Heroina warta milion dolarów przejęta na bułgarskiej granicy

Na przejściu z Serbią w miejscowości Kałotina celnicy skonfiskowali 21,5 kg heroiny, ukrytej w samochodzie z bułgarską rejestracją.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

RMF24/PAP

Odsłony

120

Kolejną dużą partię narkotyków przejęto na bułgarskiej granicy - poinformowała w środę rządowa agencja celna. Na przejściu z Serbią w miejscowości Kałotina celnicy skonfiskowali 21,5 kg heroiny, ukrytej w samochodzie z bułgarską rejestracją.

Wartość czarnorynkową narkotyków, przeznaczonych na rynki zachodnioeuropejskie, oceniono na 1 mln euro.

Jest to już trzecia duża partia heroiny zatrzymana na bułgarskich granicach w ciągu ostatnich kilku tygodni. Pod koniec września na granicy z Macedonią skonfiskowano 18 kg heroiny w kosowskiej ciężarówce, która jechała tradycyjnym bałkańskim szlakiem narkotykowym z Turcji do Kosowa. W październiku na przejściu Małko Tyrnowo na granicy bułgarsko-tureckiej zatrzymano obywatela Turcji, który próbował przemycić do Bułgarii 30 kg heroiny.

Jednocześnie od października celnicy przejęli dwie partie kokainy, łącznie ok. 50 kilogramów, której wartość oceniono na 5 mln euro. Nietypowe dla jednej z tych partii było to, że przemycano ją z Niemiec do Turcji. Łącznie od początku roku skonfiskowano ponad 100 kg kokainy, dziesięciokrotnie więcej niż w 2015 roku. Od stycznia udaremniono przemyt porównywalnej ilości heroiny.

Oceń treść:

Average: 8 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
 • 2C-D
 • Marihuana
 • Przeżycie mistyczne

Ogromne, 120m2 mieszkanie gdzieś w Poznaniu. Sobotni wieczór. Poprzedniego dnia sajtransowa impreza w klubie, dzisiaj wesoła gromada z różnych stron Polski robi poprawkę w warunkach domowych. Samopoczucie znakomite, cieszę się z możliwości przebywania w tak doborowym towarzystwie.

I. Wprowadzenie

Gdy tylko przekroczyliśmy próg mieszkania, od razu wiedziałem, że to będzie noc pełna przygód. Podekscytowany przemierzałem rozległe przestrzenie pokoi, wciąż znajdując drzwi do kolejnych pomieszczeń. W większości z nich rozstawione były głośniki, z których sączyły się już transy albo chillouty.

 • Echinopsis Peruviana
 • Pierwszy raz

Samotnie w mieszkaniu. Podekscytowany, spokojny, jednak z lekkimi obawami. Miałem chyba nadzieję, że Don Mescalito pomoże mi rzucić tytoń.

   Witajcie duszyczki. Don Mescalito wołał mnie od chyba dwóch lat. Zapraszał do siebie, a ja chyba nie czułem się godzien. Od maja leżała u mnie paczuszka z 32g listków wyschniętej kory peruvian torch. Jarałem się tym faktem, choć nie czułem się gotowy. Jakiś miesiąc temu śniła mi się ta wyprawa, na którą w końcu się wybrałem... sam.

 

 • Dekstrometorfan
 • Pierwszy raz
 • Tytoń

Sam na kilka godzin w domu. Chęć wykorzystania tego faktu i poznania DXM po prawie roku trzymania go w schowku i czekaniu na odpowiedni moment. Neutralny nastrój.

Wcześniej przyjmowałem ponad pół roku temu 90 mg (próba uczuleniowa) oraz 180 mg (leciutkie 1 plateau). Reszta tabletek cierpliwie czekała schowana na odpowiedni moment. Nadszedł dziś. Nie spodziewałem się tak słabej mocy ale postanowiłem opisać moje spostrzeżenia bo coś tam było. DXM osłabił moją pamięć. Gdyby nie rozmowy ze znajomymi na Facebooku, nie miałbym z czego napisać tego trip raportu.

 

9:00

 • 4-ACO-DMT
 • DOC
 • Przeżycie mistyczne

Ciepły letni wieczór, zacisze domowe, nastawienie pozytywne, pierwszy raz z DOC

Wstęp:  Pewnego, kwaśnego dnia, wszedłem w posiadanie 1 blotera, na którym było 4mg słynnego DOCtora. Niestety z powodu braku czasu przeleżał na dnie szafy jakieś 3 miesiące. W końcu nadszedł na niego czas. O godzinie 21 30 znalazł się wraz z niewielką ilością soku w moim pustym żołądku.

randomness