REKLAMA
Gdańsk: Piwnica pełna amfetaminy. Policjanci zatrzymali 40-letniego recydywistę

Blisko 1000 porcji amfetaminy znaleźli policjanci w jednej z piwnic na gdańskim Przymorzu. Zatrzymano też 40-letniego recydywistę, który był już karany za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

onet.pl
Piotr Olejarczyk

Odsłony

509

Blisko 1000 porcji amfetaminy znaleźli policjanci w jednej z piwnic na gdańskim Przymorzu. Zatrzymano też 40-letniego recydywistę, który był już karany za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który w piwnicy przechowywał znaczną ilość narkotyków. Łącznie skonfiskowano około 1000 porcji amfetaminy. - Mężczyzna próbował uciekać, ale po krótkim pościgu został zatrzymany – mówią policjanci.

40-latek miał sporo do stracenia, bo był już karany za podobne przestępstwo. A to oznacza, że wymiar sprawiedliwości może potraktować go znacznie bardziej surowo. - To recydywista, który odsiadywał wyrok za posiadanie narkotyków. Dlatego grozi mu teraz aż 15 lat pozbawienia wolności – w rozmowie z Onetem mówi rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Sąd zastosował wobec 40-latka areszt tymczasowy na 3 miesiące.

1000 porcji amfetaminy, choć jest to niemała ilość narkotyków, wielkiego wrażenia na policjantach nie robi. - Właściwie każdego dnia zatrzymujemy osoby, które posiadają przy sobie narkotyki. Czasem są to naprawdę spore ilości. Pochowane w różnych miejscach. Policjanci odkrywali już narkotyki na przykład w lodówkach. Niekiedy sprawcy w ostatniej chwili próbują pozbyć się obciążającego ich towaru i wyrzucają go przez okno – opisują stróże prawa.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

13.10.2007

Na początek powiem, że historia jest niepełna, nie jestem w stanie sobie przypomnieć dokładnie wielu szczegółów z rozmowy i przytoczę tutaj najlepsze sytuacje i miejsca z podróży.
Kolega zwany dalej Michał, załatwił 120 grzybków. Umówiliśmy się wstępnie na godzinę 10 kolejnego dnia.

Trip

  • Inne

Wiek, masa: 20lat, 65kg

Dawka: ~13,3mg 4-HO-DIPT doustnie, roztwór alkoholowy

Doświadczenie: alkohol, tytoń, konopie, DXM, kofeina, LSD, ecstasy, 2C-E, mefedron.

S&S: Ładny wiosenny dzień. Koło południa wychodzę z uczelni, zgarniam Kurwika i J. Jakiś czas później jesteśmy na skraju lasu i zażywamy po 13,3mg 4-HO-DIPT. W odwodzie czeka termos pełen czerwonego pu-erha, tabliczka gorzkiej czekolady i flaszka piwa Grand.

W TRze nie bawię się w T+x:xx, bo nie kontrolowałem czasu.

  • Dekstrometorfan

S&S : Wolne mieszkanie, przez większą część tripa własny pokój. Aktualnie nieco skacowany po imprezie, nastawienie pozytywne, głównym celem było oderwanie się od codzienności na kilka godzin.

Substancja: Dekstrometorfan 450mg + 300mg,

Wiek: 17 lat Waga: 80 kg

Doświadczenie: THC, Alkohol, Muchomor Czerwony, Gałka muszkatołowa ( bez efektu)

  • Marihuana
  • MDMA
  • Pozytywne przeżycie

Początkowo strach, lecz ciekawość wygrała.

Wstęp  (maksymalnie skrócony)

randomness