALY GRAM, ZJEDZONE


"set & setting": WIELKA OCHOTA NA NOWA PRZYGODE

  • 4-ACO-DMT
  • Przeżycie mistyczne

Pozytywne nastawienie, noc w łóżku z mp3.

„W dzieciństwie właściciel zawsze chciał uciec z cyrkiem, a teraz sukinsyn ma własny. To prawdziwa licencja na okradanie. Spełnienie amerykańskiego marzenia...”

 

  • Heimia salicifolia


Subst: heima

dośw: heima x 7 (już jeden tr popełniłem w chwili uniesienia)

s&s: warunki zmienne (ale ja ten sam),

sposoby, metody, postaci: palenie suszu, palenie suszu i ekstaktu, napary, wywary, fermentacje słoneczne.
  • Ketamina

drug:ketamina + pure mdma

doświadczenie:mj,#,magic shrmzz,amph,E,tramadol+mj(...!),coke!,MDMA czyste(yeah!)
set n\' setting:
london, electro club, christmas time:D (it\'s christmas time in hell..)
..a bylo to tak:mieszkajac w LND, postanowilem ze zostane na swieta b.n., bo nie chcialem powtarzac schematu wigilia w domu itd po raz 21 w zyciu...decyzja jak najbardziej udana...
randomness