REKLAMA
Francja: Afera narkotykowo-dyplomatyczna

Sprowadzili do Francji tony narkotyków - takie oskarżenia wiszą nad saudyjską rodziną królewską.

a.

Kategorie

Źródło

RMF FM

Odsłony

863
Sprowadzili do Francji tony narkotyków - takie oskarżenia wiszą nad saudyjską rodziną królewską. Prokuratura w Bobigny pod Paryżem kończy właśnie dochodzenie w największej aferze narkotykowo-dyplomatycznej w historii Francji. Wg francuskiej brygady do zwalczania narkotyków aż dwie tony kokainy przetransportowane zostały do Francji 7 lat temu samolotem wynajętym przez zięcia saudyjskiego ministra obrony. Dzięki jego paszportowi dyplomatycznemu transport nie został przechwycony przez celników. Samolot wylądował na podparyskim lotnisku, a narkotyki zostały przekazane bez problemów francuskim gangsterom. Wg amerykańskiej agencji do walki z narkotykami z "saudyjskich usług przemytniczych" korzystał także jeden z kolumbijskich karteli.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Trip planowany od jakiegoś czasu. Nastawienie pozytywne, otwartość na nowe doświadczenia. Pierwsza część tripa - podwarszawski las przy ładnej pogodzie, druga część - moje mieszkanie, obecność siostry i mamy, które wiedziały o moim stanie.

Wydaje mi się, że powinnam to napisać w pierwszym raporcie, ale jakoś wtedy nie przyszło mi to do głowy. Dopiero przez ostatni tydzień zaczęłam myśleć o tym, co w jakimś większym czy mniejszym stopniu wpływa na moje oczekiwania wobec psychodelików i interpretację tych moich pierwszych doświadczeń.

  • Dimenhydrynat

Moje pierwsze Avio.


Stopien zaawansowania: niski(mj sporadycznie, 1x Tussipeckt w przyszłosci

gałka muszkatałowa i benzydamina)


Substancja: Aviomarin


Metoda zażycia(nie po śmierci): doustnie 20x50mg


Set & setting: Dom, mieszkanie w bloku siostra tuż obok ojciec ma zaraz

wrócic z roboty, oczekuje haloonow


Efekty: Fajne Haloony, oszołomienie, poważne problemy z mową i rownowaga

  • Metoksetamina
  • Przeżycie mistyczne

lekka desperacja i tęsknota za przeżyciami po ketaminie, niepewność co do miejsca w jakim przyjdzie mi ostatecznie tripować.

 „Nie ma granic między mózgiem, a kosmosem”

Zawsze miałam tego świadomość, ale dopiero po ostatniej podróży w pełni tego doświadczyłam.

  • Marihuana

Ten raporcik miałem napisać od razu po sylwku, ale nie chciało mi się. Nie ważne, teraz się zmobilizowałem, więc zaczynajmy.