Hurtowo handlowali narkotykami

Siedem osób podejrzanych o sprzedaż kilku kilogramów amfetaminy, marihuany i kilkudziesięciu tysięcy tabletek ekstazy zatrzymali policjanci z poznańskiego oddziału CBŚ - poinformowała rzeczniczka wielkopolskiej policji nadkom. Ewa Olkiewicz.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1667

Zatrzymane osoby to hurtownicy, którzy zaopatrywali dilerów narkotyków. W trakcie przeszukania mieszkania jednego z zatrzymanych funkcjonariusze znaleźli pół kilograma amfetaminy - powiedziała nadkom. Olkiewicz.

Dodała, że jeszcze w czwartek zapadnie decyzja w sprawie tymczasowego aresztowania zatrzymanych. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Areca catechu (palma arekowa, betel)

Palmy - PalmaePalma arekowa, palma pinang -- Areca catechu L.(ang. areca palm, betel-nut; franc.: arequier; niem.: Betelnusspalme)

  • Bad trip
  • Dekstrometorfan

Koniec lata, wycieczka pociągiem nad jeziora, 4 osoby

15:30 Siedze z dziewczyną i wyciagą aco z torebki. Mnie ciężko nie jest namówić. Zarzyliśmy po 20tabletek. 16:00 Przyjechał mój ziomek z dziewczyną i zapaliliśmy jointa 16:10 będąc kompletnie upalonym zaczałem odczuwać deks powolutku wchodziła faza. 16:15 poszliśmy sobie pochodzić po parku co jakiś czas lufka itd. 16:30 siedzimy na ławce ja i moja dziewczyna kompletnie sponiewierani siedzimy i kmininmy gdzie jesteśmy(ogólnie wyedy było spoko śmiechawa rozkminy jak to po zielski zazwyczaj.

  • Inne
  • Marihuana

Już nie pamiętam kiedy się zaczęło, jedyne co udaje mi się przypomnieć to wiatr, który zrywał czapki z głów. Halny. Niedziela była ciepła ale mglista. Zjadłem mango żeby coś się działo i dzieje się. Otwieram oczy i czuję jakbym obudził się z długiego snu. Odkładam fajkę. Pień drzewa, pod którym usiadłem oraz mój kręgosłup zlewają się w jedno. Podłączyłem się do systemu nerwowego ziemi. Czuję mądrość ale nie w wymiarze ludzkim - zrozumienie raczej.