Iowa: Młodzi ludzie kupują narkotyki za Bitcoiny

Biuro prokuratora z amerykańskiego stanu Iowa podało do informacji publicznej, że dwóch studentów dokonało zakupu „sporej dostawy” narkotyków, opłacając transakcję Bitcoinem. Służby ścigania zidentyfikowały dilera, którym okazał się 42-letni Anthony Scott Boeckholt.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Comparic.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Młodzi? Narkotyki? Za bitcoiny? Rzecz doprawdy niesłychana.

Odsłony

384

Biuro prokuratora z amerykańskiego stanu Iowa podało do informacji publicznej, że dwóch studentów dokonało zakupu „sporej dostawy” narkotyków, opłacając transakcję Bitcoinem. Służby ścigania zidentyfikowały dilera, którym okazał się 42-letni Anthony Scott Boeckholt.

2 lata kryptowalutowej dystrybucji opiatów

Boeckholt został oskarżony w sądzie okręgowym o angażowanie się w działalność korupcyjną, będącą zbrodnią pierwszego stopnia. Jest przetrzymywany w Iowa i czeka na ekstradycję do stanu Ohio. Zgodnie z ustaleniami policji, miał sprzedawać narkotyki między 1 stycznia 2016 r. a 23 stycznia 2018 r.

“Ohio znalazło się w środku kryzysu narkotykowego a ten podejrzany wykorzystywał dzieci z college’u do handlu narkotykami o wartości tysięcy dolarów”, powiedział prokurator okręgowy, Keller Blackburn.

W tym ujęciu kuriozalna wypowiedź koreańskiego premiera, który stwierdził, że kryptowaluty prowadzą do handlu narkotykami, nabiera nowego znaczenia.

Kupowali narkotyki za Bitcoiny by rozprowadzać je dalej

Władze rozpoczęły śledztwo w sprawie Boeckholta po aresztowaniu dwóch studentów za handel narkotykami. Uczniowie powiedzieli śledczym, że używają Bitcoina do kupowania i sprzedawania narkotyków w dark necie.

Policja przeanalizowała wiadomości wymieniane pomiędzy dwoma studentami a Boeckholtem. Boeckholt jest oskarżony o wysyłanie “wielu dużych przesyłek” narkotyków do studentów, za które Ci płacili w kryptowalucie.

“Sekretna natura dark netu i kryptowalut pozwala na dokonywanie ogromnych transakcji narkotykowych bez zostawiania po sobie śladu” – powiedział Blackburn w oświadczeniu. “Oznacza to, że wszystko, co zakupiono w dark necie, może nie być tym, czym się wydaje. Wielokrotnie byliśmy świadkami rozprowadzania podrabianych substancji psychoaktywnych o zdecydowanie bardziej szkodliwym działaniu”

Prokurator powiedział w wywiadzie, że narkotyki związane z tym dochodzeniem doprowadziły do ​​co najmniej dwóch przedawkowań studentów Ohio University w 2017 roku. Śledczy spodziewają się, że w związku z tą sprawą w stanie Iowa i Ohio zatrzymane zostaną kolejne osoby.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • Benzydamina
 • Dekstrometorfan
 • Marihuana
 • Przeżycie mistyczne

Zawsze pozytywne nastawienie i chęć przeżycia czegoś niezwykłego. Przeczytanie najpotrzebniejszych informacji o substancji

Doznałem całkowitej przemiany osobowości i odkryłem swoje przeznaczenie

 

 

 

Chciałbym połączyć w moim raporcie moje dwa pierwsze doświadczenia z innymi substancjami niż marihuana oraz moje wcześniejsze postrzeganie świata i zachowanie, które sprawiły, że właśnie narodziłem się na nowo i z nowym przeznaczeniem.

 

Zacznę wszystko od początku i opisze najdokładniej jak potrafie w słowach moje przeżycia i zmiany które nastąpiły. 

 

 • Benzydamina
 • Dekstrometorfan
 • Marihuana
 • Tripraport
 • Yerba mate

euforia, strach, przerażenie, paranoja, ciepło, miłość

Prolog

 • Szałwia Wieszcza


Salvie zamowilem sobie ze sklepu zagranicznego. Jeszcze nigdy nie doswiadczylem czegos tak mocnego. Dziwne jest tez to, ze mimo ogromnego doswiadczenia jakie niesie ze soba trip z Szalwia, nie odczuwamy jego ciezaru, a po calej ceremonii czujemy sie rzesko, jak po przebudzeniu, zadnych zwal, zadnych fleszbekow, wspominamy calosc tak jakby wydarzyla sie pare dni temu, a my mielismy przez ten czas okazje na przemyslenia i ulozenie sobie w glowie tego co sie zdarzylo.


 • LSD-25


zaraz po przebudzeniu::
[komentarzy `w trakcie` nie wysylam, przezycia wywolane lsd kloca

sie ze strukturami jezyka, wyszedl z tego belkot, z ktorego samemu

trudno mi cos wnioskowac]randomness