Haszysz zamiast włoskiego specjału

50 kg haszyszu o wartości ponad 1,5 mln zł przewożone w pudełkach od lazanii zabezpieczyli policjanci z Centralnego Biura Śledczego w Gdańsku. Przewożący narkotyki wpadli podczas rutynowej kontroli drogowej.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/PAP

Odsłony

1237

Policjanci z XI zarządu CBŚ w Gdańsku podczas służby pod Słupskiem zwrócili uwagę na samochód renault, który jechał z bardzo dużą prędkością. Policjanci, którzy pojechali za autem nie musieli go ścigać, ponieważ samochód zatrzymał się na pobliskim przejeździe kolejowym. Kiedy policjanci podeszli do samochodu kierowca 30-letni Jacek K. ze Szczecina i pasażerka 26-letnia Aleksandra B. ze Szczecina zaczęli dziwnie zachowywać się, co zainteresowało policjantów, którzy zaczęli zadawać pytania dotyczące nie tylko popełnionego wykroczenia drogowego. To z kolei wywołało panikę kierowcy i pasażera. Policjanci zajrzeli do bagażnika, gdzie zobaczyli duże ilości artykułów spożywczych.

Wobec paniki, a nawet histerii pasażerki przypuszczali, że artykuły pochodzą z kradzieży - samochód zabrano do jednostki. Podczas dokładnego przeszukania okazało się, że pudełka, w których miała być lazania, zawierają starannie opakowane pakiety bliżej nieokreślonego środka.

- Sprowadzono psa-specjalistę do wykrywania narkotyków, którego substancja niezwykle "ucieszyła". Zastosowane narkotesty potwierdziły, że radość psa była uzasadniona. Okazało się, ze zatrzymane osoby przewoziły... 50 kg haszyszu, ze sprzedaży którego przestępcy osiągnęliby zysk przekraczający 1,5 mln zł. – poinformowała nadkom. Gabriela Sikora, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Zatrzymanym za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 5 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Drwal (niezweryfikowany)
No to nasi kochani policjaci z CBŚ maja kolejne 50kg materjałów wiec karzdy kto akurat potrzebuje 50kd haszu wie do kogo sie zgłosic. Rzycze udanej i owocnej tranzakcji hahahah
uzhiii (niezweryfikowany)
1 500 000 zl / 50 000 gr = 30 zl / gr
][ (niezweryfikowany)
no comment
alef (niezweryfikowany)
1,5 mln za 50 kg to daje 30 zl za gram. chujowa cena jak na taki duzy hurt :-D mysle ze za taka ilosc to po 4-5 zl max sie placi za grama, albo i taniej... amatorzy swoja droga. peace4allya!
kwas (niezweryfikowany)
1,5 mln za 50 kg to daje 30 zl za gram. chujowa cena jak na taki duzy hurt :-D mysle ze za taka ilosc to po 4-5 zl max sie placi za grama, albo i taniej... amatorzy swoja droga. peace4allya!
andreas (niezweryfikowany)
no comment
Janusz Smoliwąs (niezweryfikowany)
no comment
DziQ (niezweryfikowany)
no comment
andreas (niezweryfikowany)
Niech jah ma ich w swojej opiece... 50 kg dluuuugo sie bedzie jarac...
Zajawki z NeuroGroove
 • LSD-25
 • Marihuana
 • MDMA
 • Tripraport

Nastawienie pozytywne na trip, choć od kilku dni nasilające się mysli s, puste mieszkanie, łóżko-balkon-łazienka

Jako, iż ostatnimi czasy źle mi się żyło samej ze sobą postanowiłam, że potrzebuję ucieczki od nasilających sie myśli s. Nie były to mysli w stylu 'jezu jak mi źle, chce się zabić', tylko było to juz planowanie w jaki sposób mogę to zrobić. Zakupiłam w tym celu 4 piękne papierki nasączone LSD, gram MJ i 2 piguły po ok.270mg i udałam się do domu z bananem na twarzy.

19;30 T 00;00

 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • Mieszanki "ziołowe"
 • Problemy zdrowotne

Ponad rok po napisaniu i załadowaniu tego tekstu - proszę o podejście do niego z dystansem i powstrzymanie się od osądzania mnie na jego podstawie.

Teraz jest rano (05:46) i jakoś w polowie tego TR’a jestem i wpadłem na pomysł, że dobrze by było dać znać, że ide ćpac spać nie nie nie rym. Dalej faza leci leci pięknie leci słonko jakie wstało no to tam na dole czytać raczej radze miejcie wszystko na uwadze cium ciuraczki :*)

 • Marihuana
 • Mefedron
 • Pierwszy raz

W domu, wyprawka przed wyjściem do klubu. Brak znaków szczególnych ot typowe zaprawienie się przed imprezą

Zapraszam Państwa na przepiękny horror komediowo erotyczny

Główni bohaterowie:

Ja, moja luba, współlokator

Miejsce akcji:

Księga pierwsza, wprowadzenie - dom

Księga druga - klub

Księga trzecia zakończenie - taksówka, dom

 

Księga pierwsza:

 • Kodeina

O sobie: 180 cm wzrostu, 80 kg wagi, 19 wiosen radzenia sobie z tym

światem(idzie nawet dobrze), hobby: psychodeliczne ucieczki od

rzeczywistości poprzez muzyke, ksiązki i substancje "pomocnicze".

Substancja: Tabletki czystej substancji "Codeine" do których mam

nieograniczony dostęp jako że pracuje w laboratorium medycznym poza

granicami naszego kraju.