Haszysz zamiast włoskiego specjału

50 kg haszyszu o wartości ponad 1,5 mln zł przewożone w pudełkach od lazanii zabezpieczyli policjanci z Centralnego Biura Śledczego w Gdańsku. Przewożący narkotyki wpadli podczas rutynowej kontroli drogowej.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/PAP

Odsłony

1247

Policjanci z XI zarządu CBŚ w Gdańsku podczas służby pod Słupskiem zwrócili uwagę na samochód renault, który jechał z bardzo dużą prędkością. Policjanci, którzy pojechali za autem nie musieli go ścigać, ponieważ samochód zatrzymał się na pobliskim przejeździe kolejowym. Kiedy policjanci podeszli do samochodu kierowca 30-letni Jacek K. ze Szczecina i pasażerka 26-letnia Aleksandra B. ze Szczecina zaczęli dziwnie zachowywać się, co zainteresowało policjantów, którzy zaczęli zadawać pytania dotyczące nie tylko popełnionego wykroczenia drogowego. To z kolei wywołało panikę kierowcy i pasażera. Policjanci zajrzeli do bagażnika, gdzie zobaczyli duże ilości artykułów spożywczych.

Wobec paniki, a nawet histerii pasażerki przypuszczali, że artykuły pochodzą z kradzieży - samochód zabrano do jednostki. Podczas dokładnego przeszukania okazało się, że pudełka, w których miała być lazania, zawierają starannie opakowane pakiety bliżej nieokreślonego środka.

- Sprowadzono psa-specjalistę do wykrywania narkotyków, którego substancja niezwykle "ucieszyła". Zastosowane narkotesty potwierdziły, że radość psa była uzasadniona. Okazało się, ze zatrzymane osoby przewoziły... 50 kg haszyszu, ze sprzedaży którego przestępcy osiągnęliby zysk przekraczający 1,5 mln zł. – poinformowała nadkom. Gabriela Sikora, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Zatrzymanym za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 5 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Drwal (niezweryfikowany)
No to nasi kochani policjaci z CBŚ maja kolejne 50kg materjałów wiec karzdy kto akurat potrzebuje 50kd haszu wie do kogo sie zgłosic. Rzycze udanej i owocnej tranzakcji hahahah
uzhiii (niezweryfikowany)
1 500 000 zl / 50 000 gr = 30 zl / gr
][ (niezweryfikowany)
no comment
alef (niezweryfikowany)
1,5 mln za 50 kg to daje 30 zl za gram. chujowa cena jak na taki duzy hurt :-D mysle ze za taka ilosc to po 4-5 zl max sie placi za grama, albo i taniej... amatorzy swoja droga. peace4allya!
kwas (niezweryfikowany)
1,5 mln za 50 kg to daje 30 zl za gram. chujowa cena jak na taki duzy hurt :-D mysle ze za taka ilosc to po 4-5 zl max sie placi za grama, albo i taniej... amatorzy swoja droga. peace4allya!
andreas (niezweryfikowany)
no comment
Janusz Smoliwąs (niezweryfikowany)
no comment
DziQ (niezweryfikowany)
no comment
andreas (niezweryfikowany)
Niech jah ma ich w swojej opiece... 50 kg dluuuugo sie bedzie jarac...
Zajawki z NeuroGroove
 • LSD-25
 • Marihuana
 • Tripraport

Pozytwyne nastawienie, ekscytacja i poddenerwowanie, oczekiwanie mistycznego i głębokiego tripu. Otoczenie to ulice Oslo, las i dom.

Suniemy ruchomymi schodami, coraz wyraźniej ukazuje się nam wnętrze budynku dworca centralnego Oslo, jest poranek, ruchliwy, głosny, wszędzie tłoczą się ludzie którzy zmierzają do swoich pociągów lub wychodzą z nich. Musimy stosować czasami skomplikowane manewry żeby na nich nie wpadać. Pomimo iż, jak na razie nasza percepcja jest niezmieniona, już powoli oni i ich życie, problemy jak np. "czy zdąrzę na pociąg" wydają się zupełnie przyziemne i wręcz w pewien sposób śmieszne.

 • Heimia salicifolia
 • Inne
 • Mieszanki "ziołowe"

Doświadczenie: mieszanki ziołowe, pixy na piperazynach i ketonach, dekstrometorfan, salvia divinorum, azotyn amylu, dimenhydrynat, amanita muscaria, zioła etnobotaniczne, marihuana, bromo-DragonFLY, mefedron, haszysz, 2C-C, 2C-E, LSA, pFPP, metedron, kodeina

Info o mnie: 20 lat, 72 kg, 176 cm

S&S: pub, ja+2 kolegów(niech będą się nazywali A i B), pozytywne nastawienie oraz chęć na mistyczno-barową podróż

 • Marihuana

Pewnego pieknego wieczoru w ostatni dzien szkoly zaraz przed feriami

(godzina okolo 16, bylo ciemno) z kolegami postanowilismy troche

poswietowac. Troche sie balem bo bylem ostatnio mocno chory, antybiotyk

skonczylem brac 3 dni przed (nie pamietam co to bylo) i slyszalem ze

mieszanka antybiotyk + alkohol (najczesciej ) = nie wydolnosc serca,

lub tez brak przytomnosci.


Mimo to poszlismy w nasze ulubione miejsce, opuszczony dom dzialkowy ,

 • Diazepam
 • Kodeina
 • Lorazepam
 • Retrospekcja
 • Zolpidem
 • Zopiklon

Przedmowa

Piszę ten raport będąc pod wpływem Diazepamu 20 mg i fosforanu Kodeiny 300 mg.

Jestem sam w domu. Jest godzina 20:27. Spisuję moje myśli na bieżąco, ponieważ jutro najprawdopodobniej nie będę tego pamiętał. Mój raport nie będzie typowym opisem tripu, lecz wyznaniem z ostatnich lat mojego zycia.

 

Treść właściwa

randomness