Hera wywęszyła trawkę

Hajnowscy kryminalni zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie i uprawę narkotyków. Marihuanę wywęszyła Hera.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KPP Hajnówka

Odsłony

58

Hajnowscy kryminalni zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie i uprawę narkotyków. Marihuanę wywęszyła Hera. Narkotyki były ukryte w zaparkowanym na posesji samochodzie. Jak ustalili policjanci, mężczyzna wyhodował marihuanę w domu, po czym ją ściął. 22-latek usłyszał zarzuty posiadania oraz uprawy narkotyków. Za te przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek, tuż po 6, hajnowscy kryminalni weszli na jedną z posesji w gminie Narew. Funkcjonariusze podejrzewali, że mieszkający tam mężczyzna może posiadać środki odurzające. 22-latek, który akurat wrócił z pracy, był wyraźnie zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. W trakcie czynności mundurowi znaleźli foliową torebkę, w której znajował się susz roślinny. Narkotyki wywęszył policyjny pies z bielskiej jednostki. Były one schowane w samochodzie zaparkowanym na posesji. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony susz to ponad 15 gramów marihuany. Jak ustalili policjanci, mężczyzna sam wyhodował marihuanę w domu. Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania oraz uprawy narkotyków. Za te przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)

Komentarze

fvjn (niezweryfikowany)
jako straszno zbrodnio: 15 gramów wyhodował... Naprawde szkoda kasy na te psy, żeby dla takich "przestępstw" je społeczeństwo musiało utrzymywać...
Zajawki z NeuroGroove
  • Inhalanty

nazwa substancji: benzyna lekarska

poziom doswiadczenia: thc, #, xtc, lsa, dxm, benzydamina I

wiele innych...metoda zazycia: kiranie ze szmaty

set & setting: moja piwnica, chec sklimacenia sie czymkolwiek.
  • Efedryna

O tabletkach tussipect dowiedzialem się przypadkiem podczas wakacji - znajomy powiedział, że jak się połknie 4 te tabletki i popije 2 kawami to działa jak speed. Speeda używalem tylko 2 razy w życiu w odstępach rocznych bo jakoś nie mam pociągu do wszelkiego rodzaju białych proszków. No więc ktoregoś tam dnia gdy byłem sam w domu postanowiłem to wypróbować. Kupiłem tussi (3.30 PLN), połknąłem 4 i popiłem dwoma kawami po 2 kopiate łyżeczki rozpuszczalnej każda.

  • Adrenalina

...

...

  • Gałka muszkatołowa

Nazwa substancji: Gałka muszkatałowa

Dawka, metoda zażycia: około 7-10g, doustnie

Set & setting: Puste mieszkanie, godz. 21:30, matka miała wrócić za ok. 40 min. Wątpiłem czy poczuje jakiekolwiek efekty działania gałki


3.07.2004r.


* godz. 9:20