Interpol: Aresztowano polską przemytniczkę narkotyków

41-letnia Sylwia S. została aresztowana w Buenos Aires. Tę informację podała międzynarodowa organizacja policyjna Interpol.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Wprost
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

458

41-letnia Sylwia S. została aresztowana w Buenos Aires. Tę informację podała międzynarodowa organizacja policyjna Interpol.

Policja w Buenos Aires aresztowała 41-letnią Polkę. Sylwia S. jest podejrzana o handel narkotykami. „Była ścigana przez polskie władze na podstawie czerwonej noty Interpolu wystawionej w 2011 roku” – podano w oficjalnym komunikacie. Po aresztowaniu kobieta była przesłuchiwana przez śledczych. Wtedy też potwierdziła swoją tożsamość. Jak informuje Interpol, udało się aresztować Sylwię S. między innymi dzięki systemowi rozpoznawania twarzy.

Z międzynarodowego śledztwa wynika, że Sylwia S. przyjęła nową tożsamość w Boliwii, a następnie przeniosła się do Argentyny. Obecnie czeka na ekstradycję do Polski. „Uruchomiony w listopadzie 2016 roku system biometryczny rozpoznawania twarzy INTERPOL zawiera ponad 52 000 zdjęć ze 179 krajów” – czytamy w oficjalnym komunikacie Interpolu. – Globalna platforma współpracy Interpolu pomogła zlokalizować, zidentyfikować i aresztować przestępcę, który przez lata unikał sprawiedliwości – powiedział sekretarz generalny Interpolu, Jürgen Stock.

Oceń treść:

Average: 6 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Plaża, niestabilna pogoda, z przewagą słońca, zmienne zachmurzenie, krystaliczne powietrze.

Gwoli wstępu – trip po kartonikach z blottera WOW, które to miałem zareklamować przy okazji pisania raportu. Niestety z uwagi na to, że w moim wieku cykl kwasowy to 2, góra 3 podróże w roku, recenzja odsunęła się w czasie, nad czym ubolewam. W ramach przeprosin mogę jedynie przesłać wyrazy szacunku mojemu drogiemu Sprzedawcy:

  • Marihuana
  • Tripraport

nastawienie na pisanie bloga, wieczór we własnym pokoju od godz. 23:30 do ok. 4:00 rano, cisza nocy zagłuszana losowo puszczaną muzyką z WMP.

 

           imiona są zmienione, blog napisany zanim poznałem tę stronę o trip-ach, napisany pod wpływem marihuany, jako relacja z sylwestrowego maratonu alkoholu i zioła. pozdrawiam. :

Sprawa na ogół wydawałaby się dość prosta… lecz niestety wyrywanie rzęs i brwi spowodowało ich wydłużenie i podkręcenie…

  • 2C-T2

Udało mi się pozyskać 2C-T2, byłem bardzo podniecony, że mogę spróbować tej substancji. Był piątek, wybrałem się z kumplem do pubu na imprezę techno. Muszę tutaj zaznaczyć, że pierwszy raz wybrałem się na taką imprezkę, do tej pory zazwyczaj obracałem się w metalowych klimatach. Warto także zanotować, że nigdy nie brałem ekstazy - prawdopodobnie dlatego, że nie wchodziłem w te klimaty, a poza tym nie jest ona popularna w moim mieście - tak więc była to moja pierwsza fenetylamina.

  • Benzydamina
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie, wzrastające emocje, chęć doznania silnych wrażeń zmysłowych, ciekawość co do tajemniczej substancji i uzyskanych przezeń efektów. Miejsce przyjęcia : dom Osoby towarzyszące : dwóch mniej doświadczonych kolegów

 

Witam wszystkich użytkowników substancji psychoaktywnych, nie jestem co prawda nowy aczkolwiek jest to mój pierwszy trip raport, z którym chciałbym się obnażyć publicznie, toteż z góry proszę o wyrozumiałość. Życzę ciekawej lektury i zachęcam do przeczytania.

 

Godzina 14:30