REKLAMA
Francja: Afera narkotykowo-dyplomatyczna

Sprowadzili do Francji tony narkotyków - takie oskarżenia wiszą nad saudyjską rodziną królewską.

a.

Kategorie

Źródło

RMF FM

Odsłony

864
Sprowadzili do Francji tony narkotyków - takie oskarżenia wiszą nad saudyjską rodziną królewską. Prokuratura w Bobigny pod Paryżem kończy właśnie dochodzenie w największej aferze narkotykowo-dyplomatycznej w historii Francji. Wg francuskiej brygady do zwalczania narkotyków aż dwie tony kokainy przetransportowane zostały do Francji 7 lat temu samolotem wynajętym przez zięcia saudyjskiego ministra obrony. Dzięki jego paszportowi dyplomatycznemu transport nie został przechwycony przez celników. Samolot wylądował na podparyskim lotnisku, a narkotyki zostały przekazane bez problemów francuskim gangsterom. Wg amerykańskiej agencji do walki z narkotykami z "saudyjskich usług przemytniczych" korzystał także jeden z kolumbijskich karteli.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Bezpieczne mieszkanie studenckie, pewność że nikt mi nie będzie przeszkadzał, w mieszkaniu tylko dwójka zaufanych przyjaciół, którzy zajmowali się swoimi sprawami, zero szans na jakiekolwiek problemy, chęć przeżycia kolejnego psychodelicznego tripu.

Zakupiłem kilka tygodni temu kilka kartoników nasączonych 25-C NBOMe od koleżanki, najpierw spożyłem po jednym ze znajomymi, a jeden sobie zostawiłem na samotny trip, który odbyłem dwa tygodnie później i właśnie on jest tematem tego tripraportu.

  • 4-HO-MET
  • Tripraport

nothing

  • Narkoza