REKLAMA
Jakość posiadanych narkotyków sprawdzisz na policji

Greps trochę już ograny, ale cóż.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

suwalki.info

Odsłony

482

Jak informuje podlaska policja, pojawiły się nowe narkotyki i dopalacze, które mogą być zanieczyszczone cukrem pudrem, przez co ich działanie jest osłabione. Aby sprawdzić, czy substancje są najwyższej czystości, wystarczy bezpłatnie je przebadać w najbliższej jednostce policji.

W ostatnich dniach na terenie Polski odnotowano kilkanaście przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażywanie tzw. dopalaczy. Nielegalna sprzedaż najczęściej dokonywana jest przez sieć internetową. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych rozpoczęło kampanię „Dopalacze kradną życie”, która ma pomagać w uświadamianiu młodzieży o zagrożeniach wynikających z zażywania tego typu substancji. Podlaska policja postanowiła zastosować bardziej niekonwencjonalne metody.

Na oficjalnym profilu facebookowym pojawił się wpis o narkotykach i dopalaczach zanieczyszczonych cukrem pudrem. Podlaska policja informuje, że efektem takiej mieszkanki jest osłabione działanie substancji psychoaktywnych. Dlatego też mundurowi zachęcają, aby swoje narkotyki i dopalacze przynieść do najbliższej jednostki policji i wykonać bezpłatne badania, które sprawdzą ich poziom czystości.

Prezentujemy cały wpis podlaskiej policji:

Uwaga!!!

W sprzedaży pojawiły się nowe dopalacze i narkotyki, które są zanieczyszczone cukrem pudrem, przez co ich działanie jest osłabione. Jeżeli chcesz sprawdzić czy narkotyk lub dopalacz, który posiadasz jest najwyższej czystości, przyjdź z nim do najbliższej jednostki Policji. Badania wykonujemy bezpłatnie.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)

Komentarze

Metro (niezweryfikowany)
Głupie chuje zgrywają amerykańskich policjantów, a słoma z buciorów zomolskich wychodzi.
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • Przeżycie mistyczne

11:00 Spotkałem się z dwoma kumplami na klatce schodowej. Rozwinąłem sreberko z maluteńką szczyptą białego proszku i w miarę możliwości podzieliliśmy substancję na trzy równe części. Zostałem uprzedzony, że znajduje się tam łącznie ok. 3 mg 25-CNBOMe (chociaż proch był przy mnie sypany "na oko" dlatego nie mam żadnej pewności jaka masa została wsypana do sreberka. Przy takich małych jednostkach masy jest to zajebiście trudne do określenia).

  • Kodeina
  • Marihuana
  • Tripraport

120mg Kodeiny w 100ml wodach uzyskane poprzez proces filtracji w zimnej wodzie uzywajac 25 micron filtra dla najlepszych rezultatow. 23;30 100ml wody z 120mg Kodeiny wypite na 2 szybkie lyki, pomimo gorzkiego smaku bylo to w miare smaczne i osobiscie nie musialem tego niczym popijac. 23;45 Zdziwilo mnie ze juz po 15 minutach odczuwalne byly pierwsze efekty czyli lekkie rozluznienie i lekkie zamroczenie. 00;30 Godzina po przyjeciu Kodeiny i jedynne odczuwalne efekty to skupienie , wewnetrzy lekki spokoj i rozluznienie.

  • Marihuana

Doświadczenie: wówczas znikome: kofeina,nikotyna, alkohol, marihuana (kilka razy)

Wiek: wtedy 17lat

S&S: zapowiadająca się nudna niedziela/ ja, dwóch kumpli/ dom/działka/popołudnie/wieczór

Dawkowanie: 1,5 marihuany na 3 osoby

  • 5-MeO-DiPT

Nazwa chemiczna: 5-Metoksy-Diisopropyltryptamina; 3-[2-(diisopropylamino)etyl]-5-metoksyindol

5-MeO-DiPT jest psychoaktywną tryptaminą, którą odkrył Alexander Shulgin około 1980 roku. Od 1990 roku, zaczęła się jej sprzedaż przez wytwórnie chemiczne tzw.\'szarej strefy\'. Obecnie jest najbardziej rozpowszechnioną syntetyczną tryptaminą używaną do celów rekreacyjnych.

Slang: "Foxy Methoxy"; "Foxy"

randomness