Heroina warta milion dolarów przejęta na bułgarskiej granicy

Na przejściu z Serbią w miejscowości Kałotina celnicy skonfiskowali 21,5 kg heroiny, ukrytej w samochodzie z bułgarską rejestracją.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

RMF24/PAP

Odsłony

120

Kolejną dużą partię narkotyków przejęto na bułgarskiej granicy - poinformowała w środę rządowa agencja celna. Na przejściu z Serbią w miejscowości Kałotina celnicy skonfiskowali 21,5 kg heroiny, ukrytej w samochodzie z bułgarską rejestracją.

Wartość czarnorynkową narkotyków, przeznaczonych na rynki zachodnioeuropejskie, oceniono na 1 mln euro.

Jest to już trzecia duża partia heroiny zatrzymana na bułgarskich granicach w ciągu ostatnich kilku tygodni. Pod koniec września na granicy z Macedonią skonfiskowano 18 kg heroiny w kosowskiej ciężarówce, która jechała tradycyjnym bałkańskim szlakiem narkotykowym z Turcji do Kosowa. W październiku na przejściu Małko Tyrnowo na granicy bułgarsko-tureckiej zatrzymano obywatela Turcji, który próbował przemycić do Bułgarii 30 kg heroiny.

Jednocześnie od października celnicy przejęli dwie partie kokainy, łącznie ok. 50 kilogramów, której wartość oceniono na 5 mln euro. Nietypowe dla jednej z tych partii było to, że przemycano ją z Niemiec do Turcji. Łącznie od początku roku skonfiskowano ponad 100 kg kokainy, dziesięciokrotnie więcej niż w 2015 roku. Od stycznia udaremniono przemyt porównywalnej ilości heroiny.

Oceń treść:

Average: 7 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

saska

Ja i mój adwokat znaleźliśmy sie w przyciemnionym pokoju, na jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, wcześniej zaopatrzeni w piwka, kilka blantów i sto sztuk grzybków. Za oknami powoli się ściemniało, więc pokroiliśmy nasz skarb na kawałeczki, wcześniej dzieląc wszystko na pół i zalaliśmy te cuda wrzątkiem z zielonej herbaty.

  • Haloperidol


doswiadczenie:morfina, tramadol,Dxm,Mj,tussipect,Grzyby,extasy,fu,bielun i wiele innych syfow!!


  • Dekstrometorfan

Wiek: 17 i pół roku (sierpień 2008r.)

Doświadczenie: fajki (rzucone - moja duma), alco kilkadziesiąt, może koło setki razy, THC kilkadziesiąt razy, efedryna 3 razy, gałka muszkatołowa 3 razy, DXM 5 razy, fuka raz (i nie podziałała), raz gaz

Dawka: 1500mg DXM na 60kg masy ciała, czyli 25 mg/kg. Podane w ciągu 15 (?!) minut - wnioskując z archiwum gg.

S'n'S: Wszystko, co trzeba, pisze w raporcie. A reszta? A co za różnica...Otworzyłem oczy i starałem się utrzymać otwarte, jak najdłużej. Poczułem senność... Armia Dextera w coraz większych ilościach się uaktywniała. Zbuntowałem się i to był mój błąd. Zacząłem go drażnić, nabijać się z niego. Nabrałem pewności, że nic złego się nie stanie. Zamknąłem oczy i czekałem. Łóżko zaczęło dryfować po pokoju, więc otwarłem oczy, ale nie przestało od razu, jak to zwykle bywało.

randomness