Gdy zobaczył, że zatrzymuje ich policja, podrzucił zioło koleżance

Chciał ją wrobić, bo to jego kolejny przypał...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

kryminalki.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

118

W Czeremsze, bydgoscy policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o posiadanie marihuany. Byli to pasażerowie audi. Jeden z nich próbował uniknąć kary i woreczek z narkotykami podrzucił swojej koleżance. 19 i 23-letni mieszkańcy gminy Narewka usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę wieczorem, w Czeremsze, policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymali do kontroli audi. W trakcie jej prowadzenia, uwagę mundurowych zwróciło nerwowe zachowanie siedzących na tylnej kanapie pasażerów. Chwilę później okazało się, co było przyczyną takiego zachowania. Otóż, 23-letni pasażer – w kieszeni spodni – posiadał woreczek strunowy z zawartością suszu. Drugi woreczek mundurowi znaleźli na przednim fotelu, gdzie siedziała 17-letnia pasażerka. Chwilę później okazało się, że koleżance torebkę z narkotykami podrzucił siedzący z tyłu 19-latek.

Mężczyzna tłumaczył policjantom, że wcześniej miał już problemy z prawem, dlatego też tym razem próbował ich uniknąć. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana. 19 i 23-letni mieszkańcy gminy Narewka zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Obaj usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dimenhydrynat


O aviatorze: mężczyzna, 22 lata, 76 kg, 188 cm, blondyn, niebieskie oczy i takie tam...

Poprzednie loty: Marry Jane (znamy się od 7 lat), grzyby (1 raz), gałka muszkatołowa (1 raz)

Środek podróży: Aviomarin - 20 tabletek (wyprodukowane w Krakowie).

Warunki lotu: Ponieważ zostało mi już tylko kilka dni wakacji (wrzesień 2004), postanowiłem sobie zaszaleć i sprawdzić jak działa aviomarin w ilościach ponadprzeciętnych.


Odprawa

  • 25C-NBOMe
  • 4-ACO-DMT
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Pozytywne nastawienie, od tripa oczekiwaliśmy wszechogarniającej psychodeli i wizuali. Las, potem dom ;)

17:00 - zarzucone po 1,2mg 25C wraz z R. dopalane cały czas MJ ;)

17:15 - 20mg 4-AcO-DMT zarzucone przez P. także dopalane MJ

17:20 - Wyszliśmy wszyscy z domu, żadnych efektów oprócz lekkiego upalenia.

  Chodziliśmy sobie po lesie w dość głębokim śniegu co nas męczyło, bo żaden trip jeszcze się nie załadował - do czasu...

  • DMT
  • DMT
  • Pierwszy raz

W domu u kolegi w dzień zakupu kosmicznego proszku

Zacznijmy od tego, że moja przygoda z DMT była pierwszą prawidłową przygodą z jakimkolwiek psychodelikiem. Jedyną moją stycznością z substancjami poszerzającymi zmysły była przygoda z bardzo małą dawką grzybów (0.5g), więc można powiedzieć, że rzucałem się na głęboką wodę. (Z góry przepraszam za brak odniesienia do czasu ale podczas tripu on nie istniał, a po nim nie pamiętałem nawet kiedy się zaczął) Warto dodać, że DMT paliłem z fajki freebase.

  • Grzyby halucynogenne


29 września 2001