REKLAMA
Hongkong: Od nowego roku zakaz palenia w miejscach publicznych

Parlament Hongkongu uchwalił ustawę o zakazie palenia papierosów w miejscach publicznych - od restauracji po plaże i parki.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1070
Parlament Hongkongu uchwalił ustawę o zakazie palenia papierosów w miejscach publicznych - od restauracji po plaże i parki. Ustawa wejdzie w życie od początku przyszłego roku. Uchwalenie ustawy, która zabrania palenia również w miejscach pracy, szkołach i szpitalach, poprzedziła 12-godzinna dyskusja. Palić nie wolno będzie w salach bilardowych, lokalach karaoke i ogólnie dostępnych barach oraz na plażach, basenach i w większości publicznych parków. Zakaz nie obejmuje lokali rozrywkowych dla dorosłych takich jak łaźnie, kluby nocne i bary dostępne jedynie dla gości powyżej 18 lat. Jednak palić w nich wolno będzie jedynie do 1 lipca 2009 roku. Minister zdrowia York Chow powiedział, że Hongkong dzięki nowym przepisom stanie się "być może najbardziej kontrolowanym pod względem palenia obszarem świata". Według ministra nowa ustawa daje społeczeństwu wyraźny sygnał: "Pora rzucić palenie". Jednak, uspokajając restauratorów, Chow dodał, że rząd rozważy możliwość utworzenia sal dla palących w restauracjach i innych lokalach.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pierwszy raz

Nastawiony odkrywczo na osiągnięcie 3 plateau. Do południa czułem się niewyraźnie, na szczęście przeszło mi kiedy wyszedłem w drogę do domu K, gdzie mieliśmy nocować razem z T. Miejsce pobytu przygotowane odpowiednio na łóżkowe tripowanie pod opieką odpowiedzialnych ludzi.

20:55 - zarzucane 4 paski w odstepach 10 min między każdym podczas spaceru po starym grodzie (świetny klimat, wielkie drzewa, zero oświetlenia, teren pokryty wieloma wzniesieniami i wypukłościami oraz pozostałościami po starym grodzie)

21:47 - zacząłem odczuwać pierwsze efekty - pisk w uszach, ciepło i zmniejszone czucie przede wszystkim w opuszkach palców.

  • Benzydamina

Dziś o 21:03 zaaplikowałem sobie ekstrakt z Tantum Rosa,


ekstrakt mojego autorstwa ma się rozumieć :)


Długo nic aż około 23:30 coś się zaczęło dziać,


lekkie odrętwienie, małe problemy przy chodzeniu,


troszkę jakby mną rzucało na bandy.


Niestety żadnych wzorków nie widziałem.


Po imprezie wróciłem i piszę te słowa,


troszkę niezręcznie pukam w klawisze,


dźwięki są "inne" muzyka brzmi tak jakby ktoś poprzestawiał suwaczki

  • Benzydamina

  • Marihuana

nazwa substancji ===-->> Mary Jane_&_ects

Poziom doświadczenia|Księżniczka|......ziółka , pixy :D kilka razy feta

|L()RD|......ziółka , pixy :D kiedys wiele przygod z feta, Dmx 3 razyGodzina 19.30