REKLAMA
Hongkong. Próba przemytu heroiny o wartości 1 miliona dolarów HK

Na międzynarodowym lotnisku w Hongkongu celnicy udaremnili próbę przemytu wysokiej jakości heroiny.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1214

28 letni robotnik budowlany został zatrzymany z 2.5 kilogramami heroiny, którą miał przywiązaną do nóg, podczas kontroli celnej przy odprawie lotu do Sydney w Australii. „To znaczące przechwycenie, jest to jedna z większych prób przemytu w tym roku.” – powiedział Richard Yu, szef wydziału narkotykowego – "Już po samym wyglądzie, mogę powiedzieć że heroina jest pierwszej klasy. W Hongkongu ta ilość heroiny tej klasy, warta jest około 1 miliona dolarów HK (128,000 dolarów amerykańskich). W Australii jej wartość wzrosłaby do prawie 5 milion dolarów HK (641,000 dolarów amerykańskich)."
Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara więzienia i grzywna w wysokości 5 milionów dolarów HK.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 5-MeO-MiPT
  • Pierwszy raz

Otoczenie: Ciemny pokój z włączonym filmem. Umysł: Pozytywne nastawienie psychiczne , chęć przeżycia szalonej psychodelicznej jazdy. Pierwszy raz z tryptaminami.

Wzrost : 182cm    Waga : 85kg

 

To co przeżyłem pod wpływem tej substancji to częściowo masakra , piszę ten trip report by ostrzec o skutkach tej substancji tych którzy zamierzają to brać. Ogólnie dawka substancji którą wziąłem jest uznawana jako psychodeliczny hardcore.

 

  • 4-HO-MIPT
  • Pierwszy raz

podescytowanie, siedziała u jednego kolegi, potem u drugiego, po jakiś 3h wróciłam do domu.

Wczoraj odbył się mój pierwszy kontakt z psychodelikami. Przyjaciel dał mi 30mg 4ho-mipt. Brał to dzień wcześniej i mówił że miał delikatne efekty wizualne i cudowny humor ale nic więcej (jest możliwe że to dlatego że pomieszał z alkoholem?)

 

Podjęłam szybką decyzje i już godzinę póżniej zażyłam całość.

Musze dodać, że jestem dość drobna, waże ok. 40kg i większosć substancji działa na mnie 3 razy mocniej niż na innych wiec była to dla mnie ogromna dawka.

  • Lophophora williamsii (meskalina)

Substancja i dawka: około 15 g suszonej skóry kaktusa San Pedro ( zawiera on meskalinę )

Około godziny 3 po południu zacząłem przygotowywać wywar. Zmieliłem w młynku do kawy 30 gramów suszonej skóry San Pedro ( w niej jet największe stężenie alkaloidów podobno ). Wrzucułem to do około 2 l gorącej wody, do całości wycisnąłem 3 cytryny. Wywar gotował się 6 godzin, straszliwie przy tym śmierdząc. Ciecz przefiltrowałem najsampierwej przez sitko, późnej przez watę. Odstawiłem do wystygnięcia.
  • MDMA (Ecstasy)

Nazwa substancji: drops, pigula, ecstasy, MDMA(raczey nie czyste) ze znaczkiem przyjaznego zółwika


Poziom dosw: ganja prawie codziennie, jeden raz feta i pierwszy raz drops


Dawka: 1 tableta podjezykowo

randomness