REKLAMA
Grecka policja skonfiskowała 200 kg kokainy

Policja aresztowała pięciu przemytników kokainy

Anonim

Kategorie

Odsłony

1759

Grecka policja skonfiskowała 200 kg kokainy - poinformowało w środę greckie ministerstwo marynarki handlowej.

Większość kokainy znaleziono na statku towarowym Saktun, który przypłynął z Ameryki Południowej. Pięć kilogramów ukryto na łodzi, która przewoziła narkotyki ze statku na ląd, w pobliżu miasta Preveza na zachodzie Grecji.

Policja aresztowała pięć osób i poszukuje dalszych czterech, które - jak sądzi - należą do międzynarodowej grupy zajmującej się przemytem narkotyków, a mającej swą siedzibę w Holandii.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bromo-DragonFLY

wiek: 23 lata

waga: 89 kg

S&S: pusta chata, jakieś resztki jedzenia w lodówce, zapas wody, generalnie wszystko co potrzebne do przeżycia.

  • 5-MeO-DiPT

Nazwa chemiczna: 5-Metoksy-Diisopropyltryptamina; 3-[2-(diisopropylamino)etyl]-5-metoksyindol

5-MeO-DiPT jest psychoaktywną tryptaminą, którą odkrył Alexander Shulgin około 1980 roku. Od 1990 roku, zaczęła się jej sprzedaż przez wytwórnie chemiczne tzw.\'szarej strefy\'. Obecnie jest najbardziej rozpowszechnioną syntetyczną tryptaminą używaną do celów rekreacyjnych.

Slang: "Foxy Methoxy"; "Foxy"

  • Etanol (alkohol)

Czytam te wasze trip reporty... no ciekawe to jest, nawet bardzo zachęcające. Więc ja opowiem o moim kontakcie z legalnym narkotykiem zatwierdzonym przez nasze jedynie słuszne kapitalistyczne państwo.


  • Bieluń dziędzierzawa

Znajomy zerwał kilka liści bielunia meksykańskiego z krzaka w ogrodzie botanicznym. Zrobił z tego wywar (najzwyklej w świecie gotując liście z wodą przez kilkanaście minut) i trochę wypił, potem wypił jeszcze trochę. Ponieważ jego doznania były dość interesujące (w jego odczuciu), ja, on i jeszcze trzy dziewczyny postanowiliśmy na drugi dzień sprobować tego co mu zostało.