REKLAMA
Handlarz w potrzasku

Wolsztyńscy policjanci zatrzymali 30 letniego mieszkańca Wolsztyna, który handlował narkotykami. Jego odbiorcami była spora grupa osób w wieku 18-25 lat.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl

Odsłony

1273

Handlarz telefonicznie umawiał się, by dokonać transakcji. Chętnych nie brakowało, a uzyskiwany ze sprzedaży pieniądze stanowiły poważne źródło dochodu wolsztynianina.

Żmudna obserwacja

- Policjanci od dłuższego czasu interesowali się niepracującym mieszkańcem Wolsztyna, którego podejrzewano, że może handlować narkotykami - informuje nadkom. Mirosław Miętus, rzecznik prasowy KPP w Wolsztynie. - Żmudna obserwacja potwierdziła podejrzenia. Nie było to łatwe, ponieważ mężczyzna handlował narkotykami wyjątkowo sprytnie.

W końcu policjanci zatrzymali handlarza, przy którym znaleziono amfetaminę. Zarzucono mu także handel narkotykami. Wolsztynianinowi grozi do ośmiu lat więzienia.

Wstrząsające opowieści

- Z sankcjami muszą się liczyć także osoby, które kupowały amfetaminę, bo zgodnie z prawem posiadanie narkotyków jest karalne. W tym przypadku nie chodzi jednak tylko o karanie, bo osoby zażywające środki odurzające powinny przede wszystkim pamiętać o swoim zdrowiu, a nawet życiu - przestrzega M. Miętus.

- Policja od dawna prowadzi w powiecie liczne pogadanki z młodzieżą na temat szkodliwości zażywania narkotyków. W spotkaniach biorą też udział osoby, które obecnie wychodzą z nałogu. Ich niekiedy wstrząsające opowieści wywierają bardzo duży wpływ na młodych ludzi. Dla wielu jest to dostateczna przestroga, by nie sięgać po narkotyki.

Co jakiś czas stróże prawa zatrzymują amatorów łatwego zarobku, którzy sprzedają narkotyki. Jednak w ich miejsce niemal natychmiast pojawiają się nowi dilerzy. Najczęściej oferują towar podczas dyskotek, kręcą się też w okolicach szkół.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

FidoDido (niezweryfikowany)
Tak policjanci to w tym wypadku strasznie odważni ludzie. Strzegą biednych i niedoinformowanych uczniów przed wrednymi dilerami, którzy tylko czychają pod szkołami by dosypać czegoś do kanapek i napojów pitych na długiej przerwie. Handlarze to są przecież zwykle hurtownicy. Jak mają np. 3 gramy to jest to 30 porcji. Ogromne ilości... <br>Byłbym zaponiał - oczywiście marihuana to zaledwie początek na drodze do stoczenia się do rynsztoka, dalej jest amfetamina, proszek do prania i wapno gaszone... <br>Uczniowie strzeżcie się przed nieznajomymi częstującymi was dziwnie wyglądającymi cukierkami!!! Uważajcie też i nie onanizujcie się, to prowadzi do trwałego kalectwa!!!! Najlepiej uprawiajcie sport i zapiszcie się do skautów. Na wszystko przyjdzie czas. <br> <br>
Nescafe (niezweryfikowany)
"Co jakiś czas stróże prawa zatrzymują amatorów łatwego zarobku" Handel narkotykami to kawał ciężkiego chleba.
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Set: lekki niepokój z przewagą ciekawości, dobre nastawienie. Setting: ładna lipcowa pogoda, park z lasem za miastem.

Działo się to w lipcu 2015 roku.

 Wracając z pracy do domu otworzyłem skrzynkę na listy jak codziennie. Oprócz typowego syfu i spamu znajdowała się tam biała koperta opatrzona logiem kancelarii prezydenta RP...

  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Otoczenie starych, dobrych znajomych; domek na Kaszubach.

Psychodeliki wkradły się do mojego życia zupełnie niespodziewanie. Pamiętam siebie sprzed trzech lat i muszę przyznać, że kiedyś nie do uwierzenia było dla mnie zażywanie tak mocnych substancji. Los miał najwidoczniej w stosunku do mnie nieco inne plany. Stało się, ciekawość i fascynacja ostatecznie wygrała z silną wolą. Dnia 18 października postanowiłem zjeść te owiane mistyczną tajemnicą, niepozorne grzybki. Duża ilość jak na pierwszy raz wynika z tego, iż dzień wcześniej zarzuciliśmy z kolegą po półtora blottera miksu 25B/25C-NBOMe.

  • MarihuanaNazwa Substancji:


MarihuanaDoświadczenie:


Wtedy zaczynałem jaraćDawka, metoda zażycia:


2 rury z wiadraSet & setting:


Chęć najarania się i pójścia do szkoły, dom  • Klonazepam
  • Pierwszy raz

W miare dobry humor,popołudnie w domj

 

Wstęp

Na sam początek napisze że kontakt z benzo miałem nie raz,aczkolwiek kusiło spróbować tego sławnego klona,udało sie zdobyć,Nie spodziewałem sie fajerwerek

Ale do rzeczy

 

15:10 wrzucam pierwsze 0.5 i czekam na efekt