Gdy zobaczył, że zatrzymuje ich policja, podrzucił zioło koleżance

Chciał ją wrobić, bo to jego kolejny przypał...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

kryminalki.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

101

W Czeremsze, bydgoscy policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o posiadanie marihuany. Byli to pasażerowie audi. Jeden z nich próbował uniknąć kary i woreczek z narkotykami podrzucił swojej koleżance. 19 i 23-letni mieszkańcy gminy Narewka usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę wieczorem, w Czeremsze, policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymali do kontroli audi. W trakcie jej prowadzenia, uwagę mundurowych zwróciło nerwowe zachowanie siedzących na tylnej kanapie pasażerów. Chwilę później okazało się, co było przyczyną takiego zachowania. Otóż, 23-letni pasażer – w kieszeni spodni – posiadał woreczek strunowy z zawartością suszu. Drugi woreczek mundurowi znaleźli na przednim fotelu, gdzie siedziała 17-letnia pasażerka. Chwilę później okazało się, że koleżance torebkę z narkotykami podrzucił siedzący z tyłu 19-latek.

Mężczyzna tłumaczył policjantom, że wcześniej miał już problemy z prawem, dlatego też tym razem próbował ich uniknąć. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana. 19 i 23-letni mieszkańcy gminy Narewka zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Obaj usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Metoksetamina
 • Odrzucone TR
 • Pozytywne przeżycie

 

Po powrocie ze sklepu odmierzyliśmy trzy równe dawki i o 7:58 wsypaliśmy pod język. Proszek szybko się rozpuszcza. Ma gorzkawy, znośny smak.

8:05 Siedziałem na łóżku w jednej pozycji z oczekiwaniem na efekty. Język zaczął sztywnieć jak po znieczuleniu dentystycznym. Po chwili miałem pełne usta śliny.

 • Bromo-DragonFLY

Substancja: Bromo Dragon Fly (prawoskrętny stereoizomer), Ex-Ses

Ilość: 1/3 kartona, kilka buchów Ex-ses'a

S&s: Najpierw mój pokój, potem otwarta miejska przestrzeń, dość zimna pogoda.

Data : 4/12/08 - start

 • Diazepam
 • Problemy zdrowotne
 • Tramadol

11.03.2008

Słowo wstępu:

Kursywą będą opisane fragmenty, których nie pamiętam, a znam z opowieści.

Opis tripa jest opisem fragmentu brutalnie przerwanego ciągu opoidowego, na który składał się kratom, kodeina i tramadol, którego zażyłem niecałe 5 gram w ciągu 2 dni, tego dnia pół grama w pracy i niecałe 2g jednorazowo po powrocie do domu (1,7g bodajże). Tak duże dawki nie wynikały (tylko) z mojej wrodzonej głupoty, ale z tego, że rzeczona substancja działa na mnie nad wyraz słabo.

 • Grzyby halucynogenne
 • Kokaina
 • Marihuana
 • Miks

Nastawienie: Bardzo wyluzowane, pełen chill, do tego dodakowe endorfiny wynikające z przyjazdu do nowego kraju oraz tzw. zakochania. Okoliczności: Spotkanie z kilkoma znajomymi J., mała impreza z okazji przyjazdu do Holandii, oraz planowania nowej drogi życia. Otoczenie podczas głównego tripu: Mały pokoik, łóżko, obok J. stojący na straży mojej bani, pilnujący aby nic się nie stało, Las Vegas Parano lecące w tle, dodam, że J. nie jadł ze mną grzybów.

 Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Długo zastanawiałam się, czy to co miałam w głowie nadaje się wgl do opisania, i przede wszystkim czy będę potrafiła to opisać w sposób należyty. Obiecuję, że będę się bardzo starać :)

randomness