Hera wywęszyła trawkę

Hajnowscy kryminalni zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie i uprawę narkotyków. Marihuanę wywęszyła Hera.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KPP Hajnówka

Odsłony

108

Hajnowscy kryminalni zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie i uprawę narkotyków. Marihuanę wywęszyła Hera. Narkotyki były ukryte w zaparkowanym na posesji samochodzie. Jak ustalili policjanci, mężczyzna wyhodował marihuanę w domu, po czym ją ściął. 22-latek usłyszał zarzuty posiadania oraz uprawy narkotyków. Za te przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek, tuż po 6, hajnowscy kryminalni weszli na jedną z posesji w gminie Narew. Funkcjonariusze podejrzewali, że mieszkający tam mężczyzna może posiadać środki odurzające. 22-latek, który akurat wrócił z pracy, był wyraźnie zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. W trakcie czynności mundurowi znaleźli foliową torebkę, w której znajował się susz roślinny. Narkotyki wywęszył policyjny pies z bielskiej jednostki. Były one schowane w samochodzie zaparkowanym na posesji. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony susz to ponad 15 gramów marihuany. Jak ustalili policjanci, mężczyzna sam wyhodował marihuanę w domu. Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania oraz uprawy narkotyków. Za te przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 6.7 (3 votes)

Komentarze

fvjn (niezweryfikowany)
jako straszno zbrodnio: 15 gramów wyhodował... Naprawde szkoda kasy na te psy, żeby dla takich "przestępstw" je społeczeństwo musiało utrzymywać...
Zajawki z NeuroGroove
  • Pierwszy raz
  • Tramadol

Siedzę w mieszkaniu mojej umierającej, otępiałej prababci. I tak ok 5-6 dni w tygodniu. Mam strasznego doła psychicznego.

 

21.40 – pierwsze łyki wody z 200 mg tramadolu. Jestem strasznie podekscytowana, i czekam na pierwsze efekty. Za parę minut wezmę kolejne łyki. Smak wody z kroplami jest niezbyt przyjemny, ale zaraz zagryzę go domowymi pierogami z kapustą i grzybami

21.55 – 2/3 wypite, odczekam jeszcze parę minut przed następną dawką, aby zapobiec ewentualnym mdłościom.

22.01 – Nie jestem pewna czy to to, ale jakoś mi tak lżej..

  • Powój hawajski


substancja: ipomea violacea w liczbie 7 nasion.

doświadczenie: lsa, mj, dxm

set&setting: idealnie, jesteśmy na wakacjach nad jeziorem, łono natury, ciepło, pełen pozytyw.

Postanowiłyśmy jeść powój; ja i dwie moje koleżanki. Jako że był to 'pierwszy raz' dla nich obu, zjadły po 5. Jak zwykle strasznie drażnił mnie smak nasion, w moim odczuciu są obrzydliwe, więc wrzuciłam je do gorącej chińskiej zupki, przez co prawie nie czułam smaku.

  • 2C-E

Set and setting: dobrze, że nie było inaczej, lepiej nie umiem tego opisać. Wszystko splotło się w jedną całość podróży.

Dawka: Około 30-40 mg 2C-E (pierwszy raz)

Wiek: 23

Doświadczenie: Alkohol, papierosy, thc, „mieszanki” często;

dxm, grzyby, lsa kilka razy;

kodeina, tramadol, słaby kwas raz.

  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

Sierpniowy spokojny wieczór w mieszkaniu. Nie odczuwam zbytnio zmęczenia fizycznego po całym dniu, psychiczne czuje się znakomicie. Jak zwykle jestem podekscytowany i ciekawy doświadczenia.

Witam cię w moim trip raporcie. 

 

Godzina 12:10

Wstałem. Załatwiłem wszystko, co miałem do załatwienia i postanowiłem, że ten dzień będzie doskonały na to, aby przebyć wieczorną podróż na kodeinie. 

 

15:10

Od tej godziny nie jadłem już kompletnie nic, zacząłem przygotowywać żołądek na wieczór. 

 

18:40

Wróciłem z kilku aptek. Kupiłem, co trzeba. Zrobiłem ekstrakcje poprzez przesączenie przez bibułkę filtracyjną i jak zawsze czekałem aż się przesączy powolutku całość. 

randomness