Gdańsk: Piwnica pełna amfetaminy. Policjanci zatrzymali 40-letniego recydywistę

Blisko 1000 porcji amfetaminy znaleźli policjanci w jednej z piwnic na gdańskim Przymorzu. Zatrzymano też 40-letniego recydywistę, który był już karany za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

onet.pl
Piotr Olejarczyk

Odsłony

513

Blisko 1000 porcji amfetaminy znaleźli policjanci w jednej z piwnic na gdańskim Przymorzu. Zatrzymano też 40-letniego recydywistę, który był już karany za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który w piwnicy przechowywał znaczną ilość narkotyków. Łącznie skonfiskowano około 1000 porcji amfetaminy. - Mężczyzna próbował uciekać, ale po krótkim pościgu został zatrzymany – mówią policjanci.

40-latek miał sporo do stracenia, bo był już karany za podobne przestępstwo. A to oznacza, że wymiar sprawiedliwości może potraktować go znacznie bardziej surowo. - To recydywista, który odsiadywał wyrok za posiadanie narkotyków. Dlatego grozi mu teraz aż 15 lat pozbawienia wolności – w rozmowie z Onetem mówi rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Sąd zastosował wobec 40-latka areszt tymczasowy na 3 miesiące.

1000 porcji amfetaminy, choć jest to niemała ilość narkotyków, wielkiego wrażenia na policjantach nie robi. - Właściwie każdego dnia zatrzymujemy osoby, które posiadają przy sobie narkotyki. Czasem są to naprawdę spore ilości. Pochowane w różnych miejscach. Policjanci odkrywali już narkotyki na przykład w lodówkach. Niekiedy sprawcy w ostatniej chwili próbują pozbyć się obciążającego ich towaru i wyrzucają go przez okno – opisują stróże prawa.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

-Od 10 minut kompletnie nie czaje co sie dzieje.


-Bardzo wysoko ponad walką!
  • MDMA (Ecstasy)

Moja przygoda z XTC jest bardzo dluga i barwna, jednakze pragne podzielic sie z wami wrazeniami z mojego pierwszego

doswiadczenia z fantastycznym zwiazkiem zwanym MDMA.

A bylo to tak....  • Bieluń dziędzierzawa

Tak sobie ostatnio czytam listę i widzę same negatywne opinie nt. bielunia. Chciałbym więc przedstawić wam go w trochę innym świetle. W środę wziąłem bielunia z kolegą... no właśnie ile tego było? przeliczając na łyżki do herbaty - jakieś 2, może trochę więcej. Nie robiliśmy żadnych mixturek tylko po prostu zjedliśmy ziarenka.

Trzeba dobrze zmielić zębami, ma ochydny smak, ale da się przeżyć.

  • Benzydamina


Benzydaminaexp: mj, bialko, dxm, powoj, salvia

set: wieczor, moje mieszkanie

dramatis personae: ja i T.