REKLAMA
Hodowali marihuanę w szafie

Trójmiejscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą wprowadzającą na rynek znaczne ilości środków odurzających.

Alicja

Kategorie

Źródło

naszemiasto.pl

Odsłony

1664
Trójmiejscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą wprowadzającą na rynek znaczne ilości środków odurzających. Pierwszego z członków grupy 25-l mieszkańca Gdyni Marcina O. zatrzymano 11.10.br. W samochodzie, którym się poruszał, policjanci znaleźli 0,75 kg marihuany. 16.11.br. policjanci zatrzymali kolejnego członka grupy narkotykowej - 24-letniego Kacpra S. mieszkańca Gdyni - wcześniej karanego już za przestępstwa narkotykowe. Mężczyznę ujęto w miejscowości Pieczysta woj. kujawsko-pomorskie, gdzie ukrywał się przed policją. W jego samochodzie znaleziono ok. 1000 porcji marihuany. Równocześnie policjanci zatrzymali jednego z głównych odbiorców narkotyków od Kacpra S. - 23-letniego Łukasza B. mieszkańca Rumi. W mieszkaniu, w specjalnie do tego przystosowanym segmencie meblowym Łukasz B. prowadził uprawę konopi indyjskich. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli też kilkaset woreczków foliowych z zawartością marihuany i amfetaminy, wagę elektroniczną i inne przedmioty wskazujące na dealerską działalność zatrzymanego. Część narkotyków była ukryta w ziemi na terenie posesji Łukasza B. Przesłuchani w sprawie świadkowie potwierdzają, iż wielokrotnie zaopatrywali się u niego w środki odurzające.Sąd Rejonowy w Gdyni w stosunku do Kacpra S. i Łukasza B. zastosował areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Za sprzedaż narkotyków grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

slu
ten serwis schodzi na psy, po co ta bezwartosciowa papke tutaj wrzucac? chyba tylko po to zeby sabotowac powazne dzialania zasypujac sterta bezwartosciowych bzdur, coz to za uzyteczny idiota?
x (niezweryfikowany)
och wybacz, to przez ta galke muszkatolowa sie torce podniecilem i zaszalalem. przepraszam :(
x (niezweryfikowany)
poszukuję informacji dotyczących hodowli gałki muszkatołowtej w szafce.
Anonim (niezweryfikowany)
"Równocześnie policjanci zatrzymali jednego z głównych odbiorców narkotyków od Kacpra S. - 23-letniego Łukasza B. mieszkańca Rumi. W mieszkaniu, w specjalnie do tego przystosowanym segmencie meblowym Łukasz B. prowadził uprawę konopi indyjskich." Czegoś tu nie kumam. Skoro Łukasz B. uprawiał to po kiego kupował od Kacpra S. ?
Anonim (niezweryfikowany)
moze kupował amfe ? albo zabrakło mu zielska a ze jeszcze rośnie to musiał ssię zaopatrzyc
Wania (niezweryfikowany)
10 lat za jaranie... :( Współczuję wam chłopaki - banda pojebanych pałąków zwanych policją zjebała wam życie...
Anonim (niezweryfikowany)
Serwis jest zajebisty a jak ci sie nie podoba to spier...a info tego typy jest abusing
marta. (niezweryfikowany)
eh...10 lat dla nas :( pojebana policja ....;/ wspólczuje wam chlopaki
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Dekstrometorfan
  • Olanzapina
  • Tripraport

Kuchnia, z tyłu lodówka, za oknem pizgawica i szare niebo. W głowie mały burdel, co od dawna jest standardem

...czyli o tym: jak miałem pójść po fajki, ale pokój mi zabronił (a właściwie krzesło).

Zazwyczaj mam w dupie takie tekściki w podpisach, jednak tym razem napiszę otwarcie: ten trip report nie ma na celu gloryfikacji podawania dożylnego tryptamin czy innego ołowiu; pilleater de pigułożerca w żadnym razie nie ma zamiaru namawiać tym wpisem kogokolwiek do podawania dożylnego czegokolwiek.

  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz

Bardzo wysoki poziom ekscytacji związany z pierwszą próbą, lekko zdenerwowana. Pełna pozytywnego nastawienia i gotowa na przeżycie.Towarzystwo bardzo bliskiej osoby, Di. Miejsce - mój pokój. Lekkie obawy o zmarnowanie potencjału pigułki w związku z przebywaniem w pokoju.

Ekstazy - jak sama nazwa sugeruje - dostarcza niesamowitych wrażeń. Dobrej jakości, czysty towar zapewnia naprawdę euforyczną, nieoczekiwaną i niespodziewaną podróż w głąb siebie. W głąb czystej przyjemności duchowo fizycznej. A to wszystko za cudownym połączeniem amfetaminy i syntetycznej meskaliny, razem tworzących niesamowicie zgrany duet.

Miejsce akcji - mój pokój

Czas akcji - noc z soboty na niedzielę (5-6.07)

Czas trwania - około 4-5 godzin

Osoby towarzyszące - Di

Sposób zażycia i wielkość dawki - doustnie, 125 mg (pół tabletki).

randomness